Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Zielona 23:08, 11 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
W tym temacie nie pomogę. Mogę co najwyżej zrazić, bo doświadczenia mam kiepskie...
Konstancja30 23:10, 11 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Zielona napisał(a)
W tym temacie nie pomogę. Mogę co najwyżej zrazić, bo doświadczenia mam kiepskie...


zrazić znaczy wyeliminować potencjalną porażkę ... w jakimś sensie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:14, 11 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ścięłam dziś kilka makro kfiatków limki ... skoro miał je załatwić deszcz to zabrałam je sobie ja tylko teraz mniemam jak je zasuszyć ... do góry nogami czy w wodzie ??? ... na you tubie dziewczę zalecało trzymać 2 tygodnie w wodzie i potem podobno same sobie przechodzą w hibernację ... hmmm

ja coś kiedyś wspomniałam, ze trudne to ogrodniczkowanie ???
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Zielona 23:17, 11 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
no w sumie tak, ale... wydaje mi się, że to nie reguła...

Długa historia, więc opisywać nie będę, ale dotyczyła niestety Commercial Union, dzisiejszej Avivy. Walczyłam z nimi długo w imieniu mojej Mamy. Pisałam pisma, odwoływałam się i... przegrałam... Po 12 latach płacenia składek, kiedy nadszedł czas pierwszej, jedynej, uzasadnionej wypłaty odszkodowania..., Mama nie dostała ani złotówki... Ot... realia.
Zielona 23:19, 11 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Konstancja30 napisał(a)
ścięłam dziś kilka makro kfiatków limki ... skoro miał je załatwić deszcz to zabrałam je sobie ja tylko teraz mniemam jak je zasuszyć ... do góry nogami czy w wodzie ??? ... na you tubie dziewczę zalecało trzymać 2 tygodnie w wodzie i potem podobno same sobie przechodzą w hibernację ... hmmm

ja coś kiedyś wspomniałam, ze trudne to ogrodniczkowanie ???


piwonie suszyłam głowami w dół, owinięte w gazetę, w ciemnym miejscu i... zachowały kolor

Anabelki tak samoIdealnie limonkowo-pistacjowe po zasuszeniu!

Limki... nie wiem
ana_art 23:22, 11 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
bo firmy ubezpieczeniowe są po to by wypłacić jak najmniej ot życie... bez znaczenia jaka to firma... mówi Ci to osoba z numerem PUNU
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 23:25, 11 sie 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mi się wianek z Anabelek obecnie suszy na wieszaku w przedpokoju Limki chyba najlepiej powiesić do góry nogami No i nie zapomnij o lakierze do włosów!

I tak, od października Katowice
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 23:26, 11 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)


piwonie suszyłam głowami w dół, owinięte w gazetę, w ciemnym miejscu i... zachowały kolor

Anabelki tak samoIdealnie limonkowo-pistacjowe po zasuszeniu!

Limki... nie wiem

WYŻSZA SZKOŁA JAZDY
dwa lata temu widziałam choinkę ubraną w zasuszone hortensje ze srebrnymi wstążkami i mnóstwem białych światełek. Zakochałam się w niej, niestety skopiować nie mogę bo nie mam pozwolenia na minimalistyczną choinkę...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 23:39, 11 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
jeden kwiat suszył się w zwisie i wygląda jak babcia staruszeczka ... coś poszło nie tak ... ścięty nie w porę (bo w zasadzie okoliczności ogona Kilusi go ścięły jakby bez zastanowienia ) ... Ana masz rację WYŻSZA SZKOŁA JAZDY

rany boskie musiałam sobie to PUNU wygooglać ))))

nie mam złudzeń co do istoty ubezpieczenia po prostu mus się na jakieś zdecydować ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 06:58, 12 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
dziewczyny są na sali spece od ubezpieczeń bo musi się Adamo przenieść z ubezpieczeniem na życie ... polecacie coś ... to tak przy okazji


Nie jestem obiektywna, mnie nie pytaj bo firmę od SERCA polecę aby na wikt i opierunek z pensji M Było
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies