Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Danutka 23:02, 18 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Chwilka mi wystarczyła głowa kręciła się jak szalona
____________________
Danutka:)
malgorzata_s... 23:02, 18 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Izunia a jak tam droga? Mapka była czy Adamo lepiej zorientowany terenowo Dobrze że ząbki jednak na swoim miejscu i bruk krakowski nie zbroczony, bo DNA zostawiać wszędzie niedobrze Ogród piękny Buziole
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Konstancja30 23:04, 18 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
szpaler z jeżówek też wyszedł jak wyjść miał ... jestem zadowolona i będę klonować zjawisko w innych mikrokawałkach areału ...









a Kila wszystkiego pilnuje
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:13, 18 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i ona ... lawenda ... jak ja ją wielbię ... nawet po tym jak od dni trzech ścinam po źdźble każdy krzaczek ... ... odkrycie anno domini 2014 ... viva ma drugie tłoczenie !!! tylko ja w ubiegłych latach nie ścinałam pierwszego ... a jej długie kłosy nie mają sobie równych ... rozmnażam na skale masową ...





a ten widok z kanapy uwielbiam ... zapominam wówczas, że mamy ten 2014 ... i wszystkie jego katastrofy ... przypominam sobie kadry z ulubionego filmu ... którego tytuł uleciał (wspominała kiedyś o nim Enya ) ... i prawie czytam bo wciąż odrywam wzrok by sobie popatrzeć ...





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 23:16, 18 lip 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kraków uroczy, ale mnie zachwyciły stokrotki w donicy! Nie tylko kwieciem, ale również świadomość tego, że nie tylko ja je jeszcze trzymam Jeżówki i trawy to świetne połączenie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Loosiuu 23:20, 18 lip 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Jeżówki nieźle szaleją Nie obcinaj przekwitłych kwiatostanów w tym roku, to się rozsieją na potęgę! Sadzonek jak się patrzy...
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Konstancja30 23:29, 18 lip 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek nie mam sumienia ich wyciepać bo co się do tego nie zabiorę to z gąszczu wychylają łebki maluch i wciąż kwitną ... teraz marnie bo są pod dachem i troszkę się nafochały gdy mnie nie było ... a konkretnie gdy racje picia i mniamania były okrojone ... ale podkarmię i za kilka dni znów będzie las stokrotek





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
anna_studio 02:38, 19 lip 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Śliczne klimaty na tarasie i wokół...
Kolorki stonowane...a kawka w kocimiętce...do wypróbowania
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Milka 05:37, 19 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jest zguba
W Krakowie dawno nie byłam, choć po Wroclawiu, to moje drugie ukochane miasto i wspomnien moc....
Iza, trawka wyrosła super!i te kacze dzioby, i ten widok zza okna, wszystko takie romantyczne, zmiany niesamowite i zapachy pewnie też, tyle lawend i róz juz u ciebie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Danutka 07:36, 19 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Konstancja30 napisał(a)










yyyhhhh widok jak z Prowansji Zaszalałaś z tymi fotkami nie ma co

Ja jak zwykle gapa jestem i nie widziałam skrzyneczki w której leży lawenda a jakby dotykałam jej Chcę taką i nie mów mi że to Adama wykonanie bo zamawiam !!!
P.s. Jakbyś mogła mieć numerek na oku do mojej wizyty to będę wdzięczna
____________________
Danutka:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies