Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Milka 17:26, 15 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja po relacji
Madżen ma rację, zwołuje zbiórkę bladym świtem, nawet sen mi się juz poprzestawiał, aby umiec wstawac o tej porze
płaszczyk, co tam piękny, ale najpiękniejsza w tym wszystkim ty
świetne spotkanie, dziewczyny cudowne, a parcie papuzich będziemy niedługo podziwiać, oj się będzie dziać!!!!

ja się ostatnio nie wyrabiam, ale może jak będzie wolne, odrobię zaległości, tylko kto te swieta przygotuje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Konstancja30 18:47, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zaraz pokonwersuję ale zacznę od niespodzianki dnia ... niby coś już w tym ogrodniczkowaniu ogarniam ... ale nie bez niespodzianek ... napisałam Małej ale wkleję i u siebie bo przecież u Ani to za dwa dni do rewelacji apropo roślinki już nie trafię

"moje kielczanki w sobotę mnie i mojego wybrzydzania w brunerach miały po przysłowiowe kokardki ... od czasu gdy zobaczyłam jedną taką inspirancję z brunerą

http://www.pinterest.com/pin/394135404860922747/

to wbiłam sobie do głowy, że "bendzie" ... w sumie to mądrze bo warunków cienistych mam sporo (zbyt sporo ) więc roślinka jak znalazł ...

potem gdzieś zobaczyłam takie śliczne niezapominajki w owych intrygujących mnie liściach

http://www.pinterest.com/pin/18577417182969930/

i tak sobie powzięłam decyzję, że inspirancję zgapię a jak już zainstaluję co i jak należy to malutkie siewki niezapominajek tam pokryjomu powtykam i wiosną będzie taaaaki !!! EFEKT ... że ogrodowisko oniemieje ...

plan na miarę najlepszych taktyków ... wizja kompozycji spektakularnej ... i masz ...

cały misterny plan wziął i się rypł ... bo Anek pokazuje, ze ta cała brunera to kfitnie ... sama !!! tymi niezapominajkami ... "


____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:29, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
iwonaz napisał(a)
Wszystko pięknie, tylko dlaczego nie ma zbliżenia na te skrzynki z bylinami. W życiu nie widziałam takich pięknych sadzonek...gdzie mi przyszło żyć...na jakimś zadupiu ;(


Iwonko na targach byli wystawcy z bardzo odległych miejsc ... zbyt szybko "przeleciałyśmy" i wiele ... wiele smaczków umknęło ... i nawet nie żeby kupić ale żeby zobaczyć i się zastanowić ... wiele jednak pozostało mi w pamięci i coś sobie ciągle teraz rozważam ...
zbliżenia może ma Aga ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:31, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)
Super relacja i fotki Spotkania są Nasze , co zrobić... ciacho pycha ...
Iza pięknie Ci w tym płaszczyku


Nasze ... oj nasze Madziu ... a ciacha były dwa bo drugie ... obłędnie pyszne było u Joasi ... tylko Agi już tam brakło i zdjęcia nie ma ... za to wspomnienie pozostało ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:33, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mathildis napisał(a)
Fotorelacja ze spotkania cudna (część podglądałam też u Admete) .... jest na czym oko zawiesić...


Aga mówi, ze kocha robić zdjęcia a zdjęcia kochają ją ... mamy skarb
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:33, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ewa004 napisał(a)
Super
Fajnie was widzieć dziewczyny


Ewunia machamy
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:35, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nicol21 napisał(a)

Będzie wielkie show!! Papuzie są super! i zaiste od samego początku wyglądają nieprzeciętnie.


zimne dni zatrzymały je trochę ... ale są wysokaśne i odpalą lada moment ... jesienią będzie ich więcej ... nie mogę się na nie napatrzeć
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:37, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)
Mnie by i Asia nie wyciągnęła od tych bylin .... pełna niesubordynacja

Christa też wiesz gdzie są sadzonki


nie wiedziałam, ze z tego christa taki rarytasik ... hmmm ... tojeść orszelinowata była a tego cudaka nie ...
Anuś masz mały dostawczy bumek ... bo bez takiego nie zabrałabyś się z takich targów choć w sumie sama mogłabyś być bardzo atrakcyjnym bylinkowo wystawcą
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:54, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
makkasia napisał(a)
Królowo kostrzew, ja nie mogę doczekać się rozkwitnięcia niezapominajkowej ...Przeczytałam i obejrzałam i wszystko ...kancik mnie rozwalił ściskam


kancik aktualnie tylko rokuje nadzieje bo to nasze z gleby uformowane wyobrażenie o linii trawniczka i rabat ...
"niezapominajkowa" każdego dnia bliższa finału ... niezapominajki po deszczach wysokie ... pojedyncze dają przedsmak kolorowego dywanu ... to ocienione niestety miejsce więc angeliki ciut w tyle ... ale wciąż mam nadzieję ... i czekam ...

admete napisał(a)
Iza relacja zarąbista !!!!
Na następnym spotkaniu ja cykam a Ty później opisujesz!!!!!!

Miłego rozpoczęcia tygodnia, mimo mżystej aury za oknem


no i leje i leje ... a mój trawnik ciągle w salonie ... w pudełku ...

ana_art napisał(a)
czytam o 'must have' i uśmiecham się pod nosem... bo gdzie te wszystkie musty wcisnąć? Dochodzę do wniosku, że ogród to nie tylko cierpliwość... no chyba że ktoś ma ogromny areał do zagospodarowania...jak żyć....


Ana kiedyś ... przez małą chwilunię miałam zakusy na ogród formalny ... jakaś część mnie może nadal ma ... hmmm ... tylko jak ??? żyć bez bylin ... jak ich tyle jest ... takie piękne som !!! ... mijają się terminami kwitnienia ... mienią kolorami ... nawet taka brunera kwitnie niezapominajkami ... nie ma lekko jak wybrać i jak to pogodzić skoro ja norając w pinsach widzę tak niewiarygodne kolage kształtu i koloru i nic nie razi a wiele zachwyca ...

a nie mówiłam ... ogrodniczkowanie jest skomplikowane ...

beta napisał(a)
jestem na bieżąco...pozdrawiam


Beta jak ja dawno Cię nie czytałam pozdrawiam i ciesze się, ze zajrzałaś

Joaska napisał(a)
Iza no ja taka poskładana nie jestem jak piszesz ale fakt że dziewczynki trzeba trochę zdyscyplinować bo byśmy gadały u Izy i gadały
Spotkanie dziewczynki było na prawdę super, fakt że dla mnie nie było roślinek ale gdybym was na godzinkę puściła w samopas, to z reklamówkami lilii i innych cebulowych byście wyszły!
Uwielbiam was!


jesteś Asiula i bardzo dobrze bo byłoby cięzko ... ale na szczęście jesteś z nami i robisz TAKIGO murzynka ...
i rację masz ... nigdy nas nie puszczaj na samopas ale jak będziemy gdzieś jechać to ja i Kasia przejmujemy władzę ... podróżowac to my umiemy lepiej
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Loosiuu 19:54, 15 kwi 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Brunnery często się wysiewają Jak miodunki.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies