Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Madzenka 00:05, 21 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza tojeśc cudna, na kaźdej motyl!!!
Też miałam mieć jeźowki z miskantem... Tylko móje miskanty nawet do kolan jej nie sięgają....

Ps. M obiecal nowego malutkiego maca na Świeta kupić pozbędę się braków spacji
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 06:22, 21 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iza mistrzowskie fotki
w tamtym roku ścinałam lawendę po 'kwiatku' w tym roku nie miałam czasu machnęłam prawie o zmroku nożycami...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Danutka 07:09, 21 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
yhhhh znów te cudne fotki Zapisuję się na wizytę do Ciebie ale na cały dzień bo jak oglądam fotki to połowy miejsc nie widziałam
Miłej pracy po urlopie ....
____________________
Danutka:)
makkasia 12:13, 21 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Izuś uwielbiam Twoje fotki, tak dawno nie byłam w Krakowie a Twoje obrazki oddają klimaty tego miejsca... zatęskniłam
Gdybyś tylko jednak chciała do Sopot na molo to po drodze zapraszam na paleciak ..i nie tylko
Tojeść jest stworzona po to aby siadały na niej motyle - duet idealny
ściskam




____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
anna_g 12:54, 21 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Zdjęcia z lawendą są katalogowe - cudowne. A jeżówki z miskantem i motylami to naprawdę najpięknieszy widok świata Ja mam jeżówki i motyle - tylko miskanta mi brakuje
Orszelinka też jest cudna. Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
nicol21 14:57, 21 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Super zdjęcia, i te z Krakowa i te ogrodowe. tojeść gęsia jest super!Ciężko się tym gąskom oprzeć. a szpaler jeżówkowo miskantowy superancki wyszedł, wcale się nie dziwię że będziesz rozmnażać.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Milka 15:05, 21 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękne ujęcia, nie wiem czym bardziej się zachwycać, ogrodem czy taką grzeczną sunią wdała się w gospodarzy ponoć psy upodabniają się do właścicieli
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 16:26, 21 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Konstancja30 napisał(a)


Małgosiu lawenda ładniej się zasusza gdy ścinamy ją w pełni rozkwitu ... ja się bawiłam i moje ok 40 krzaczków ciełam po źdźble niemal ... własnie po to by nie ściąć już wychylających się młodych z drugiego tłoczenia ... viva (ta polegująca o aparycji trawki ) już ma zielone z drugiego aktu ... hidcote jeszcze nie ale ma mnóstwo przyrostów i lada moment ... nie bojaj się ... ja w zeszłym roku tak się wahałam i ścięłam za późno ... nie było kwitnienia replay ...

słabo ale widać nowe źdźbła ...




Dzieki za wyjasnienia, bede swoja dzisiaj podlądąc detalicznie, czy ma "młode" pedy czy nie i ewentualnie też ją tak jak ty źdżbło za źdźbłem powycinam.

A co do gustów motylków to..hmm....de gustibus non est disputandum...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:30, 21 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzena2007 napisał(a)
Maragrete ciąć bez litosci ale kwiatek po kwiatku. Syganał jest do cięcia gdy bzyczki sie denerwują i przeskakują z kwiatka na kwiatek roczarowane.

Dzieki Marzenko ! Dzisiaj siadam na trawniku i podglądam moje bzyczki na lawendach - czy sa nerwowe i skaczą od jednego do drugiego czy nie, póki co tylko moja piesa tam przy tych bzyczkach namiętnie wystawała i obserwowała, dzis bede to ja
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ana_art 17:46, 21 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
makkasia napisał(a)
Izuś uwielbiam Twoje fotki, tak dawno nie byłam w Krakowie a Twoje obrazki oddają klimaty tego miejsca... zatęskniłam
Gdybyś tylko jednak chciała do Sopot na molo to po drodze zapraszam na paleciak ..i nie tylko
Tojeść jest stworzona po to aby siadały na niej motyle - duet idealny
ściskam





Molo to niebezpieczne miejsce i pomyśleć, że byłam tam z godzinę wcześniej....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies