Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

butterfly 22:04, 22 lip 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Aniu, jak byłam to rabata nie była rabatą - jedynie w planach.
A tu takie zmiany !!!

Na chrzcinach mnie nie było ale na urodzinki w przyszłym roku juz się piszę
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
malkul 22:12, 22 lip 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Ania tylko ty możesz mieć tyle pieknycch jeżówek!tylko ty!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mala_Mi 22:54, 22 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
malkul napisał(a)
Ania tylko ty możesz mieć tyle pięknych jeżówek!tylko ty!

Dziś kupowałam dziewczynom i chłopakom jeżówki.. i znów sie skusiłam na kolejne
Powinnam się leczyć z tego zakupocholizmu

Jutro może zdążę sie podzielić... przypominaj sie.. bo ja mam ostatnio sklerozę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
MarekW 22:59, 22 lip 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
asc napisał(a)
Nie ma nic , bo czasu nie ma

A tak w kwestii psa i ścieżek...

Całymi dniami wylegują sie u mi minimum 2 koty.. one już bardziej moje niż sąsiadów.. grzeją sie na rabatach całymi dniami.. i najśmieszniejsze, że wolą leżeć w lawendzie, a nie w kocimiętce.. tam ich nigdy nie widziałam..

Z tymi kotami też tak mam, przychodzą nie wiadomo skąd i niszczą lawendę, a na kocimiętkę nawet nie spojrzą te bestie. Ja już patyki do lawendy powsadzałem żeby na niej nie leżały, a i tak ciągle połamane krzaczki, obok mają mnóstwo kocimiętk,i a tam im się nie podoba. I druga rzecz to paskudzą te potwory wszędzie tam gdzie trochę sypkiego materiału czyli na rabatach wysypanych korą, choć ostatnio to i na trawniku znajduję "ślady" - pewnie nie doniosły do rabaty - brrrr
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Mala_Mi 23:00, 22 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
butterfly napisał(a)
Aniu, jak byłam to rabata nie była rabatą - jedynie w planach.
A tu takie zmiany !!!

Na chrzcinach mnie nie było ale na urodzinki w przyszłym roku juz się piszę


Oj, pierwszy gość na liście.. oczywiście poza chrzestnymi Ale już widziałaś mój chabaziownik Żadne mecyje, dużo i wszytko..... chomik jestem
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 23:07, 22 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ania uśmiałam się przednio, dzięki Tobie przypomniałam sobie, że też takiego Walca tańczyłam z moim M uffff. NOwa rabatka to RABATA gigant. A jeżówki białe też mam takie i cieszy mnie, że się rozrosną bo piękne są.
Już dziś mogę powiedzieć że na rzęsach stanę a będę na poprawinach
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 23:16, 22 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Anuś - mój chłop też już traci cierpliwość Ale bierze to z humorem.. kochane jakbym wam nagrała jego teksty.... to leżałybyście ze śmiechu, a monitory musiałyby dostać wycieraczki.... Jak ja mu zazdroszczę jego tekstów .... finezja dowcipu i niuansów słownych, ale zawsze celnie i w samo sedno.... całe życie mówię, że powinnam spisywać jego hasła.. ale na gadaniu się kończy... I to zawsze ze stoickim spokojem... ostatnie hasło z dziś ... z przed chwili,
Namawiam Tercię, że może po kawałeczku ciasta byśmy zjadły, się zostało co to mój M sam wczoraj upiekł (dosłownie kupił w sklepie, ale dobre kupuje) ... wiec stwierdzamy, że byśmy zjadły ale przecież sie odchudzamy, grube jesteśmy... itp itd..
W tym momencie odzywa sie głosem jak z zaświatów M, gdzieś słuchał nasze przekomarzanie się.. i mówi "piekłem na słodzikach".
Wiec jak na słodzikach to po 2 kawałki zjadłyśmy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:21, 22 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AgnieszkaW napisał(a)
Przewertowałam kilka kolejnych stronek u Ciebie Aniu i buziaki zostawiam.
Ps to, że coś się dzieje cały czas u ciebie wcale mnie nie dziwi, więc tylko czekam, co będzie dalej...

A mnie ciągle dziwi......
byłam w sklepie ogrodniczym, u mego pana bylinowego i miał takie cudne jeżówki, i miał takie fajne trawki, miskanty , co sie już liście przebarwiają na czerwono i mają piękne czerwone wiechy kwiatostanów (na razie w pąkach, ale będą czerwonobordowe).. i rośnie niższy niż inne miskanty i super zimuje.. ..
I ja miejsca już nie mam... ale jak to zostawić ???????? No jak??.. jak łapie sie nogawek spodni i krzyczy bierz mnie .. nie zwiodę, będę śliczny...
Jeżówki tylko szeptały...ale tak przejmująco.......
I co?? Samo sie robi ten bałagan... za miękkie serce mam
Lecę spać.. dobranoc. do jutra..

U was to już nie nadrobię zaległosci...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:23, 22 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
MarekW napisał(a)

Z tymi kotami też tak mam, przychodzą nie wiadomo skąd i niszczą lawendę, a na kocimiętkę nawet nie spojrzą te bestie. Ja już patyki do lawendy powsadzałem żeby na niej nie leżały, a i tak ciągle połamane krzaczki, obok mają mnóstwo kocimiętk,i a tam im się nie podoba. I druga rzecz to paskudzą te potwory wszędzie tam gdzie trochę sypkiego materiału czyli na rabatach wysypanych korą, choć ostatnio to i na trawniku znajduję "ślady" - pewnie nie doniosły do rabaty - brrrr


Myślałam, że tylko moje koty maja takie wybredne gusty, i wiedzą że lawenda stoi w hierarchii wyżej niż kocimiętka
I kupa psa karmionego suchą karmą nie śmierdzi, a kota jest feeee ......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 23:24, 22 lip 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Te Gierczusiowe donice wyglądają po prostu świetnie - i fajnie dobrałaś barwy Wsiowego szkoda, ale odrośnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies