Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

baraga1904 14:06, 23 lip 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...pieknie sielsko u Ciebie Aniu...wiem, wiem....to kupa roboty i wyrzeczeń..ale warto..
...lubię podglądac co u Ciebie...
AniaDS 14:21, 23 lip 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Aneczko, to zdjęcie z ważką jest przepiękne, wow .
Przy okazji zostawiam juz życzenia imieninowe, bo potem nie będę zbyt mobilna.
Buziam ciepło, wszystkiego najpiękniejszego :*.



____________________
Ania i róże i cała reszta :)
BEATA_S 14:25, 23 lip 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Aniu czytam ile Ty masz rozmaitości w ogrodzie Zakupoholizm jak nic ... ale to taki fajny nałóg, nieszkodliwy
Ja na razie stosuję "podglądactwo", bo uczę się bylin
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Margarete 14:26, 23 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
asc napisał(a)
Piszę na raty, ale ..... czasu brak.
I Gierczusiowe doniczki....


Donice boskie - co tam w nich masz ? tak detalicznie ... możesz wymienic mi nazwy? bo wyglądaja bosko !!!

Liliowo u ciebie i liliowcowo - slicznie - jak zwykle- i jakos mnie to nie dziwi. Czy "moja" ulubiona u ciebie rabata z liliowcami i brzozą bedzie jednak zmieniana ? pytam bo ona troche "moja" jest - tak mi sie podoba... ze sie do niej przyzwyczaiłąm troche..

Kilka dni nie zaglądałam a tu widze ciebie na wysokosciach, walc (-ec) z M jak w Tańcu z Gwiazdami ( ty Aniu to ta gwiazda - każdy chyba tu to przyzna.., nowy domek dla owadów, nowy kwiat lotosu, tyle motyli w odwiedzinach u ciebie i przepiekną lucyferkę... az zazdroszcze jej - to mój ulubiony kwiat a moją szlag trafił zanim jeszcze wyrosła.

Rozbawiłas mnie tą wizją odwiedzin z maczetami twojego buszu za 5 lat.., spoko z Cejrowskim i maczetą przyjedziemy świetowac nie drugie ale piate albo dziesiąte urodziny twojego ogrodu.

Czekam na fotki nowych jeżówek i pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 14:32, 23 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Dziś lecimy ważkowo???
Ja też upolowałam


Edit.. moja była szaro-błękitna

I przyszły przed chwilą liliowce


Wazka śliczna , mam ją też na zdjeciu. Do mne liliowce nie przyszły i strasznie się denerwuję że zwiędna bo tak jest gorąco.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zuza12 14:46, 23 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Nie sposób odwiedzić Was wszystkich. Staram się jak mogę nadrabiac zaległości i dochodze do wniosku, że chyba dopiero na emeryturze będzie to mozliwe. Tylko kiedy ta emerytura?
Aniu podziwiam pracowitość. Z zakupochlizmu proszę zebyś się nie leczyła, bo my tutaj wszyscy uzależnieni i dobrze nam z tym.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
anna_g 14:49, 23 lip 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
asc napisał(a)




Super Ci wyszły te Gierczusiowe doniczki.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Mala_Mi 15:41, 23 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Odpowiem potem.. teraz tylko pismo obrazkowe z rana..

Rudbekie z liliami podobają mi się



Same lilie też mi się podobają


Lilie z tym białym czymś co ostatnio kupiłam, też konweniują.. zapomniałam nazwy , nie mam czasu szukać.. ot skleroza..


I przetacznik christa z tym białym też pasi...



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 15:44, 23 lip 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
To białe to chyba krwawnik kichawiec - pięknie konweniuje u Ciebie ze wszystkim. Pozdrawiam Aniu
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 15:45, 23 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Już przypomniałam sobie.. krwawnik kichawiec A to lilia przy kichawcu.. kto te guupie nazwy wymyśla.... wszytko bym miała trudniej


Walec baksikowy jakoś mi nie pasi..... nie konweniuje.. oswajam sie .. jak z jeżem..


Ketmie zaczynają..... co mnie nie cieszy, bo to oznaka późnego lata
Z bliska


Z daleka


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies