Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 19:58, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
O matulu , popłakałam się czytając relację
Iza Ty się ciesz , ze z grupą wrocławską sie nie spotykasz, u nas zbiórka jest na giełdzie o 7:30! A do miejsca docelowego mam 30 min obwodnicą ..... Zatem pobudka o 6... Ja chyba kofam te ogrodniczkowanie skoro zdobywam się na takie poswiecenie...


a już taka byłam bliska sprzedać dom ... rzucić tu wszystko i ... ale nie o 6 ... nie to ja się muszę ponownie zastanowić ...
dla badyli to dalej nie fiem ... ale dla Was wrocławianki kofane to ... w sumie można się po prostu nie kłaść i luzik ... bo wiesz można o 6 wciąż nie spać ale nie da się wstać ... w sobotę
tylko z drugiej strony co ja wiem o tym co się da lub nie da jak ja do Kotliny jechałam przez Rzeszów ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:04, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Tess napisał(a)
Iza, relację czytałam na raty, bo przez łzy nic odczytac nie mogłam.
Dziewczyno, czy Ty piszesz tę ksiązkę?


Evchen napisał(a)

A ta Ci się nie podoba?.. wystarczy zebrać w całość zapiski zielonej Izy i ogrodniczki Konstancji, dać do druku, oprawić i czekać w kolejce po autograf!
Jestem tuż za Tobą i żeby nie było że "Pani tu nie stała!"


malgorzata_szewczyk napisał(a)
Izuniu relacja bombowa jak zwykle Płaszczyk w komplecie z właścicielką uroczy Tak sobie myślę że
jednak powinnaś pisać tę powieść i skoro sekretarzyka nie nabyłaś to może teraz kiedy ciepłe dni nastaną na stole ogrodowym coś nam zmalujesz co?? Choć nowelkę niewielką w przerwie na wypatrywanie upragnionego kwiecia Pozdrawiam z poważaniem wielbicielka


wydam książkę ... znajdzie się zaraz jakiś krytyk co mi to i owo zarzuci ... a tak to mam Was i dobre samopoczucie ... zebrać moje zielone dylematy ... przygody ... wiedzę nabytą ... nade wszystko wielopziomowe konwersacje - to kusi ... mieć wasze autografy i najwspanialszą pamiątkę na zawsze ... to kusi
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
hanka_andrus 20:07, 15 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Taki pamiętnik na żywo: nazwiska, adresy, kontakty, autografy i zdjęcia oficjalne i z podglądu paparazziego.
To jest bombowa myśl!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Konstancja30 20:09, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Margarete napisał(a)
Orany ale sie usmiałam z tej relacji, ja tez juz fotki u Admete obejrzałam, ale te komentarze twoje ....bezcenne.....
Płaszczyk sie pieknie prezentował na fotkach, tudziez i jego właścieilka....żeby nie wspomniec o pozostałaych koleżankach z "kieleckiej grupy". Fajnie was widziec dziewczyny !
Zazdroszcze zakupów, tez by mnie wołami nie odciagneli od takich stoisk
Pozdrawiam wiosennie, czekam na foty kwitnacych tulipanowo-niezapominajkowych łanów u ciebie !
Moje tulipki powolutku zaczynaja pokazywac swoje kolory........tez nie moge sie doczekac bo to ich u mnie pierwsze kwitnienie........


płaszczyk się rumieni ... co przy jego granacie dość osobliwie wygląda ... i on i ja bardzo czujemy się zauważeni i skomplementowani ...

Małgosiu to też są moje pierwsze tulipanowe oczekiwania ... niecierpliwe i wydumane ... bo już tak sobie nawyobrażałam, że jak matka natura da plamę to ja nie fiem co to będzie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:13, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
I nikt nie wspomnial o cudownych bucikach niebieskich na koturnie wszyscy płaszczyk to tamto, a ja subtelne buciki uchwyciłam . Eh muszę iść na zakupy , dosyć tego ogrodniczkowania, bo zagubione buty w czasie szopingu nie zostaly przez M odkupione i latam w starych baletkach!!!


koturny są stare ... może nawet starsze od baletek ... z nowości to pozostał im tylko talent do zdzierania mojej pięty ... ... tylko jak Ty potffforze je dojrzałaś )))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:14, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
hanka_andrus napisał(a)
Taki pamiętnik na żywo: nazwiska, adresy, kontakty, autografy i zdjęcia oficjalne i z podglądu paparazziego.
To jest bombowa myśl!


Haniu buziaki wielkie bombowa to jest taaaka wizyta ... a pamiętnik ... to by było coś
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:17, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
irena_milek napisał(a)
I ja po relacji
Madżen ma rację, zwołuje zbiórkę bladym świtem, nawet sen mi się juz poprzestawiał, aby umiec wstawac o tej porze
płaszczyk, co tam piękny, ale najpiękniejsza w tym wszystkim ty
świetne spotkanie, dziewczyny cudowne, a parcie papuzich będziemy niedługo podziwiać, oj się będzie dziać!!!!

ja się ostatnio nie wyrabiam, ale może jak będzie wolne, odrobię zaległości, tylko kto te swieta przygotuje


święta ... Irenko święta !!! ... fakt wiosną zazwyczaj są te święta ... no to trzeba się troszkę przekierować ...
teraz to się już rumieni i płaszczyk i ja ... aućk
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
hanka_andrus 20:18, 15 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Podglądam Was, szczebiotki, czasami się uśmieję, ale do konwersacji szybkich, błyskawicznych, od ręki, ja już za wolna jestem. To siem nie odzywam. Ładnie się bawicie. Gratuluję.
Cmokam z zachwytu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Konstancja30 20:18, 15 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Loosiuu napisał(a)
Brunnery często się wysiewają Jak miodunki.


z tym wysiewaniem to ja rozumiem ale żeby kwitnąć i udawać niezapominajki ... no to już ho ho
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 20:40, 15 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Buty to ja kofam, tylko nie na moich obolałych nogach. Ale piekne lakierowane szpileczki zawsze koło biurka stoją a ja biegam w baletkach między budynkami...

Czekam na lato, wyyyyysokie białe szpilki + niebieski + czerowny czekają na premierę.
Muszę sobie takie koturny kupic coby się odpowiednio w pracy prezentować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies