Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 18:38, 14 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Uff.. ale wpisów... a ja zgon jestem
Przekopałam dziś co się dało w jednym rejonie.. królowe awansowały i poszły z plebsu na różanki...
To była totalna maskara.. nie wiem co zniszczyłam, co przekopałam a co wykopałam.. ale efekt mi sie podoba Przesadziłam 3 róże, tulipany, narcyzy, krokusy, byliny, lilie, i bukszpan, piwonie, powojnik, liatry.. i dużo lawend.. na jednej rabacie jeszcze sie został bukszpan, ale to już mam wprawę, pójdzie szybko... zdjęć nie ma , bo robiłam do ciemnego... idę sie wykąpać.... Masakra.. ale chyba warto było, nawet jak będą straty
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 18:42, 14 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Uff.. ale wpisów... a ja zgon jestem
Przekopałam dziś co się dało w jednym rejonie.. królowe awansowały i poszły z plebsu na różanki...
To była totalna maskara.. nie wiem co zniszczyłam, co przekopałam a co wykopałam.. ale efekt mi sie podoba Przesadziłam 3 róże, tulipany, narcyzy, krokusy, byliny, lilie, i bukszpan, piwonie, powojnik, liatry.. i dużo lawend.. na jednej rabacie jeszcze sie został bukszpan, ale to już mam wprawę, pójdzie szybko... zdjęć nie ma , bo robiłam do ciemnego... idę sie wykąpać.... Masakra.. ale chyba warto było, nawet jak będą straty


Z samego czytania sie zmęczyłam , jutro pewnie zrobisz zdjecia. Jak sobie przypomne jak się Twoje roślinki z ziemia razem przesadzaja to jestem spokojna o ich stan , na pewno będą super rosły.Pozdrówka i miłego wieczoru pomimo zgonu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 19:01, 14 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Próbuję się odnieść do Waszych wpisów... program naprawczy jak widać działa ,ale tylko z mojej strony

Sebek - wydaja sie rabaty małe, ale jak je pieliłam i urabiałam ziemie, to myślałam że one końca nie mają Ale na chciejstwa..zawsze za małe Do roboty za duże

Anna_g - ja już nie sadzę krokusów w trawniku , bo to kłopot.. wolę na rabatach,. ale to pierwsze nasadzenia i tak tkwią od początku

Ola - paskudy ... współczuję. I dziękuję za komplement

Viva - jesteś kochana.. na Ciebie zawsze można liczyć... a tak w kwestii ogrodu... to mi sie marzy taki jak Twój .. no, może mniej róz... bo nie mam czasu by przy nich chodzić

Robert - zmiana nicka.. była konieczna, ale jestem zadowolona z wyboru, tym razem przemyślanego wyboru O polityce i reszcie nie będziemy gadać na forum, bo to ogrodnicze.. ale ręce opadają.... Gdybym była młodsza to machnęłabym ręka na wszytko i uciekła na drugi koniec świata.. Człowiek pracuje za pieniądze, które wystarczają na wypłaty ludziom i Zus i sie cieszę jak głupi do sera.. a gdzie amortyzacja narzędzi i całego dobra i mój zysk.. nie wspomnę o płacy za naszą pracę. Cieszyć sie, że ludzi mam jak utrzymać.... To jest chore.... chore, chore.. i jeszcze trzeba sie modlić by zapłacili bo to już inna bajka i inny problem. Na całym świecie człowiek pracuje i jakos sie utrzymuje... a tu.. chore przepisy, chore realia..

Bogusia - dziś też było pracowicie... to już nie na moje siły.. ale robię, póki mam wolne.. bo mam nadzieję, że to wolne sie skończy ..

Agnieszka W - dziękuję za komplement Ale tak mnie wzięło na refleksje.. człowiek za dużo siedzi na forum i ogląda ideały Twój ogród też jest do kochania.. uwielbiam go

Kitek - żurawki dobrze wyglądają tylko bez krewetek ..

Mira - temperatury przez prawie miesiac bliskie zera pozwoliły na to by krokusy kwitły i kwitły.. teraz 3 dni ciepełka i przekwitają błyskawicznie..

Zbyszek - siedziałam na tyłu tyle czasu.. wiec kondycja beznadziejna.. po prostu jestem zgon... ale zęby trza zacisnąć i zrobić, samo nic sie nie zrobi Dziś sobie wyznaczałam skąd dokąd i dopiero przerwa..

Haniu - moi panowie przyzwyczaili sie do moich pomysłów Sama robię, wiec co maja gadać Co najwyżej pokpią trochę

Aneta, Pszczółka, - walczę.. kiler wysiada..

Irena - my troszkę podobne charakterem, wiec rozumiem co piszesz

cd nastąpi
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 19:28, 14 mar 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Po takiej dawce to chyba każdy byłby zgon, ale jesteś zadowolona i to najważniejsze. Mogę się urobić po łokcie w ogrodzie i nie będę narzekać, bo to są nasze wybory. Pozdrawiam Aniu.
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 20:05, 14 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kondzio - potem skoczę zobaczyć te tabliczki.. bo ciekawa jestem.

Agacia - trendy są i mijają, a to ma nas cieszyć Jak to co przesadzałam nie padnie... to będzie cieszyć ... bo mi sie podoba A z New Dawn.. trafiłaś ... zmówiona .... sąsiadce sie bardzo spodobała

Mirka - moje patyczki całe w liskach.. teraz czeka by poszły w korzonki

Aniu Gor - bo chyba tak Anie maja, że łapki zawsze swędzą

Monic - ja do Ciebie zaglądam jak potrzebuję coś o różach.. i szkoda, bo masz piękny ogród... Ty, Viva, Ania i Ewa.. jesteście różane guru

Kindzia - jestem małą, słaba, ale uparta.. jak chcę...

Mira - gdzie widzisz kańciki??? czy kańczyszcza... bo ja ich nie widzę..

Ewelina - no to Ci współczuję.... rabaty powiększone.. i nie trzeba kilera ... muszę zerknąć co tam tworzysz

Ania_tre - słonko jest.. byle nie uciekło.... a coś kraczą o deszczowej pogodzie..

Jagoda - powierzchnia jest, ale dalej za małą na chciejstwa I jak pisałam..za duża do utrzymania A o zimie Waszej wiem na bieżąco. .. bo co jakiś czas z bratem rozmawiam.... U Was jest nasza i Wasz zima... maskara..

Renia - przerabiam, przerabiam.. bo ogród to dzieło nigdy nie skończone ..

Mariusz - zgadzam sie z Tobą Lotos ma kłą na 5 cm... nowego.. co teraz??

Leon - niech pogoda będzie jak wczoraj, było zdecydowanie ładniej.. tylko na takim ciepełku to cebulowe przekwitają

Bogdzia - masz rację, moje roślinki sie dobrze przesadzają.. bo glina korzonki oblepia, ale róże niestety sie osypały z ziemi całe Trudno, będą walczyć od nowa .. ja też sie z nimi namęczyłam Fotki będą jutro.. dziś walczyłam z czasem..

Mariola - nasze wybory... ale ile radości jak coś wyjdzie

Jak nie padnę to do was pozaglądam.. ale muszę sie wykąpać.. a chłopaki zagonili mnie do trzymania na strych.. stąd przerwa była..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Alisonek 21:13, 14 mar 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Aniu podziwiam pracę jaka zrobiłaś!!! jesteś niesamowita, a te kanciki to śliczne Ci wychodzą!
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
agata19762 21:37, 14 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu dziękuję baaaaaaaaaardzo, że znalazłaś czas i byłaś u mnie !!!!!!!!

za cenne rady tym bardziej !!!!!!!!!!


w ogrodzie odwaliłaś kawał porządnej roboty ...
niejeden przez sezon tyle nie zrobi, co Ty w tak krótkim czasie

ogród jest do kochania i przerabiania ...
każdy ma w takim stylu, jak lubi

szczerze ja od trzech lat mam swój ogród,
moje ukochane miejsce na ziemi,

miejsce w którym wypoczywam pracując,
tu się relaksuję i ładuję akumulatory
dzięki temu mam siły na kolejne dni !!!!!!!!!!



____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Madzenka 21:43, 14 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu new Dawn to świetny wybor, oglądam ją w kilku ogrodach i mnie zachwyca. Sama się zastanawiam gdzie jakąś pergolę upchnąć aby znależć dla niej miejsce...
Krkusy niezmiennie zachwycają, już marzę o jesieni aby cię skopiowac i posadzić morze kolorowych botanicznych
Buziaki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
makkasia 21:45, 14 mar 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Taaa niczym mnie już nie zaskoczysz, tylko ja się zastanawiam jak Ty to robisz ...Ja też przesadzałam ale nie mam się czym chwalić a kancikami mnie dobiłaś, jak Ty to robisz Mała, jak Ty to robisz ?
Mam nadzieję, że jutro odpoczniesz - ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Mirka 21:47, 14 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Cóż poradzić z tym napawczym jak wszyscy lubimy do Malej Mi zaglądaćAnia poczytałam i nie wiem skąd ty siły czerpiesz ,tyle przesadziś roślin jednego dnia no mus fotki dać
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies