Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 20:48, 20 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madziarzeszow napisał(a)
Pięknie dziś było i widzę , że też wykorzystałaś słońce przebijające się przez chmurki na obfocenie
cudne zdjęcia pozdrawiam

Patrzę, a kto to się wpisał, a to zmiana awatarka
Moje zawilce co to kwitną teraz.. .... z porównaniem wielkości.. ale szału nie ma z iloscią. to prawie pojedyncze sztuki




I wspomniany wcześniej Everest..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 20:52, 20 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)

Powojnik Konstance już pokazywany.. najwcześniejszy.. i najśmieszniejsze, że rośnie w cieniu. Ma śliczny kolor i rośnie szybko w masę.


o z tą masą to mam to samo ... tylko pod ślicznie potem się podpiąć tego nie da ... zwłaszcza po ciastach ... sałatkach ... i innych mniamaniach ...

kolor ma z mojej ostatniej fazy na )))) ... pokazałam Adasiowi ... musieć mieć ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 20:52, 20 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
MagdalenaK8 napisał(a)
Nie jestem miła ....jestem szczera i obiektywna....hi hi hi. Też mnie jedzonko dobija
Pozdrawiam

Prawie jak druga połowa mojego ja ..
Czyli hasło Małej MI "Nie jestem chamska, ja po prostu nie lubię być sztucznie miła"
Posadzone jesienią.. wiec są Obiecuję ani jednego wićej, a i tak sie łamię..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
MagdalenaK8 20:56, 20 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
No piękne...takie hm...radosne. I jak tu ich więcej nie sadzić.....
____________________
Ogród i nie tylko...
Luki 21:33, 20 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu jak to jest, że w czerwcu zeszłego roku przed dołączeniem do ogrodowiska marudziłem, że na nic już nie mam miejsca. Teraz prawie rok póżniej mam pustki na rabatach, pełno zachcianek i zero pomysłu na dalsze nasadzenia a roślin nie wyrzucałem. Nie licze bylinowej zjedzonej przez nornice, ale ta delikwentka już poczęstowała się suplementami... pozostaje czekać na działanie.

Pisałaś, że jednak róż z żółtym posadziłaś nie jesteś sama ja również połączyłem te kolory.

Powiedz mi dlaczego u mnie wszystko się tak szybko nie rozrasta jak u Ciebie to co na Twojej glinie urośnie w jeden rok u mnie w 3 lata, to jest niesprawiedliwe

Twoje kwiaty i zdjęcia bardzo lubie podziwiać, więc jak dla mnie nie ma nic nudnego, możesz wrzucać do woli, tak mimo woli


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 21:34, 20 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moje narcyzy zgniły od deszczu? Mały pąki i nie zakwitły? Deszcz czy robale?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 21:44, 20 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena2007 napisał(a)
Moje narcyzy zgniły od deszczu? Mały pąki i nie zakwitły? Deszcz czy robale?

Jak sadzone jesienią to zgniły od choroby, jak sadzone wcześniej, to niestety z powodu muchy... wykop cebulę i zobacz jak wygląda, jak w środku ma takei jakby zgniłe.. to mucha

I tu wyższość tulipanów...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:54, 20 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Luki napisał(a)
Aniu jak to jest, że w czerwcu zeszłego roku przed dołączeniem do ogrodowiska marudziłem, że na nic już nie mam miejsca. Teraz prawie rok póżniej mam pustki na rabatach, pełno zachcianek i zero pomysłu na dalsze nasadzenia a roślin nie wyrzucałem. Nie licze bylinowej zjedzonej przez nornice, ale ta delikwentka już poczęstowała się suplementami... pozostaje czekać na działanie.

Pisałaś, że jednak róż z żółtym posadziłaś nie jesteś sama ja również połączyłem te kolory.

Powiedz mi dlaczego u mnie wszystko się tak szybko nie rozrasta jak u Ciebie to co na Twojej glinie urośnie w jeden rok u mnie w 3 lata, to jest niesprawiedliwe

Twoje kwiaty i zdjęcia bardzo lubie podziwiać, więc jak dla mnie nie ma nic nudnego, możesz wrzucać do woli, tak mimo woli



Łukasz, ja jestem mistrzem upychania bagażu.. i upychania na rabatach ... nawet jak się jeździło na wycieczki autokarowe.. to ja byłam od pakowania bagażu całego autokaru... u mnie każdy centymetr wykorzystany

Ziemia żyzna, ale do obróbki masakra.. nie ma czegoś takiego, że wezmę grabie i wyrównam teren.. ja ścinam na równo łopatą, a po posadzeniu znów jest nierówno...
Przekopane i glebogryzałka zmieszane z kolejnym piachem.. i zrobił sie cement... dalej twardo.. a jak deszcz popada to jedne krok.. buty oklejone, a zapadam sie na kilka centymetrów.. dlatego moje rabaty nie maja róenj powierzchni i nie są pielone i grackowane ze zruszaniem ziemi.. tego sie po prostu nie da zrobić.. bo albo sie klei, albo twardo jak kamień. Czyli coś za coś.. Nie da sie też wykopać rośliny, je sie po prostu wycina. WIc jak 4 gatunki zrosły sie razem, to trzeba niestety coś odciąć.. ale też z tego powodu postanowiłam przesadzić dużą piwonię... bryła ważyła z 60-80kg... większej nie dało sie wykopać.. trochę bocznych korzeni przycięte, ale reszta nienaruszone..
Nie powiem jak wyglądało wyciąganie i przenoszenie.... z synusiem ledwo to zrobiliśmy.. na poszewie od kołdry Ale starej
Nie pamiętam co wstawiałam z fotek.. wiec na dziś to ostatnie..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kitek81 22:22, 20 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
świąteczny spacer po Twoim ogrodzie zaliczony-dziękuję, że mnie wpuściłaś najlepszego raz jeszcze :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
aldonaz 23:08, 20 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Aniu, pozdrawiam świątecznie. Życzę dobrego wypoczynku i przerywnika od ogrodowych rewolucji
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies