Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Mala_Mi 21:20, 06 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Małgoś, znalazłam numer magnolii gdzie było o werbenie.. i Danusia pisze, że można trzymać ja w ciemnym, byle nie przesadzić z wodą.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 22:15, 06 gru 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgoś, i jak tam, wybrałaś się na tę giełdę??
W sumie trochę żałuję, ale równocześnie się cieszę, bo zwlekłam się późno z bólem głowy po zarwanej nocce - nie mogłam zasnąć po 1wszej, jak mnie Młoda obudziła, i dopiero koło piątek z powrotem zasnęłam

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Viola 16:52, 07 gru 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Mala_Mi napisał(a)
Małgoś, znalazłam numer magnolii gdzie było o werbenie.. i Danusia pisze, że można trzymać ja w ciemnym, byle nie przesadzić z wodą.

Też się doszkoliłam , magnolia z listopada
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Margarete 10:31, 08 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ojej mnie tu nie ma a tyle wpisów...

Viola, Ivvvona - dzieki że wpadłysci . Iwonko - kuruj sie . obys do Świąt wydobrzała - życze zdrówka

Bogdziu, Karolinko, Polinko- udało sie nie kokosić na giełdzie ...kupiłam tylko biały podkład i białe dodatki do wianka oraz do stroika.....w tym roku bedzie dominować biel - będzie śnieżnie, biało, perłowo, kryształkowo i troche srebrnie...z drobnymi elementami w innym kolorze........a na zewnatrz bedzie kolor zielony i czerwony, jak w ubiegłym roku.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:48, 08 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)
Śmieję się z posta Reni.. tradycji u nas nei ma.. ale ja zapoczątkowałam tradycję i wianki wiszą u mnie już cały rok.. a co.. ktoś we wsi musi być pierwszy


Mała Mi- czytałam że i w tym roku to własnie twoja była inicjatywa wiankowania....
Po prostu zapiszesz sie w historii... jako twórca nowej świeckiej tradycji
Za info o werbenie dziekuje

Reniu - polecam gorąco wiankowanie i inne ozdoby - jako substytut prac ogródkowych o tej porze roku daje duzo radości, nawet taki lampion ozdobiony cieszy oko
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:56, 08 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Na giełdzie było duzo róznych gotowych ozdób, fajnych inspiracji, różnych elementów do tworzenia wianków, stroików etc.....niektóre w dobrych cenach
Natomiast nie było jeszcze zielonych podkładów i gotowych zielonych elementów ze świeżych gałęzi...za wczesnie......dopiero za tydzien bede jechac raz jeszcze po żywy podkład do zewnetrznego wianka.
Kto chetny to zabiore ? w najblizsza sobote....tez rano niestety , potem juz koło 8.30 cześć stoisk sie zwija.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:00, 08 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Tadammmmmmmm!!!! W Mikołajki odpaliłam światełka przed domem (pierwsza wśród sąsiaduacych posesji !!)......ale musze dokupic światełek bo licho wygląda - po prostu choinka mi urosła i lampek jest za mało...jak dokupie i dołoże to obfocę i pokażę.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ANIA 11:36, 08 gru 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
he he - kilka lat temu wsadziliśmy przed domem malutki świerk syberyjski - jako drzewko świateczne i oczywiście łańcuch lampek. Już w zeszłym roku świerk wyrósł ze swiatełek, co to będzie w tym roku??? Dobrze, że mi przypomniałaś, że trzeba zakupić dodatkowy moduł Pozdrawiam.
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
popcorn 11:56, 08 gru 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hehe
buziaki!!
____________________
Mój nowy ogródek
Ivvvona 20:00, 08 gru 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Naszą jodełke sadzoną kiedyś na drzewko świąteczne trzeba by teraz ubierać za pomocą dźwigu
____________________
W ogródku Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies