Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 10:48, 18 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madżen Gospel krwista ... ale ja uwielbiam tę jej soczystość odbijającą się na tle ceglastej ściany ... tłumioną przez Jamsa ... rano dodaje mi energii ... wieczorem jakaś łagodniejsza ... eeeeeeeeej chyba ją kofffam

tak jak Kraków ... pacholę zrobiło mi prezencik tym pomieszkiwaniem tam (choć gdyby we Wrocławiu była też bym się nie obraziła )
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Urszulla 19:31, 18 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
To ja sobie za Ciebie poleżę i pooglądam twoje piękne rabatki, moja ulubiona poru roku i kwiecie na wakacjach Pozdr. wakacyjnie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
malkul 21:04, 18 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Konstancja30 napisał(a)

zadowolona jestem tylko z Phantoma i pasa tojeściprzy domu ... choć coś niecoś do przegrzebania to bym znalazła


a tojeść Ci sie nie pokłada z czasem? długo ją masz? ja wywaliłam bo było to siedlisko much i kładła mi się na podjazd
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Konstancja30 21:15, 18 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
malkul napisał(a)


a tojeść Ci sie nie pokłada z czasem? długo ją masz? ja wywaliłam bo było to siedlisko much i kładła mi się na podjazd


nie pokłada się ... jest drugi rok w pasie pod werandą ... jest siedliskiem motyli i bzyczków ale głównie motyli ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
JulkAd 23:20, 18 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Konstancja30 napisał(a)


Gospel ... pachnie jeszcze lepiej niż wygląda





Urokliwy jest ten Twój Gospel...i tylko się zastanawiam czy on bardziej czerwony czy bardziej różowy w tym swoim bordowym kolorze?....dużo miejsca zajmuje?...
...gdzie byłam?...hm ....w zasadzie na miejscu, ale jakoś strasznie nieczasowe ostatnie miesiące miałam....
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 23:21, 18 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Konstancja30 napisał(a)


nie pokłada się ... jest drugi rok w pasie pod werandą ... jest siedliskiem motyli i bzyczków ale głównie motyli ...


Kiedyś czytałam u Ciebie, że tę tojeść przycinasz żeby lepiej kwitła....ale nie wiem czy czegoś nie pomieszałam...
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Madzenka 09:51, 19 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czyli moja Gospel zmini miejscówkę, bedzie towarzyszyć Ascot i Red Leonardo juz jesienia ja przesadze
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Agnieszka_B 11:39, 19 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Co do koloru Gospel - wydaje mi się że ona jest taka krwista jak ma zbyt ostre slońce. Obserwując tą grę światła na moim krzaczku takie właśnie mam obserwacje.
Iza , pięknie masz w ogrodzie. Widac twój indywidualny styl - to lubię
____________________
zapach-ziemi
Mala_Mi 17:30, 20 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja30 napisał(a)


tojeść w oddali a na pierwszym planie Phantom ... oszaleć można dla tej hortensji




I od tojeści się wszystko zaczęło Też ją lubię i lubię jak się przebarwia na jesień I te motyle....

W oddali ja widzę też grzeczaną Teqilkę Grzeczniejsza niż mój wnusio
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
admete 05:37, 22 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mala_Mi napisał(a)


I od tojeści się wszystko zaczęło Też ją lubię i lubię jak się przebarwia na jesień I te motyle....




Aniu ja tez mam u siebie jej kawalątek
na jesieni będę z niej robić pas pod lasem , bo w słońcu ma przypalone liście

i te motyle jak piszesz ..........niesamowite

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies