Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 11:09, 10 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kondzio napisał(a)
Widze duże zmiany i wykonanej sporo pracy i jego wspaniały efekt


Kondzio pracy sporo ... nie miałam pojęcia, że dwa małe kubiki rozpracowywane precyzyjnie tyle czasu zajmą ... no ale cieszy to co powstaje a to najważniejsze

dziękuję
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 11:35, 10 sie 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Danutka peesik mamy morze niezapominajek ... wysiały się same ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
malgorzata_s... 13:05, 10 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Izuniu poczytałam z wielką przyjemnością Z jeszcze większa obejrzałam i zachwycona jezdem Dyskusje co do tego kto dowodzi w naszym duecie,ja też często uskuteczniam i puki co w ogrodzie jestem dominująca
Buziaki niedzielne dla dwojga
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 13:26, 10 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tu też nadrobiłam.. eMus wytargał starego laptopa na taras... jest bosko.. na forum i w ogrodzie równocześnie.... dzięki temu na obiad musi jesć stary rosół z przed tygodnia... został po chrzciach...lecę sie poprawić.

Jakby co to jeżówki Ci się posieją jak nie wypielesz... a trawki podzielisz wiosną.. i na cały płot wystarczy

emuś stwierdził, że jednak akacja idzie out powoli dojrzewamy ogrodowo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ewa004 14:32, 10 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Hej ja tez leżę na leżaczku z laptopem na kolanach ,ciurkadełko szumi .... i myślę żyć nie umierać
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Sebek 15:43, 10 sie 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepięknie jest - wte i wewte Rabaty świetnie są skomponowane, połączenia mistrzowskie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 18:57, 10 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I ja leże na kanapie w ogrodzie i czytam Ciebie. Już za rok o tej porze będzie bosko pod brzozami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
JulkAd 19:00, 10 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Iza patrzę na te Twoje rabaty...na pracę ciężką, jaką z Adamo wykonaliście, (i nieważne kto był górą, a kto dołem w duecie)i.... podziwiam, i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że rabata bez odrobiny trawy to nie rabata....Tobie wyszła fliścznie, i nawet "prawie kule" dają obraz całościowy, a Leon w tym miejscu do mnie przemawia....

...do lawendzi rękę masz, ale ja tez tak zrobię, a może się uda
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Danutka 20:46, 10 sie 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Ty spryciulko wykupiłaś mi wszystkie rozplenice Byłam dziś w Kostomłotach i wróciłam z wrzosami ale chciałam carexy więc szybciutko do OBI i były chociaż cena wysoka ale co tam kupiłam Namówiłam mojego R na Umbry i graby/buki kolumnowe i już kombinuje jak je zataszczyć bo to duże drzewa jednak są Teściówka jakieś kfiotki przywiozła ale nic fajnego i muszę się teraz pozbyć ich sąsiadce wydam
Na niezapominajki przyjadę ale nie wiem kiedy bo wiesz jak ja teraz funkcjonuje za 3 tygodnie Lublin na 2 m-ce normalnie kara jakaś
Aha w OBI róże widziałam po 6 zeta wydawało mi się że to The fairy ale ja bonice chcę teraz, przecenę różaną mają aktualnie. Nic to zawilce od ciotki na wiosnę przywiozę więc się podzielimy spoko Idę się uczyć do testów bo jak obleję to mnie wywalą i tyle narobię A ja kfiotków muszę jeszcze nakupić trochę więc praca by się jednak przydała.
____________________
Danutka:)
nicol21 20:49, 10 sie 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10317
Mala_Mi napisał(a)
Tu też nadrobiłam.. eMus wytargał starego laptopa na taras... jest bosko.. na forum i w ogrodzie równocześnie.... dzięki temu na obiad musi jesć stary rosół z przed tygodnia... został po chrzciach...lecę sie poprawić.

Jakby co to jeżówki Ci się posieją jak nie wypielesz... a trawki podzielisz wiosną.. i na cały płot wystarczy

emuś stwierdził, że jednak akacja idzie out powoli dojrzewamy ogrodowo


Ogrodowisko w ogrodzie to jest to!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies