Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Milka 10:28, 14 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Byłam raniutko, wszystko wyczytałam
Widzę zmiany, poszerzanie, przesadzanie, ale tak to jest, jak się dąży do ideału
...nasze doły z początków bytności na forum, pamiętam do dziś i co, przeglądamy się w tym lustrze społecznym, a przecież i tak ucząc się, robimy jak czujemy, co nam w duszy gra, bo każdy ogród piękny w swej inności, bo odzwierciedla osobowość i charakter właścicieli....są różne style, mody, jest kopiowanie, więc czasami powstają klony, ale to i tak nieważne, ważne że ogród daje radość tworzenia, relaks i leczy ciało i duszę...oj, miało być krócej...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasiek 10:32, 14 mar 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
irena_milek napisał(a)
Byłam raniutko, wszystko wyczytałam
Widzę zmiany, poszerzanie, przesadzanie, ale tak to jest, jak się dąży do ideału
...nasze doły z początków bytności na forum, pamiętam do dziś i co, przeglądamy się w tym lustrze społecznym, a przecież i tak ucząc się, robimy jak czujemy, co nam w duszy gra, bo każdy ogród piękny w swej inności, bo odzwierciedla osobowość i charakter właścicieli....są różne style, mody, jest kopiowanie, więc czasami powstają klony, ale to i tak nieważne, ważne że ogród daje radość tworzenia, relaks i leczy ciało i duszę...oj, miało być krócej...


Wow dobrze że nie było krócej bo to piękne mysli z głębi serca - super!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 10:35, 14 mar 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Mala_Mi napisał(a)






No prosze jaka ładna ozdóbka z kółkiem , pasuje tu jak nic! A na górze zdjęcie napis - Praca ogrodnika nie ma końca

Piekne wiosenne fotki, krokusy masz bajeczne, ale najbardziej podoba mi sie Twoje zdanie o tworzeniu - to ono napędza i jest czynnikiem zmian. To tak jak się mówi że najbardziej cieszy łapanie króliczka
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Kondzio 10:43, 14 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
No Aniu kawał roboty ja tez wlasnie wruciłem ze sklepu kupiłem maczka Rogowa do roz które przyszły idę sadzić a i jeszcze wymyśliłem tabliczki z nazwami
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agacia 10:56, 14 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Aniu, róża której szukasz to New Dawn.

Co do Twoich przemyśleń ogrodowych, nie o to chodzi, żeby robić pod kalkę, nie ma jedynego słusznego wzorca, są tylko trendy, a tak naprawdę chodzi właśnie o to, by czerpać z niego radość, czuć się w nim dobrze, budować go z szacunkiem do Natury i cały czas uczyć się, zgłębiać tajniki tej sztuki. Wg tych kryteriów Twój ogród jest idealny i wyraża Ciebie
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Mala_Mi 11:13, 14 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Połowa przekopana i rozdrobniona... siły na łopatę brak.... rozgniatam bryły w rękach.... łopatą tylko pomniejszam bryły... wracam kopać.. wpisy przy okazji poczytałam.. bo jak nie zrobić tego...

A wpadłam bo z sąsiadką wybrałyśmy już róże.... LAGUNA i NEW DAWN. A White Cover zamówiłam jeszcze dwie.. na cały szpaler Monotonię bieli przełamią byliny niebieskie i prawie bordowe Nie będzie sie widok gryzł z żółta różą przy tarasie

Dzięki dziewczynki za pomoc.... jesteście nieocenione..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mirka 11:20, 14 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ania ale się u ciebie dzieje przesadzanie powiększanie rabat pracy ogram przed tobą.Będzie jeszcze piękniej,a krokusy fantastycznie wyglądają.Patyczki już pokazują listki mam nadzieję że będę miała sporo sadzonek dzięki i pozdrawiam.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
GorAna 11:28, 14 mar 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Same mądrości Dziewczyny piszecie...podpisuję się pod nimi i ja....ąniu, Ty jesteś nie do zdarcia
Pozdrawiam Kobietę poszerzającą
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Milka 11:31, 14 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasiek napisał(a)


Wow dobrze że nie było krócej bo to piękne mysli z głębi serca - super!


i powinnam dodać, że czasami uszkadza to i owo, coby nie było zbyt pompatycznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monic 11:56, 14 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Jeju, Aniu, jaką Ty masz cudną wiosnę - prześliczne łany krokusików
Widzę, że tak jak ja walczysz z przeróbkami - na pewno będzie pięknie - to już widać
____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies