Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

malgorzata_s... 20:47, 16 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Izabelo ja nie wiedziałam do wiosny nic wcale o istnieniu brunery. Kupiłam przypadkiem 4 nr Mój piękny ogród gdzie jest o niej artykuł i nazywają ją siostrą niezapominajki Nie myśl więc że jesteś samotna w swej pomyłce Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Konstancja30 20:50, 16 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zanim jednak coś konkretnego wymyślę zdam raport z ogrodniczkowania ...
zamiast myć okna i piec pasztety dziś z Adamo:

- wsadziliśmy wzdłuż tarasu graby na coś pomiędzy żywopłotem a lasem ... mam wizję i biedne roslinki muszą ją jakoś pojąć ... jak wyprostujemy co mamy wyprostować ... podetniemy co mamy podciąć i jakimś cudem zacznie wyglądać pokażę ...

- znowu naczytałam się o opuchlakach więc sprawdziłam posiadane żurawki ... tkwią w ziemi mocno i pięknie im przybywa liści ... co w swej naiwności odbieram jako dowód na nie manie opuchlaków ... przesadziłam wróććććććććććć ... przesadziliśmy ! ... dwie żurawki matki, które mamy od bodaj 10 lat i już prawie je ukatrupiłam a one som ! ... kupione zresztą w ulubionej szkółce w Kostomłotach

- przesadziliśmy z przechowalni tawuły Andersa kolor malinowy pod graby przed tarasem ... przed nimi kostrzewa a w niej okrywowa The Fairy ... jestem zadowolona ... bo skopiowałam Agę z kwadratowego a nie Madżenkę ... no schociaż razzzzzzzz

- przed frontem vis a vis brzóz stanął grab dzięki którego koronie mam nie widzieć, ze mi siem przechodnie gapią w okna ... to gran intymności szeroko pojętej ma być ... (wiem ... nawet brzóz nie obfociłam a durnie sobie vis a vis do nich obrazuję ale uwierzcie mi bez liści nic nie widać i chyba musiałabym się oplatać wokół tych drzewek by coś było widać ... ) (i uwierzcie mi kilkadziesiąt kilo nie możżże się wokół tak delikatnych pieńków oplatać )

- ja wiem, ze to Bociuś jest autorytem w trafffkach a nie bociusiowy żon ... ale tym razem jakoś tak musiałam pójść za nim i wystrzygłam moje kupki ice dance bo były zardzewiałe na końcach ... doigrały się ... jak na kolejowej u Kasi też sobie tak pozwoliły to wcale się nie dziwię, że je żon tak potraktował ...

- poza tym dwa kwadranse gapiłam się na tulipki oceniając czy na święta się wyrobią i są takie co moim zdaniem będą na czas ... ale i sa gramuły co nie fiem kiedy się zreflektują ... bez względu na fszystko jestem zadowolona

- nie udało mi się ukatrupić tojeści orszelinowatej, która trafiła do przechowalni na skutek jesiennych rewolucji ... odpala ... bardzo uprzejmie z jej strony

- 12 lawend viva własnej roboty wzrasta .. co i dziwi i cieszy

w kwestii "wkopaliśmy" "przesadziliśmy" itd podział ról jak zawsze ... żon swoje a ja swoje ... i żeby było jasne to mnie boli paluszek

i ciągle mi się wydaje, ze więcej piszę niż robię ale może ja jakaś przewrażliwiona jestem

a teraz mniamam naleśniki ... ... i pozdrawiam

wiezieliście, ze wiosna jest fajna ???
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Tess 20:53, 16 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Wiedzieliśmy.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Zeta 20:59, 16 kwi 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Hihi uśmiałam siem ...moje tulipanki nie zdążom do świąt bendom więc pączki ....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Mathildis 00:09, 17 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
W "Ogrodzie marzeń..." robota pali się w rękach... a w czyich to mniej ważne... Twoje opowieści o przemianach czyta się z taką samą ciekawością jak ogląda fotorelacje z takowych...
choć dokumentacja zdjęciowa oczywiście jak najbardziej wskazana dla tych z mniej pracowitą wyobraźnią
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Madzenka 00:45, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mathildis napisał(a)
W "Ogrodzie marzeń..." robota pali się w rękach... a w czyich to mniej ważne... Twoje opowieści o przemianach czyta się z taką samą ciekawością jak ogląda fotorelacje z takowych...
choć dokumentacja zdjęciowa oczywiście jak najbardziej wskazana dla tych z mniej pracowitą wyobraźnią


Ja czasami odnoszę wrażenie, źe nawet wolimy czytac i wyobrażać sobie to słowo pisane naszej Izy. A gdy raz na kwartał zapoda nam zdjęcia z ogordniczkowania to siedzimy z rozdziawionymi ustami i wzdychamy jak do angelique w cegle i domniemanych niezapominajakch...nie mylić z niezapominajką kaukaską...

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:46, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza i zapodaj czy ten grab co to intymność ma zapewnić będzie puszczony swobodnie czy go ukrzyżujesz?... I nie nawiazuję do Wielkanocy...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
iwonaz 08:21, 17 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
A dla odrobiny dramaturgii w ogrodzie sumaka nie sadzisz? Bo ja dziś sadzę dwa
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Margarete 16:37, 17 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I znów usmiałam sie Izus z twoich relacji z ogródkowania.....
Lubie tu zagladac bo wprawiasz mnie zawsze w dobry humor !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Konstancja30 21:03, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Tess napisał(a)
Wiedzieliśmy.


wiem i ja ... buźka Tesiu
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies