Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Gardener27 17:56, 20 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Melduję że odcinek obejrzałem Zostawiam ochy i achy Rabata ,,koko,, bardzo mi się podoba Kolory w ogrodzie jak najbardziej potrzebne
Fiu fiu ... nawet w komentarzach pod odcinkiem padła propozycja

Zauważyłem że masz karaganę Korona mojej kiedyś ładnie się przewieszała ale jak ją zacząłem ciąć rośnie do góry i przewieszać się nie chce Też tak masz u siebie ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Sebek 17:59, 20 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Hasła męża świetne, jednak on to dobrze Cię zna Ja w szkole średniej byłem uważany za mistrza ciętej riposty... A ja tylko półgłosem stwierdzalem rzeczywistość... A i tak to najbardziej trafne zachowywałem dla siebie...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 18:20, 20 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek - wolę nie myśleć co mój M myśli... a swoje riposty wygłasza głosem spokojnym i cichym .. takie kompletne moje przeciwieństwo.

Przemek - żadna propozycja, zaproszenie do włączenia się do akcji.. do której i tak miałam się przyłączyć .. koleżanka tam już się zapisała

A karagana ma kręcony pieniek, przycinam ja mocno i też rośnie jak drapak, najchętniej zrobiłabym out, ale M nie pozwala.. normalną karaganę jakiś grzyb załatwił 4 lata temu.. przędziorki mu pomogły. Patrząc na te dwa drapaki jestem przędziorkom wdzięczna za załatwienie jej.

Agnieszka - liści mam pełno... nie idzie tego wysprzątać.. trzeba by urodzić się Kopciuszkiem.. na szczęście tak nie jest.. niech lezą, wiosna zasilą glebę .. Zamiast zbierać liście wolę z Muminkiem iść do Świata z kulkami I zaraz gonię na stepa.. wolę pomachać nogami w ciepełku i w sali niż na zewnątrz Jestem zmarzlak straszny.

A tak było tak....... a liściom nic nie będzie Jak pierzynka dla bylinek


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 19:12, 20 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
magnolia napisał(a)


A Twój M tez niezły. I dowcipny! Mój M. twierdzi że dowcip jest rownoznaczny z inteligencją.
Leć szaleć w tych skarpetach


Też tak uważam .Powiedzonka Kazka super. Muminek cudny w tych kolorowych piłeczkach a jaki szczęśliwy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agata19762 19:15, 20 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
wróciłam Aniu

u mnie też zimno 2 stopnie zaledwie ale bez śniegu ...
mam jeszcze coś do zrobienia w ogrodzie ...
gdzieniegdzie chwasty urosły ...i będą mnie drażnić do wiosny
jak nie będzie śniegu to je widać oczywiście ...
powiązać muszę jeszcze porzeczki w sadzie i zawinąć hortki na zimę


kiedy planujesz to wiankowanie ???
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
popcorn 19:19, 20 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Muminek jaki szczęśliwy w tych kulkach! Ty też wskoczyłaś, mam nadzieję??
Na siewkę akanta się zapisuję w kolejeczce chętnych, taką mini-mini
Melduję że ciemierniczki od Ciebie dostaływ większości po drugim listku Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
kitek81 19:29, 20 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
u mnie też padał śnieg, ale się nie utrzymał! za to Muminek rozgrzewa serca takim pięknym uśmiechem i zaraża szczęściem
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Anita1978 19:43, 20 lis 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ruch jak w ulu- poczytałam,obejrzałam, Muminek wymiata
____________________
ogródek Anity
Tess 19:46, 20 lis 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Anek, przeczytałam tekst eMusia i padałam!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Madzenka 20:36, 20 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nie mam nic przeciwko sniegowi i najbardziej marzą mi się białe święta!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies