Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

paniprzyroda 22:02, 10 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dzięki
____________________
Dwa ogrody
Madzenka 08:52, 11 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nasyciłam duszę czytająć Twoje perypetie ogrodowe ale teraz chcę nasycic oczy!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 15:09, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
nie wiem czy to oczy nasyci ale coś tam obfociłam ...

trudno było wybrać od czego zacząć ale ponieważ tylko ona kwitnie z nowości to zacznę od nowych lokatorek w kjubie Leosia ... dół kopałąm pod nie z nadzieją na to, ze jeżeli już ropa nie wytryśnie to przynajmniej łyżeczkę jakąś złotą znajdę ... nie znalazłam ale gracje wkopane ... małe z przodu to Novalis ... kwitnie Rhapsody in Blue ... za nimi gigant czerpiący mniamanie ze stuletniej podmurówki Leo (rywalizujący troszku z MW o prowadzenie na liście chciejstw różanych ogrodniczek ) ... pusto przy nich chwilowo ... ale tylko chwilowo ... za bukszpanowym parkanem będzie pas lawendy ... wzdłuż całego brzegu ... dojdzie kilka naparstnic i coś w różu ale nie wiem jeszcze co ... a i trawki z tych średnich ale trawki to przecież oczywista oczywistość ...

soute ...








____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 15:16, 11 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rapsody na mojej liscie chciejstw. Piekna jest! I już oczami wyobraźni widzę leośiowy kjub z pasem lawendy i różowym czymś. A ostróżki BENDOM?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 15:29, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
oczywiście, że BENDOM ... tylko muszę w sezonie kupować bo nie ma miejsca na pomyłkę w kolorze
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:53, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ogólnie topografia różana ma się tak ...

widok ogólny ... od strony zachodniej ... idąc w prawo po ceglanej ścianie miniemy kjub z Leo ... na tym zdjęciu niewidoczny ...



tu już tak ...



tu z opisem co gdzie ...



znaki zapytania dotyczą oczywiście koloru róż ... jest miejsce ... potrzebna koncepcja ... chodzi mi o wybór pod miskantami i na tle tuj ...



szpaler lawendy ustąpi miejsca kulkom bukszpanowym i purpurowym żurawkom ... co już wcześniej zostało ustalone ...




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:53, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
rozkładając na kadry bardziej szczegółowe ...

dwa nowe Leonardo pod brzozą zaraz za furtką ... toną w rozplenicy ... kiedyś będą miały taboreciki z kul bukszpanowych ...

spojrzenie od furtki ...



i z drugiej strony





taki jestem malutki













____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:59, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
główna różanka ... za różami są gracki od lewej ...





i znów idziemy do kjuba ale teraz paczymy na ścianę w przedłużeniu różanki ...






różanka pod ścianą porcelanowo różowa z mocnym akcentem purpury ... kjub w fiolecie z ożywiającym akcentem niebanalnego koloru Leo (kto widział ten wie ... ) dla przypomnienia ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:08, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
tak dla relaksu kilka widoczków (pamiętamy o znakach zapytania ) ...

miskant mój najulubieńszy ... malapantus ... malepantus ... jakoś tak ... upierdutany w sierpniu (prawda jak prawidłowo dla trawek ??? ) ostrą i dużą łopatą Małej ...





wiosną przejdzie podział by mnie osłonić od Wiernych ... tło za pierwszą od furtki brzozą ... z niego będzie

szalejąca pod nim The Fairy ...





i Phantomy z ML w tle ... ML będzie eksmitowany za dobre sparawowanie ... pieknie rośnie w cieniu ... nie narzekam ale dam go na słoneczko a tu poszukam czegoś cieniolubnego ... są cieniolubne trawki ??? ... wysokie cieniolubne trawki ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:12, 11 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
frontowe jesienne donice ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies