Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mariusz 12:56, 20 lis 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Mala_Mi napisał(a)

Mam akanta od wielu lat. Akanta pięknego ma też Mariusz z Przyjaznego ogrodu.

Zmarniał niestety po przesadzeniu, ale następny sezon jego .
Zostawiam słodziutkie pozdrowienia
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
bleebla 13:17, 20 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Właśnie oglądnęłam Twój odcinek z Mają. Mam niedosyt Powinni co najmniej 3 odcinki zrobić o Twoim ogrodzie.
Podobało mi się jak mówisz o ogrodzie. Widać wielką pasję i w mowie i w oczach
Pozdrawiam
____________________
Aga - Mała eLeczka
Piotr_ 13:46, 20 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
O akant też mam ale 2 barwne liście mój ma
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Luki 17:04, 20 lis 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No i masz... teraz muszę zbierać fragmenty obiadu z klawiatury, a trzeba pamiętać, że nie powinno się jeść czytając forum
Biegaj migusiem do Danusi i zobacz sobie bylinowe rabaty, które pokazała, oczy z orbit uciekają

No i jeszcze mam prośbę o wykład na temat piwonii, kiedy sadzić, co sadzić, wiosną, jesienią, z doniczki czy lepiej kupować kłącza. Mam ogromną chęć na te kwiaty. Oczywiście to w wolnej chwili bo pora roku przecież nie goni
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Wieloszka 17:21, 20 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Mala_Mi napisał(a)
Ku pamięci.... dziś pada pierwszy śnieg. Dobrze, że wiosnę wczoraj na byle jak i byle gdzie zakopałam. I tak łąpki grabiały... a dziś bym się nie odważyła.

Boszsze, pierwszy śnieg??? Nieeeeeee! Zostaw go u siebie, bo już wszystko posadziłaś a ja kamsje muszę zdążyć posadzić w sobotę
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Pszczelarnia 17:25, 20 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ja drzewo posadzić, i jeszcze graba wielkiego przesadzić. Nieważne ile, byle nie minusy i nie śnieg.

Magnolie w M. owinąć elegancko na zimę (sarny, zające). Ania, piszę i u Ciebie, trzymaj śnieg zgrabiałymi łapkami mocno.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mala_Mi 17:41, 20 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Też śniegu nie chcę... mam wszytko w rozsypce.. za to na północy nasypało.. u Any Art maskara. U mnie się topił nim doleciał do ziemi.
Pogoda do bani... ale rabata wrzosowiskowa i z azaliami jest piękna o tej porze roku.. nawet jak szaro buro ponuro zimno i te białe z nieba leci
To samo w te i we wte.. coraz mniej do focenia

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:45, 20 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczółka - u mnie 10 dni zimna (koło zera), ale bez śniegu.. róż nawet nie kopcuję, poczekam na przymrozki.
A to dal tych co myślą, że mam porządek w ogrodzie.. liści mam na każdej rabacie do cholery.. z trawnika kosiarką zbierzemy


Wieloszka - rękawiczki cieplutkie i posadzisz J wczoraj sadziłam.. nie było przyjemne, ale żyję

I widoczki... do znudzenia to samo.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
roma2 17:47, 20 lis 2014


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
To samo w te i we wte.. , ale ciągle ładnie. U mnie zaorana dzika łąka i focić nie ma co a w te ani we wte.
____________________
Komendówka
Wieloszka 17:54, 20 lis 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Mala_Mi napisał(a)
Pszczółka - u mnie 10 dni zimna (koło zera), ale bez śniegu.. róż nawet nie kopcuję, poczekam na przymrozki.
A to dal tych co myślą, że mam porządek w ogrodzie.. liści mam na każdej rabacie do cholery.. z trawnika kosiarką zbierzemy


Wieloszka - rękawiczki cieplutkie i posadzisz J wczoraj sadziłam.. nie było przyjemne, ale żyję

I widoczki... do znudzenia to samo.


Widoczki rzeczywiście - do znudzenia piękne
Liście masz na rabatach? Ja też, ale ja mam dębowe, co oznacza, że do wiosny będą leżeć w niezmienionym stanie Za jakieś 2 lata może by się rozłożyły.
Rękawiczki cieplutkie posiadam, ale zmarzluch jestem starszny
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies