Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Lena 07:43, 19 lip 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Konstancjo widok na Trójklapkowy zachwycił mnie parę lat temu...w tematyce wnętrzarskiej
Ślicznie u Was - jeżówy szaleją a połączenie z miskantem bardzo udane
Miłej soboty
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Madzenka 09:39, 19 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zęby niebukszpany nie odrośłyby. Całe szczęście, źe Adamo czuwa

Jeżówki z trawami boskie SOM a winobluszcz na ścianie wprowadził mnie w zachwyt
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 11:26, 19 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ależ piękna lawenda … prawdziwa Prowansja

Iza , jesteś niemożliwa , jak kawa ? … była podana ?

____________________
ogród magdalenka
Bogdzia 22:11, 19 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Obejrzałam Kraków motylki i Twoje kąty z lawendą , wszystko piękne. Pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 23:42, 19 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Konstancja30 napisał(a)


o ziemię sobie tylko żną ewentualnie Małgosiu bo 10 minut od centrum mamy jeno klepisko .. no cóż ? ...


Cóż.........rozumiem rozgoryczenie, skądś to znam, mieszkam prawie w centrum duzego osiedla a na mojej ulicy asfalt konczy sie dwa domy przede mną - mój mąz mówił zawsze osobom pierwszy raz nas odwiedzającym,że mieszkamy tam gdzie juz asfalt zwineli... bo dwa domy za nami dalej do konca ulicy jest znów asfalt....a chodniki są, owszem - do końca ulicy ale juz latarni nie ma, ostatnia stoi przed moim domem.....cóż że zacytuje klasyka ze starego skeczu Kabaretu Dudek:" a co - chciałoby sie ...ciepła woda osobno...zimna ...osobno - chamstwo i drobnomieszczaństwo"

p.s. edytowałam, żeby pochwalic fotki - sliczne miejsca , sliczne ujęcia...eh... ja tak nie potrafie

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
kwiatholandii 23:49, 19 lip 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Widok na bluszcz i na ta piekna stara ceglę...nieoceniony.z lawendą w klimat prowansji wkracza.pieknie.pozdrawiamy
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 19:10, 20 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja juz chyba nic nie będę pisać na ipadzie.... Wstyd..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 22:09, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Izunia a jak tam droga? Mapka była czy Adamo lepiej zorientowany terenowo Dobrze że ząbki jednak na swoim miejscu i bruk krakowski nie zbroczony, bo DNA zostawiać wszędzie niedobrze Ogród piękny Buziole


droga ? ... Małgosiu same nudy polskim busem podróżowaliśmy (o ile dla 100 km to określenie również ma zastosowanie ) ... więc Kielce - Kraków bez emocji specjalnych ... no może przereklamowany komfort troszku ... albowiem kierowca piętro niżej więc pasażerowie powyżej zdani na kulturę własną (a tu biegunowo raczej) i na samych siebie ... ale 2 godziny to przeżyłam

anna_studio napisał(a)
Śliczne klimaty na tarasie i wokół...
Kolorki stonowane...a kawka w kocimiętce...do wypróbowania




kocimietka i krakowska ... brukowana uliczka z widokiem na Wawel ... smakuje bosssko ...

Milka napisał(a)
Jest zguba
W Krakowie dawno nie byłam, choć po Wroclawiu, to moje drugie ukochane miasto i wspomnien moc....
Iza, trawka wyrosła super!i te kacze dzioby, i ten widok zza okna, wszystko takie romantyczne, zmiany niesamowite i zapachy pewnie też, tyle lawend i róz juz u ciebie


Irenko Kraków polecam ... w tym mieście nie można się nudzić ... na każdym kroku oczy ... uszy ... zmysły spotykają coś co każe się zatrzymać ... zachwycić ... w zwykłym miejscu ... ze znanego utworu ... w tej tylko chwili uliczny skrzypek zrobi magię ... ... uwielbiam to ... zwłaszcza gdy spędza się czas z przyjaciółmi ...



u nas jeszcze daleka droga do "mania vel miecia " ogrodu ale to co jest ... kompozycje, które wypaliły i cieszą to moja wielka pardubicka ... działamy dalej ...

Loosiuu napisał(a)
Jeżówki nieźle szaleją Nie obcinaj przekwitłych kwiatostanów w tym roku, to się rozsieją na potęgę! Sadzonek jak się patrzy...




nie wiem czy wytrzymam z przekwitłymi ... ale nawet jeżeli nie to samo podzielenie posiadanych krzaczków na wiosnę zwilokrotni mi stan posiadania ... to co obecnie stanowi ciąg 2 metrów 2 lata temu było 1 sadzonką ... mimo woli oczywiście ...


____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:30, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Lena napisał(a)
Konstancjo widok na Trójklapkowy zachwycił mnie parę lat temu...w tematyce wnętrzarskiej
Ślicznie u Was - jeżówy szaleją a połączenie z miskantem bardzo udane
Miłej soboty


Marzena2007 napisał(a)
Jeżówki z trawami boskie SOM a winobluszcz na ścianie wprowadził mnie w zachwyt


winobluszcz chyba pięcioklapowy ... w tym roku nałożyła się warstwa spadająca z góry i chyba dlatego tak wygląda ... efekt nie zamierzony ale doceniany w chwili wgapiania ... przyznam ... bardzo go lubię ! ... piesa chyba też bo poleguje tam bezwstydnie i nawet kosom odpuszcza ... leń pieroński ... w dodatku markuje ogrodniczkowanie ...








jeżówka z miskantem mnie zachwyca i nie mogę przestać się cieszyć jej widokiem ... ona ... powiewająca trawka i te stada motyli to najpiekniejszy widok tego lata
hmmm ... marzył mi się jeszcze widok na Bałtyk z sopockiego molo ale po tym co siem tam wyprawia chyba zostanę przy motylach ...





noemi napisał(a)
Ależ piękna lawenda … prawdziwa Prowansja
Iza , jesteś niemożliwa , jak kawa ? … była podana ?


lawenda pięknie startuje z drugim tłoczeniem ... z obciętej mam wianek i kilka zwisów suszących się na tarasie ... a kawka ... była ... niejedna

Bogdzia napisał(a)
Obejrzałam Kraków motylki i Twoje kąty z lawendą , wszystko piękne. Pozdrówka zostawiam.


Bożenko gdybym ja Twoje motylki zobaczyła przed a nie po ... to chyba zaniechałabym wstawiania swoich ... jeszcze jestem pod wrażeniem pieknego Pazia ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:37, 20 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
kwiatholandii napisał(a)
Widok na bluszcz i na ta piekna stara ceglę...nieoceniony.z lawendą w klimat prowansji wkracza.pieknie.pozdrawiamy


Monia ależ ja się za Tobą stęskniłam ... salon zewnętrzny w bieli i z kominkiem bomba ... a moja ściana ... daje radę i do frontu ... gdzie ewakuuję się z leżaczkiem do czasu gdy taras ... południowy taras dostanie pergolę







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies