Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

ana_art 21:17, 22 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a ja uwielbiam takie bombki z duszą... najstarsze które mam mają 20 lat i wieszam je corocznie pomimo tego, że nie pasują do reszty
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
yolka 21:40, 22 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Twoja choinka jest piękna, poprostu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 22:55, 22 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)
Choinka piękna , ja własnie takie lubie ,sentymentalne i kolorowe i jeszcze czekoladki i orzechy powinny byc jak za mojego dzieciństwa ale wtedy dzieci nie miały takiego przesytu słodyczy jak dziś. Szczerze mówiac mnie sie potrzeba choinki kojarzy własnie z tymi słodyczami podkradanymi z niej i nie wiem po co teraz stoi jeśli nie można nic z niej zjesc.

Czekoladki kupione Czekoladki muszą być..... fajne jak to można podkradać.. do tej pory chociaż za słodyczami nie przepadam to czekoladki podkradam Kiedyś wsadzaliśmy w pozłotka watę, by nie było widać, że podkradliśmy Po kilku dniach już była walka by trafić na czekoladkę a nie niespodziankę Jakoś nie mogę sobie wyobrazić choinki bez takich atrakcji
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 22:57, 22 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ania, ja tak samo, garów nie cierpię, odsuwam tę chwilę na koniec. Nie znoszę kuchni i tego gorąca. Chyba pójdę jutro grabić po wichurze zamiast w garach mieszać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 23:01, 22 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek napisał(a)


No fiesz!!!! Mam nadzieje, ze nie robisz wypieków z tego co tam zamieszczalem, o ile w ogóle coś tam dodałem Wtedy może mi się upiecze

Choinka piękna - choć wspomnienia pewnie jednak jeszcze piękniejsze Jak ja teraz żałuję, że się pozbyliśmy takich starych bombek z domu...


Pocieszę Cię... nic nie piekę... żadnych ciast.. kawałek sernika i makowca kupiłam.

Moje bombki gdzieś się też zawieruszyły przy przeprowadzce.. zostało się tylko trochę.. ale dalej kolekcjonuję wspomnienia... wcale nie muszą być stare na kilkadziesiąt lat.. w tym roku też kilka wspomnieniowych przybyło
Bo z bombkami jak z roślinkami ...i tak najbardziej kochamy te ...z duszą.. chociaż często nie pasują, ale budzą wspomnienia, skojarzenia, maja jakąś historię. Nie są tylko elementem dekoracyjnym.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kuklik 23:02, 22 gru 2014


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Z okazji Świąt zwiedzam sobie Twój ogród. U Ciebie nadrobić sezon to dopiero wyzwanie Tysiąc stron! O matko... klikam co drugą i oglądam same obrazki. Obejrzałam piwonie i ciemierniki Buziaki
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Mala_Mi 23:07, 22 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Ania, ja tak samo, garów nie cierpię, odsuwam tę chwilę na koniec. Nie znoszę kuchni i tego gorąca. Chyba pójdę jutro grabić po wichurze zamiast w garach mieszać.

Danuś.. tylko to cholerka się samo nie zrobi... M sie smieje, że wykonuję plan na kolejny rok Wolałabym aby coś pokroił, czy pomógł niż mnie rozgrzeszał, że plan roczny wykonuję...
Ale u nas jedno i drugie za kuchnia nie przepada.. Kuchnia jest fajna bo tu życie towarzyskie się toczy...... i tyle fajnego z kuchni No i jak się gotuje to się brudzi
Za to dziś jak byłam w sklepie (masakra, zakupów też nie lubię, sklep którego nie znam, ale tu najlepsza promocja na łososia była, a rodzina zażyczyła sobie gravlaxa!!) .. podchodzi młoda kobitka i się pyta czy jestem MaŁĄ MI? Jedna przyjemna rzecz z tych zakupów...

Agnieszko pozdrawiam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
barbara_kraj... 23:18, 22 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mala_Mi napisał(a)


Za to dziś jak byłam w sklepie (...) podchodzi młoda kobitka i się pyta czy jestem MaŁĄ MI? Jedna przyjemna rzecz z tych zakupów...

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Madzenka 23:20, 22 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu gdybyś Ty sobie zafundowała jakąś choinkę w bieli to bym nie uwierzyła, że Ci się podoba Właśnie ta Twoja róznorodność mnie zawsze zachwyca.


Ps. Cały rok nie cierpie gotować ani piec a na świeta mam na to fazę. Może chora jestem?

I oddam wiatr w dobre ręce....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 23:46, 22 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a ja przez Ciebie kupiłam dzisiaj nogi.... i jutro od rana będę gotować...
wiatr też z miłą chęcią oddam i deszcz również
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies