Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Bogdzia 09:51, 15 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)


Ja Cię nazywam super przyjaciółką, a Ty mnie od kłamczuch .......
A to to co?????? I nie była to pełnia kwitnienia... i tak gębę rozdziawiłam, że fotek nawet nie porobiłam.... i gdyby nie to, że wiesz dlaczego... 25 maja wisiałabym już u klamki drzwi..... a jak nie to podkopem by weszła do ogrodu..


I kto tu kłamczucha????????


Przyjaźń ma to do siebie że wymaga mówienia prawdy , chocby niewygodnej. Więc powiedziałam że przesadzasz bo to prawda. Nie nazwałam Cię kłamczuchą bo to określenie ma negatywne znaczenie a Ty nie zasługujesz na nie. Przesada to całkiem co innego niż kłamstwo. Zresztą po co ja to piszę , przecież wiem ze dobrze zrozumiałs . Buziaczki i szkoda ze nie przyjedziesz.
Acha co do p. Jasińskiego to owszem solidna firma ale te ceny są wielkie jak na liliowce. Marschala poślę Ci na jesieni.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 09:53, 15 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aniu Monte i Basiu.. przy większości roślin mam poustawiane kartki... i pisze przy nim cebulica hiszpańska... czyli trafiony-zatopiony
A cena... nie ja ją ustalałam i nigdy nie kupowałam u tego Pana.. po prostu chciałam pokazać Kasi jakie ładne są liliowce i pierwszy lepszy link wrzuciłam po haśle "białe liliowce" , bo wiem że Kasia preferuje min. taki kolor u siebie I uważam, że czasami za ładną sadzonkę i ładny egzemplarz warto czasami dać dużo.. niż kupić tanio a małe i brzydkie. Bogdzi liliowce są przepiękne... wiec może warto zapłacić... ja zastanawiam eis nad tym Stronkę sobie zapisałam.

Rysiu - dziękuję za komplement..... ale wiem, że mam misz-masz .. i niestety te kolory nie zawsze dobrze dobrane .... ale jak sadziłam to wogle o tym nie myślałam.... a teraz za duże by przesadzić ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:57, 15 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)


Przyjaźń ma to do siebie że wymaga mówienia prawdy , chocby niewygodnej. Więc powiedziałam że przesadzasz bo to prawda. Nie nazwałam Cię kłamczuchą bo to określenie ma negatywne znaczenie a Ty nie zasługujesz na nie. Przesada to całkiem co innego niż kłamstwo. Zresztą po co ja to piszę , przecież wiem ze dobrze zrozumiałs . Buziaczki i szkoda ze nie przyjedziesz.
Acha co do p. Jasińskiego to owszem solidna firma ale te ceny są wielkie jak na liliowce. Marschala poślę Ci na jesieni.


Razem pisałyśmy posty, a Twój wskoczył jako pierwszy

Wiesz co dzisiaj zaobserwowałam?? Że kiepski wygląd niektórych rh wiąże się z odmianą.. mam dwa jednakowe... chyba Heliki (zanim doszłam do biura to już mogło się mi pomieszać) i każdy z nich praktycznie nie ma kwiatów, ale przyrosty ma już takie (i to każdy) co cały krzak miał do tej pory. Idzie w górę jak szalone. Liście stare niezbyt rewelacyjne, ale patrząc po przyrostach to okaz zdrowia... i co ciekawe jedna odmiana wygląda tak samo.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anula_wn 10:15, 15 maj 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aniu, zagladam (czasem) ale nie jestem na bieżąco niemniej pozdrawiam i podziwiam nieustannie !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Kindzia 10:17, 15 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dostane oczopląsu od tych liliowców! Cuda tam są, faktycznie ten biały bajeczny. I różowiste też są. Mus je mieć
Stronka zapisana. Dzięki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Evchen 10:28, 15 maj 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
asc napisał(a)
Te paprotki są śliczne....
I klon który mnie zawsze zaskakuje.. to ok. 2 tygodnie różnicy w czasie ... i ciągle przyrasta w liście ..


Piękny jest ten klonik Miodzio
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
BEATA_S 10:41, 15 maj 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Klon cudowny!!!
Aniu melduję , że udało mi się kupić kolejnego świerka Jeszcze tylko dwa
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Rench 11:08, 15 maj 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Już nie opowiadaj ,że Twój ogród dziczeje,każdy jest piękny w swoim rodzaju
Chyba masz wszystkie perełki z okolicy Rzeszowa i nie tylko zresztą
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Mala_Mi 11:59, 15 maj 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
BEATA_S napisał(a)
Klon cudowny!!!
Aniu melduję , że udało mi się kupić kolejnego świerka Jeszcze tylko dwa

Mój klon się rozrasta jak Twój winobluszcz..... nic ,a potem masa liści
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
TheMagda 12:21, 15 maj 2013


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Stwierdzam, że Ania od końca tygodnia tysiaczka osiągnie jak nic
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies