Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 11:24, 02 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
tez ku pamięci ... a będzie tego więcej ... z Madżenia

Marzena2007 napisał(a)


Bonica Cię nie zawiedzie, dla mnie jest najbardziej niezawodną róża, zaśmieci ci jednak cały trawnik.... To samo z fairy. Polecam te róże w głębi rabat. Dlatego moja bonica zamieni się jesienią miejsce z fairy pod magnolią. Bonica potrafi wypuścić baaaardzo długie pędy jeśli ma dobrą glebę, słońce i wodę. Posadziłam ją teściowej z lawendą i wszyscy sąsiedzi zaglądali przez płot

No dobra posadż fairy tylko podziel ją koniecznie kulami bukszpanowymi lub miniaturowymi kosodrzewinami, bo potrzebuje do tych drobniutkich kwiatków zdecydowanej zieleni. Inaczej będzie mdla.

Za rok i tak będziesz dodaadzać kolejne róże hi hi
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 11:57, 02 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Syla napisał(a)



A wiesz ..... widziałam ostatnio w gazecie piękne połączenie tojeści o właśnie takiej z jeżówką w białym kolorze .... pomyślałam o Tobie


Syluś a pamiętasz w jakiej gazecie ? ... bo mnie to połączenie bardzo zaintrygowało ... i buziam ... byłam widziałam ... ależ tę makro bombonierkę masz piękną
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 12:09, 02 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Danutka napisał(a)


yhhhh znów te cudne fotki Zapisuję się na wizytę do Ciebie ale na cały dzień bo jak oglądam fotki to połowy miejsc nie widziałam
Miłej pracy po urlopie ....


Danuś jak ja bym patrząc widziała to co Ty widzisz a nie wykadrowywała i zajmowała sobie tym wykadrowanym dysku estetyki to dawno strzeliłabym sobie w łeb ... a tak ... wolno bo wolno ale idę do przodu ...

Danutka napisał(a)
Jakie zdjęcia tojeści yhh... umówimy się na lekcję fotografii( dużo nie zapłacę ale zawsze coś)

Lubie kocimiętkę ale sama nie wiem co masz zrobić ?
Chyba zmieniłabym jej miejsce bo the fairy są śliczne a ona jednak je zasłania

Miłej niedzieli moja przedostatnia wolna idę się nacieszyć


losy kocimiętki się sprecyzowały ... idzie pod róże ... wysokie róże ... bo zeżarła w całości drobniutkie the fairy ...

Danutka napisał(a)
Iza to no name które Ci ostatnio dałam to zawilec honorine jobert taki jak ma Marzena Ot i zagadka rozwiązana co to jest
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/67/670537/original.jpg


zawilec !!! ależ jestem szczęśliwa ... obcięłam go kompletnie bo wielkie łodygi nie zniesły przesadzenia ... mam nadzieję, ze odbiją grzecznie bo korzeń był ładny
bluszczyk wsadzony na beton płocie ... naparstniczki wrażone w glebę ... goździki ... wreszcie w miejscu docelowym ...

Danusia czyli mamy ostatni wolny weekend ... no jakieś tam potem będą !!! przecież ...

a i chcesz mi powiedzieć, ze wcale obok nie przejeżdżałaś ??? fiesz ... czeka siem ...

ziemniaczki różowe smaczniutkie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 12:11, 02 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
makkasia napisał(a)
Izuś uwielbiam Twoje fotki, tak dawno nie byłam w Krakowie a Twoje obrazki oddają klimaty tego miejsca... zatęskniłam
Gdybyś tylko jednak chciała do Sopot na molo to po drodze zapraszam na paleciak ..i nie tylko
Tojeść jest stworzona po to aby siadały na niej motyle - duet idealny
ściskam



Kasiu mam nadzieję na przynajmniej jeden weekend w Krakowie w sierpniu ... odpoczywam w tym mieście i nigdy nie znudzi mi się poniewieranie po nim ...
na molo ... do "COPOT" ... a nade wszystko na paleciak to dotrę później ... ale dotrę !!!
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 12:18, 02 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Margarete napisał(a)
Leoś piekny - nabieram na niego coraz większej ochoty po ogladaniu twoich fotek oraz u Makkasi, widziałam go ostatnio w LM chyba albo w OBI ale nie miałam koncepcji gdzie go posadzic, tzn. miejsca nie miałam, ale wczoraj jz wymysliłam, musze popędzic jutro do sklepów...ale jak znam życie to juz go pewnie nie bedzie, bo był w przecenie .....a może bedzie,i czeka tam na mnie, i stoi i wygląda czy juz po niego przyjachałam...

Pozostałe fotki z ogrodu tez sliczne, tojeść orszeliowa z białymi dziobami super wyglada, hortki dorodne...ogród wypiekniał.


Małgosiu na Leo warto wynorać miejsce nawet w najbardziej gęstych gęstwinach ... nie pożałujesz ... ta róża subtelnie bije po oczach i nie chce się od niej odejść

ciekawa jestem czy wyglądał i wyszedł z pańcią do nowego ogródeczka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 12:21, 02 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kasial napisał(a)


Izo zakochałam się w zdjęciach Twojego ogrodu
Zaraziłaś mnie lawendą (chce więcej) i tojeścią.

A Tequila jest fantastyczna


Kasiu witam kolejną rodaczkę regionalną ... zdjęcia wykadrowane ... okoliczności nie umieszczane na kadrach wciąż irytujące nie do zakochania ale działa siem ...

lawenda ... ja ją kofam bardzo i ona się odwdzięcza ... a tojesć to dla mnie mały cud natury uwielbiam ją ...

Kilusia pomerdała ogonkiem ... nieskromnie ... ... bo małpiszon świadoma swego uroku
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 12:24, 02 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
anna_g napisał(a)
Zdjęcia z lawendą są katalogowe - cudowne. A jeżówki z miskantem i motylami to naprawdę najpięknieszy widok świata Ja mam jeżówki i motyle - tylko miskanta mi brakuje
Orszelinka też jest cudna. Pozdrawiam


Aniu miskant będzie ... u mnie ten w jezówkach pozbierany i wygląda a ML się zastanawia ... ja czekam on się zastanawia ... miejmy nadzieję dojdziemy do jakiegoś konsensusu ...

pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
malgorzata_s... 14:42, 02 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Izuś jak ja kofam to Twoje pisanie czytać Ostatni o troszkę nas pod tym względem zaniedbujesz Cudowności u Madżen również podziwiam No a brak karty w aparacie to również moja słabości Tylko że mój aparat informuje mnie o tym natychmiast po pierwszej nieudanej fotce. Mam wrażenie że robi to już ze zniecierpliwieniem, którego okazać nie pozwalają mu braki w oprogramowaniu.
Za to Emusiowi nic nie przeszkadza i okazuje twarzą dezaprobatę Twoja zdyscyplinowana tojeść pienkne ma dzioby Buziam mocno
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Konstancja30 14:51, 02 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
malgorzata_szewczyk napisał(a)
(...) ... No a brak karty w aparacie to również moja słabości Tylko że mój aparat informuje mnie o tym natychmiast po pierwszej nieudanej fotce. Mam wrażenie że robi to już ze zniecierpliwieniem, którego okazać nie pozwalają mu braki w oprogramowaniu.
Za to Emusiowi nic nie przeszkadza i okazuje twarzą dezaprobatę Twoja zdyscyplinowana tojeść pienkne ma dzioby Buziam mocno



Małgosiu ... mały pomarańczowy napis ... był ... a jakże, że był tylko go uprzejmie zignorowałam bo kadry takie śliczne były )))))))))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
malgorzata_s... 14:53, 02 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
U mnie jest wielki napis i nie da się pstrykać bo on nie chce zniknąć
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies