Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:40, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Ja juz chyba nic nie będę pisać na ipadzie.... Wstyd..


Madżenka no co ty ? ... serio ząbki nie bukszpaniki i by nie odrosły ... absolutnie nie fochaj się na ipada ... przyznaje się bez musu, że ja na nim nienacierpię pisać ... ale lepszy rydz niż nic ... więc piszesz bo ogrodowisko bez Ciebie ze spacjami czy bez już nie jest tym samym ogrodowiskiem
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:52, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
weekend leniwy ... cieplutki ... no i finałowy bo od jutra do pracy ... chyba na zapas chciałam się nałapać wykadrowanych obrazków z tego co mi się w moim ugorze podobywuje ... no i nie ominie Was to ... nie ma lekko

tojeść na froncie jest moją ulubienicą ... tzn jak nie patrzę na jeżówkę ... motyle jak sądzę są w tej samej rozterce ... wspominałam coś, że nie ma lekko ?










____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:58, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i na wprost w szpalerze ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Syla 22:59, 20 lip 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Iza , ale ujęcia ... tojeść z paprocią w Twoim minimalistycznym wydaniu ... no obłęd !
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Konstancja30 23:08, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
były motylki co siadały tam gdzie rozumiem ... ale były i takie, których co tu mówić ... nie rozumiem





i na dobranoc ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Margarete 23:10, 20 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Iza czy obcięłaś juz wszystkie lawendy? juz trzeba ciąć? szkoda mi jeszcze ich................ja wiem że drugi raz maja sznse pojawic sie kwiatki, ale uz musze ciąc ? naprawde ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Konstancja30 23:14, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ups ... pospieszyłam się z dobranoc ... jeszcze horti ! ...

Polar Bear





Phantom



limka się nie załapała ... ale The Fairy ma jedno mgnienie




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:24, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Margarete napisał(a)
Iza czy obcięłaś juz wszystkie lawendy? juz trzeba ciąć? szkoda mi jeszcze ich................ja wiem że drugi raz maja sznse pojawic sie kwiatki, ale uz musze ciąc ? naprawde ?


Małgosiu lawenda ładniej się zasusza gdy ścinamy ją w pełni rozkwitu ... ja się bawiłam i moje ok 40 krzaczków ciełam po źdźble niemal ... własnie po to by nie ściąć już wychylających się młodych z drugiego tłoczenia ... viva (ta polegująca o aparycji trawki ) już ma zielone z drugiego aktu ... hidcote jeszcze nie ale ma mnóstwo przyrostów i lada moment ... nie bojaj się ... ja w zeszłym roku tak się wahałam i ścięłam za późno ... nie było kwitnienia replay ...

słabo ale widać nowe źdźbła ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:26, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Syla napisał(a)
Iza , ale ujęcia ... tojeść z paprocią w Twoim minimalistycznym wydaniu ... no obłęd !


Syla dziękuję ... lubię to połączenie ale obłęd i to klonujący się bez umiaru to mamy u Ciebie ... brzozy w plazmie powalają i insze inszości tez
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 00:04, 21 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Maragrete ciąć bez litosci ale kwiatek po kwiatku. Syganał jest do cięcia gdy bzyczki sie denerwują i przeskakują z kwiatka na kwiatek roczarowane.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies