Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Mirka 19:43, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witaj Ula dzięki za odwiedziny,fajnie się u ciebie robi a u mnie się też zrobi przy waszej pomocy,ale dopiero wiosną ruszam.Mam nadzieję że roślinki mi się ukorzenią.Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
popcorn 20:20, 30 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Niedziela cudna była! Ocieplanie skończycie, uprzątniesz, wiosną coś kolejnego posadzisz, a posadzone dotychczas rośliny się rozrosną Nawet nie zauważysz jak będzie Ci brakowało urządzania!!
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 22:53, 30 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Urszulla napisał(a)
Bogdziu- to nie pesymistycznie, ale optymistycznie.
Ja mam ogród w powijakach, na dodatek ciągle budowa....teraz mąż część budynku ociepla...wiesz jaki to bałagan....za rok dalsze prace.....zanim zrobimy wokół domu to ogród powstanie i to jest optymistyczne.
A tu na forum mam wielu wspaniałych osób które mnie wspierają a ja chętnie u innych buszuję, bo zawsze coś podglądnę i się czegoś nauczę A poza tym z takimi ludźmi jakich tu poznałam fajnie spędza się czas......(mała dygresja: nie mogę zaniedbać rodziny).
Swój wątek powinnam nazwać ..jak można zostać ogrodnikiem nie będąc nim nigdy
Pozdrawiam Was wszystkich tego wspaniałego słonecznego poranka.


To błyskawiczna rewizytka....
kupuję też w trawki.pl.... to dobre trawki nawet jak sadzonka mała to rośnie jak błyskawica...
udowa sieskończy, a ogród będzie nieustajacą budową, ale ta budowa cieszy na każdym etapie...bo domek ... to cieszy ale inaczej ......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:02, 30 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Cofnęłam się kilka stron do tyłu.... trawki.pl polecam.. napisz do pana email.. odpowie ci uczciwie na temat każdej z traw..... moich traw 80% jest od niego........ to są dobre trawki..... chociaż przychodzą w malutkich doniczkach, to po roku są mega wypasione kępy..... po roku... sadzę wiosną ,jesienia są kępy duże..... sadzę jesienią, w przyszłym roku to dorodne trawy...... po roku już rozdaje prezenty znajomym i rodzinie .... posadziłam na rabacie trwki z tego sklepu (w pażdzierniku lub wrzesniu)... i po roku połowe musiałam weksmitowac.... tak się rozrosły.. a po kolejnym roku klejną porcję...... Polecam z czystym sumieniem.. od 2009 roku tam kupuję
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 09:57, 01 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ulcia ja też choruję na trawy, mam tylko zebrinusy i kostrzewy. W przyszłym roku zaszaleję
Miłego dnia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 13:21, 01 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ula, pozdrowienia zostawiam, jak masz chwilke, wklejaj fota, będzie pamiątka do porównań
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewa 07:05, 02 paź 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Ula pozdrawiam
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
seliza 07:38, 02 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
Ulcia witam, piękne masz berberysy i fajną rozmażalnię
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
vita 08:10, 02 paź 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4161
Witaj Ula,
z pasją opowiadasz o zakładanym ogrodzie, to dobrze mu wróży.
Pewnie jeszcze nie raz zmienisz koncepcje nasadzeń (oj! wiem coś o tym), ale to nie jest takie ważne na początku. W którymś momencie możesz już wiedzieć, że podejmujesz słuszne decyzje. Jak tę o kolorze plotu. No i wykorzystaj chęci Pomocnika, koniecznie.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Kindzia 09:53, 02 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Znowu dni bez komputera? Trudno Ale pozdrowienia Ulci zostawiam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies