Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 16:20, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
dla tych co wytrwali do końca ptaszki ... które Kilusia wyprowadza na spacer ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 16:23, 11 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza james'a mozesz puścić swobodnie, może dorosnąć do 2,5 m.
Z pnących zdecydowańie Eden Rose lub smieciucha New Dawn, ale ja głosuję za Eden Rose. Kwitnie wielokrotnie, dorasta do 3 a a kwiaty ach przecież wygooglaj. Podarowalam dzisiaj sąsiadce 1 szt abym mogła cieszyć oczy jej kwiatami


Do Leosia Falstaff, Prince lub Heatcliff. Zdecydowana purpura i wyższy wzrost, chyba ze nie zrozumiałam i mają być niskie?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Loosiuu 16:24, 11 paź 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Hmmm... róże śliczne, ale czy nie za blisko Gracków posadziłaś? Wiesz, że te miskanty rosną wielkie Poza tym róże nie lubią dużej konkurencji w korzeniach, bo słabiej rosną. Zastanów się, bo za 3 lata będzie cię pewnie czekać dzielenie... Zwłaszcza z wielkością Jamesa mogą się nie pomieścić

____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Konstancja30 16:31, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
za Jaymesa mozesz puścić swobodnie, może dorosnąć do 2,5 m.
Z prnących zdecydowańie Eden Rose lub smieciucha New Dawn, ale ja głosuję za Eden Rose. Kwitnie wielokrotnie, doratsta do 3 npm a kwiaty ach przecież wygooglaj. Podarowalam dzisiaj sąsiadce 1 szt abym mogła cieszyć oczy jej kwiatami


Do Leosia Falstaff, Prince lub Heatcliff. Zdecydoana purpura i wyższy wzrost, chyba ze nie zrozumiałam i mają być niskie?


Eden Rose wykopałam właśnie z kjuba z Leo więc mówisz masz ... pewnie z powodu trupiszcza poprzedniej leciwej rezydencji nie miała w tym roku drugiego tłoczenia ... i miała zbyt ocienione stanowisko ... kocham jej bajkowe kwiaty ... a poskąpiła mi ich w tym roku ...

chodziło o wyższe ... no i cóż jak czeba to czeba zamawiać ... nic na to nie poradzę ... na wiosnę już bo mi Adamo zblednie przed monitorem a w tonacji Astid mu całkiem całkiem więc nie będziemy psuć
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:32, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Loosiuu napisał(a)
Hmmm... róże śliczne, ale czy nie za blisko Gracków posadziłaś? Wiesz, że te miskanty rosną wielkie Poza tym róże nie lubią dużej konkurencji w korzeniach, bo słabiej rosną. Zastanów się, bo za 3 lata będzie cię pewnie czekać dzielenie... Zwłaszcza z wielkością Jamesa mogą się nie pomieścić



w tej chwili jest 40 cm odstępu ... mogą dostać jakieś 20 ... ale to wszystko ... potem muszą się pomieścić ... gracka można karczować ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 20:47, 11 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja się nie przejmuję odległościami w ogrodzie zawsze można przesadzić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
lojalna_ 20:53, 11 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pieknie u Ciebie najbardziej podoba mi sie to zdjecie ....cudne schody , donice masz takie oryginalne nasady tak niebanalnie bardzo mi sie podoba
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
noemi 12:51, 12 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Konstancja30 napisał(a)
dla tych co wytrwali do końca ptaszki ... które Kilusia wyprowadza na spacer ...






Helloł , ale będzie szał różany u Ciebie Kochana … tu różanka, tam różanka i na murze róże bedom super Do mnie przemawiają tym ,że kwitną prawie do mrozów a bez kwiatów w ogrodzie jest smutno.
Mam pytanko , Izuś co rośnie za ptaszkami ? ta zielona "ściana" to te białe języczki ?

aaaaa i dziękuję za foto na pincie z novalis w roli głównej ,wiem już gdzie jej będzie najlepiej

buziak !
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 13:29, 12 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Ja się nie przejmuję odległościami w ogrodzie zawsze można przesadzić


jasne ... a ja mam nowego pomocnika ... na czterech łapach ... początkowo zabierała doniczki w nadziei, że za nią pobiegam ... wczoraj latała z żurawką bo wyczaiła, że doniczki mnie nie kręcą



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:38, 12 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
noemi napisał(a)

Helloł , ale będzie szał różany u Ciebie Kochana … tu różanka, tam różanka i na murze róże bedom super Do mnie przemawiają tym ,że kwitną prawie do mrozów a bez kwiatów w ogrodzie jest smutno.
Mam pytanko , Izuś co rośnie za ptaszkami ? ta zielona "ściana" to te białe języczki ?

aaaaa i dziękuję za foto na pincie z novalis w roli głównej ,wiem już gdzie jej będzie najlepiej

buziak !


Magduś jak ja czekam na te róże !!! ... dziś dostaną naparstnice i ostróżki ... przetacznika ... lawendę ... miejsca szczepienia zakryte (bo niedouczona sadziłam źle ... a Kasia chciała dobrze ) ...

za ptaszkami rośnie łan tojeści orszelinowatej ... zwanej do wyboru kaczym dziobem ... gęsią szyją ... języczkiem ...
przed nią brązowa buchanani ma zasłaniać brak zieleni bo na zimę tojeść jak to bylina znika ...




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies