Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Sebek 10:20, 25 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mala_Mi napisał(a)
Madzia...... chyba caly dzien bedw nucic Josef z bazin....


O nie! Też zacząłem... To jest zaraźliwe!!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malgorzata_s... 11:03, 25 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Anek gdyby tu było zawsze merytorycznie to nie byłoby tak wesoło Chciałabyś gadać z encyklopedią ogrodniczą?. Ty pytasz co tu wsadzić? A odzew : Proszę podać klasę i odczyn gleby, poziom naświetlenia i nawodnienia terenu, wymiary rabaty ,preferowane kolory, typ preferowanych roślin, ich wysokość itd, itd.
Toż to masakra by była Widzisz jeden zwykły spalony gornek a ile radochy
Buziaki i do zobaczyska
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Margarete 13:26, 25 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Anek gdyby tu było zawsze merytorycznie to nie byłoby tak wesoło Chciałabyś gadać z encyklopedią ogrodniczą?. Ty pytasz co tu wsadzić? A odzew : Proszę podać klasę i odczyn gleby, poziom naświetlenia i nawodnienia terenu, wymiary rabaty ,preferowane kolory, typ preferowanych roślin, ich wysokość itd, itd.
Toż to masakra by była Widzisz jeden zwykły spalony gornek a ile radochy
Buziaki i do zobaczyska

Ha, Ha, ha..
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mala_Mi 19:33, 25 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madziarzeszow napisał(a)
Tobie zmarzły łapki po żurawkach , a ja rano od 8 siedziałam w ogrodzie , by chociaż 1,5 godz popracować . zamarzłam cała , a wyglądałam jak jożin z bażin po powrocie z tej gliny


Oj wiem jak się wygląda po kopaniu w glinie po takich opadach deszczu... i porównania do JOzina... rewelacja. Co utaplam sie w błocie to od razu przypomnę hasło.
I dla tych co nie znają Jozina... wersja przetłumaczona.. po czesku dużo lepiej, ale nikt nie zrozumie tego potwora z bagien
http://www.youtube.com/watch?v=UXWC6kOpXJE

Edit to oryginalana wersja z tłumaczeniem w napisach ..
Trochę uśmiechu z piosenki głupawki się przyda
http://www.youtube.com/watch?v=v9MTGNaEXGM
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Pszczelarnia 19:42, 25 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jak to dobrze, że zamówiłam sobie Pomponellę. Twoja wsiowa prezentuje się bynajmniej nie smętnie. Zazdroszczę Wam wojsławickiego spotkania. Pamiętaj hasło vernonia 2. Ściskam, spadam do roboty (jam nie Jozin z Bazin ale ręce też już sztywne).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Urszulla 20:08, 25 wrz 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Przy tej wątkowej głupawce skutecznie oplułam ekran komputera nic nie piszę już bo się hihram ( i nie wiem czy przez "ch" czy samo "h"), oj...do licha
w takim nastroju mogę kończyć dzień
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Mala_Mi 20:15, 25 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
monteverde napisał(a)

W tym roku moja Pomponella prawie wcale nie kwitla 2 raz ale ladnie się rozrosla nie wiem czemu, może ma za dużo cienia? a na bylinówce nie jest tak źle widzę jeszcze kolorki

Pierwszy sezon u mnie (była na bylinówce) nie zachwyciła.. stwierdziłam, że jakaś licha ta róża.
W zeszłym roku pięknie kwitła... i w tym roku wiosną dostała awans na samodzielną rabatę z lawendą.. Kwiatów nie ma tak dużo, musi sie znów chyba wzmocnić...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anita1978 20:18, 25 wrz 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Pośmiałam się
____________________
ogródek Anity
paniprzyroda 20:23, 25 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bylinówka w kolorach, pomponella jeszcze kwitnie, wyjazd się szykuje to i nucisz pod nosem co tam jeden garnek
____________________
Dwa ogrody
rozajerycha 20:40, 25 wrz 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Aniu jak się uda i nie znudzą Ci się goście to bardzo bym chciała w kolejnym ,ogrodniczym sezonie kiedy od nowa ożyje Twój ogród...

Mocno ściskam
martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies