Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

ana_art 22:49, 11 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)


prawda, że dereń ma moc ... tylko dlaczego on się nazywa biały jak jest czerwony ???

Ana grunt, że wie iż to Konstancji aleja ... som tacy co mają ulice a ja mam aleję ))))) ... no to zaraz mi Mała wytłucze widłami tę przynalezność zawłaszczoną ))))))))

o nie, nie sama powiedziała ' a tu aleja Konstacji" niestety miejsca na aleje u mnie brak, za to będzie katalpa Ani
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 22:49, 11 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza a dlaczego chcesz wyciepać thuje? Ja bym z nich cieniutki idealny ekranik zrobiła. Potem powtórzyła znów miskanty z jeżówkami i ekranik z thuj.
Muszę podumać nad tymi brzozami, speiszy Ci się? Bo musiałabym polookać w pinterest
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 22:54, 11 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Konstancja30 napisał(a)
Martusia ja o tym dereniu tez intensywnie myślałam ... nawet się zdecydowałam prawie planując ciąć tylko on latem za pstrokaty ... no nie wiem czy mi latem nie namiesza ...


Ale nie musi być pstrokaty. Tak naprawdę najładniejszy zimą jest ten, który całe lato ma piękne sercowate zielone liście. Zwykły Sibirica. Tylko... trochę jednak mało tam miejsca... Chociaż... pięknie by wychodził za płot...
ana_art 22:58, 11 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)


Ale nie musi być pstrokaty. Tak naprawdę najładniejszy zimą jest ten, który całe lato ma piękne sercowate zielone liście. Zwykły Sibirica. Tylko... trochę jednak mało tam miejsca... Chociaż... pięknie by wychodził za płot...

ale żeby uzyskać taki efekt jak na focie potrzeba Twoich przestrzeni...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 22:58, 11 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Iza a dlaczego chcesz wyciepać thuje? Ja bym z nich cieniutki idealny ekranik zrobiła. Potem powtórzyła znów miskanty z jeżówkami i ekranik z thuj.
Muszę podumać nad tymi brzozami, speiszy Ci się? Bo musiałabym polookać w pinterest


mamy czas ... jesień albo wiosna zależy jaki listopad będzie

tujki chciałam ciąć na płaski ekranik ... tylko jak zaczęłam przekombinowywać z inszą inszością w plecy brzozy to za wiele zobaczyłam i chciałam ujednolicić ekran ... potarzając tujki byłoby ok kolorystycznie tylko nie wiem czy wówczas jezówka z miskantem wejdzie bo wcześniej jest sama ...

aleeeeeeeeeeeeeee

zapomniałam od furtki pierwsze przęsło (połowa kolejnych tak wyszło przy przeniesieniu furtki) będzie murem ... więc jak dosadzę 3 - 4 tujki to będzie kontynuacja ekranu i miejsce na miskanta z jezówką ... i szansa będzie na ład ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 22:59, 11 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)
Iza a dlaczego chcesz wyciepać thuje? Ja bym z nich cieniutki idealny ekranik zrobiła. Potem powtórzyła znów miskanty z jeżówkami i ekranik z thuj.
Muszę podumać nad tymi brzozami, speiszy Ci się? Bo musiałabym polookać w pinterest
ja też bym thuj nie ruszała... i tak jak pisze Marzenka powtórzyłabym miskanty i jeżówki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 23:01, 11 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Zielona napisał(a)


Ale nie musi być pstrokaty. Tak naprawdę najładniejszy zimą jest ten, który całe lato ma piękne sercowate zielone liście. Zwykły Sibirica. Tylko... trochę jednak mało tam miejsca... Chociaż... pięknie by wychodził za płot...


Martuś nie wykluczone, że wyjdzie ... przedpłocie jeszcze zupełnie otwartą kartą a widok tej obezwładniającej czerwieni zimą gdy wracam do domku kusi

na rabacie mało miejsca głęboka na 2 m
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Zielona 23:01, 11 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
No i Iza odpowiedziała sobie sama a derenie przyjedziecie oglądać do mnie
Konstancja30 23:02, 11 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dziewczyny są na sali spece od ubezpieczeń bo musi się Adamo przenieść z ubezpieczeniem na życie ... polecacie coś ... to tak przy okazji
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 23:04, 11 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)
dziewczyny są na sali spece od ubezpieczeń bo musi się Adamo przenieść z ubezpieczeniem na życie ... polecacie coś ... to tak przy okazji
a M Madżen, coś mi siem kołacze ???
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies