Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

bociek 08:00, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Iza, pienie Ci w plaszczyku spotkania zazdraszczam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Mala_Mi 08:06, 13 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Chociaż jestem mało bystra w ciuszkach, ale od razu zwróciłam uwagę na płaszczyk.. i nie dlatego, żę jest ładny czy brzydki...ale od niego zaczęło sie z Guciem i Luisem..
A tak swoją drogą jest fajny


W ogródku mam wszystko Albo prawie wszytko....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 09:09, 13 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bociek napisał(a)
Iza, pienie Ci w plaszczyku spotkania zazdraszczam


No właśnie wreszcie płaszczyk był na Izie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:10, 13 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ah wreszcie wiem dlaczego tu tak cicho, dziewczyny poszalały, dlaczego tak mało fotek??
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 09:12, 13 kwi 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No płaszczyk wreszcie siem premiery doczekał A kantów to się chyba w Anglii uczyłaś robić - przyznawaj się nam tu zaraz!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 11:19, 13 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
bociek napisał(a)
Iza, pienie Ci w plaszczyku spotkania zazdraszczam
hahaha o tym samym pomyślałam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 17:26, 13 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
mocno spóźniona ale zaraz nadrobię
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 17:27, 13 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
rany ... rany ... Madżen patrzę na postępy ... latam po wątkach ... gmeram w inspiracjach i wygrzebuję wciąż nowe i nowe "must have" ... doznaję szoku na skutek oczywistych gdy się je zobaczy mariaży roślin a tak nieoczywistych dla żółtodzioba ...

i od czego zacząć

od wczoraj ... napiszę coś od siebie ... ale zdjęcia będą od Agi i Kasi bo ja no jak ta żaba nie mogłam się przecież rozdwoić ...

wczoraj były targi "dom i ogród" ... w grupie świętokrzyskiej koordynator jest jeden ...
zaczyna się to tak ... Joaska podejmuje decyzję ... wysyła konferencyjnie info do zrzeszonych zielonych ... treść mniej lub więcej taka "proponuje spotkanie o 9.30 u Izy ... nie ma,że sobota i chcemy pospać bo i tak wyjdziemy najwcześniej o 10.30 ... targi ... potem do mnie " ... my bez mruczenia wysyłamy pełną akceptację ... ja to siem tak zdyscyplinowałam, ze o tej 9.30 byłam gotowa z makijażem i bez szlafroka !!! a to cud ...

reszta wycieczki punktualnie odmeldowała się w punkcie zbornym ... niewiarygodne co to ogrodniczkowanie robi z człowiekiem ... wczesny ranek ... a cztery "zielone" nadają na wspólnej częstotliwości ... w dodatku jednocześnie ... ... Adamo nie pojmuje jak my się rozumiemy bo podobno mówimy wszystkie ... każda o tym co jej akurat leży na duszy mocno gestykulując ... mniamając (bo Adamo nam placuszek upiekł buziaczek Kochanie ) ... by od czasu do czasu wybuchnąć śmiechem ...



pewnie byśmy gadały do wieczora gdyby "koordynująca" z zaskoczenia nie wrzuciła drugiego biegu i nie zadecydowała ... zrywamy siedzenia i maszerujemy na targi ... dopiłam kawusię tylko dlatego, że inspekcja dojrzała hortkę z kfiatem i się zaczęło dziać ... naczelny menadżer grupy przerodził się w naczelną ogrodniczkę ... w sekundę limka straciła czuprynkę ... świat zyskał kilkanaście patyczków "rokujących nadzieję" ...




gdy sekator w rękach Joanny siał spustoszenie w lawendach ... Kasia pieszczochała zawsze chętną do tego Kilusię ... Aga strzelała fleszem (Aguś mianujemy Ciem absolutnie naczelnym fotoreporterem ) ... ja zupełnie nie ogarniałam a Adamo uciekł wziął był chyba wystraszony, że starci czuprynkę ... w końcu nigdy nie widomo co obciacha Asia jak skończy z lawendą ... yhm Sebku ja nie umiem robić kancików ale ja wiem jak je i gdzie zrobić i wszyściutko Adasiowi tłumaczę ... w ten zaowalowany sposób nadmieniam, iż kanciki i ogół tego co widać wykonał mistrz Adamo ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 17:28, 13 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
na samych targach dla mnie było mnósssstwo roślin i najchętniej przy każdym stoisku zastygłabym w zachwycie ... dla Asi nie było nic ciekawego ... a zwłaszcza nie było przetacznika Christa ... Aga kupiła pociąg i jeszcze coś dla chłopców - prawda jak botanicznie ... Kasia w chwilach naszej nieuwagi spokojnie sobie kolekcjonowała lilie ...







oczy biegały mi po bylinkach ... ale byłam dzielna ... dopóki nie zobaczyłam naparstnicy podobno wieloletniej ... nie ważne iloletnia ważne, ze ma kolor (tzn ma mieć ! ) o jaki mi chodzi ... oczywista oczywistość nie śmiałam sama wybrać ... jakimś cudem zatrzymałam wiatr w postaci Joaski i dwie (w których ona widzi cztery ) naparstnice zaistnieją w rabacie frontowej ...



z dumą stwierdzam, że wiele roślin rozpoznałam ... wow wow wow ...
poza naparstnicami na punkcie, których od dawna wiadomo mam fioła zachwyciły mnie cudnie obsypane różowym kwieciem drzewka rajskich jabłonek ... jak ich nie chcieć ??? ... ehhh może kiedyś








i na koniec soczyście zielony medalista klon ... fakt zachwyca
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 17:32, 13 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dzień był kolorowy ... emocji wiele ... Kasia ... Asia ... Aga więcej takich dni !!! dzięki dziewczyny i do następnego spotkania ... buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies