Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

gierczusia 12:19, 22 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Lotosik bossski a rabata pierwsza klasa ... To przynajmniej przemarsz wojsk na jakiś czas zostanie wstrzymany .... Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Urszulla 14:02, 22 lip 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21813
asc napisał(a)
Dla Bociusia....
Te mam od 4 lat.. i nie wiem jak sie nazywają.. moim zdaniem są ładniejsze od tych nowo kupionych Milk coś tam..


A to te Milki coś tam, ale one pierwszy rok i od marca stały w mikro doniczkach to zabiedzone.. nawet florowiu nie dostały


Kwestia gustu i chyba tego, że muszą sie rozrosnąć...



znowu miodzio
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anna_g 14:25, 22 lip 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ania - pozdrówka - nie nadążam bo nie ma szans ale Walc z walcem i eMem widziałam (czego to się nie robi żeby z eMusiem potańcować), ustawianie na rabatce też, a i przecudne motylki i jeżówki i lotos... i jeszcz parę innych rzeczy zatem jestem na bieżąco - rabata na pewno mimo woli wyjdzie ci cacy
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Milka 14:29, 22 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
Dla Bociusia....
Te mam od 4 lat.. i nie wiem jak sie nazywają.. moim zdaniem są ładniejsze od tych nowo kupionych Milk coś tam..


A to te Milki coś tam, ale one pierwszy rok i od marca stały w mikro doniczkach to zabiedzone.. nawet florowiu nie dostały


Kwestia gustu i chyba tego, że muszą sie rozrosnąć...


łał!!!
chiba i mnie te cuda dałaś!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 15:20, 22 lip 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816



Nie dam rady wszystkiego poczytać ,więc nie będe ściemniać!
Fajna bardzo ta jeżówa!!
Miłego Aniu
____________________
Celina - Moje poletko
eliza3 17:33, 22 lip 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Aneczko, wszystko pręcikiem obejrzałam, ale motylki na jeżówkach chyba najpiękniejsze... och...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Madzenka 18:07, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu wpadałm doradadzać a tu nie ma nic ...

Buziam i będę wieczorem szewski poniedziałek .... Muszę odreagować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Rench 18:14, 22 lip 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
I ja przylazłam pozaglądać coś wyszykowała,a tutaj cisza.....
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Mala_Mi 18:23, 22 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nie ma nic , bo czasu nie ma

Rabata wygląda okropnie, ale jak ma wyglądać, jak albo małe sadzonki, albo drapichrusty po przesadzeniu z innych ciemnym zakamarków... są jak szkapa wyciągnięta z kopalnii...
Trawnik nie skończony, cd rabaty też nie skończony... cd z początku i końca... jedne koniec nie ma czasu, drugi koniec szkoda ruszać bo kwitnie
Poza tym rabaty bylinowe zaczynają wyglądać dopiero w drugi rok po posadzeniu.. a teraz trzeba to jakoś ścierpieć..

Na razie taki grajdoł wyszedł..... zostawiłam ścieżki dla psa...... muszą być i dla psa i dla mnie do łażenia pomiędzy roślinami



A tak w kwestii psa i ścieżek...

Całymi dniami wylegują sie u mi minimum 2 koty.. one już bardziej moje niż sąsiadów.. grzeją sie na rabatach całymi dniami.. i najśmieszniejsze, że wolą leżeć w lawendzie, a nie w kocimiętce.. tam ich nigdy nie widziałam..
Wczoraj taki kot przechadzał się dostojnie po ogrodzie ignorując mojego psa, a pies ignorował kota... niestety w pewnym momencie kot stwierdził, że chyba sie za bardzo zbliżył i dał nura do.....wsiowego.. przez płotek... Wiec mój staruszek też skoczył przez płotek.... i była gonitwa po wsiowym.... no i się porobiło..... ale to nie koniec...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 18:28, 22 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bo wskoczyć się wskoczyło, tylko próba powrotu była kiepska.. bałam sie że mi sie na sztachetkach zawiesi... płota rozwalić nie miałam siły, guupi zaparł się, że wróci tą samą drogą co wskoczył, wiec torowałam drogę w bylinach na płask, by pies raczył iść przy nodze (na szczęście komenda "równej" jeszcze działa) aż do szklarni gdzie płotek jest zdemontowany.... ścieżki dla psa muszą być ........

I jak mam lubić koty............ zabijają ptaki i drażnią mi psa...co skutkuje tym, że teraz pies kuleje, wsiowy zniszczony... buuuu

Poranne lelije.....



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies