Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

wietrzyk 11:11, 04 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
nicol21 napisał(a)
Doczytuję że to ogrodniczy powinien się spalić ze wstydu. Szkoda gadać! ale dobrze że udało się podmienić to wielkie drzewo i że teraz jest to właściwe.
Fajne te podpory, no grusze też ! w ogóle ładnie u Ciebie! szałwia piękne się prezentuje, a ja ciągle na swoją czekam.


Szkoda, że tak daleko jesteś. Szałwi mi się dużo wysiewa. Obdarowałabym Cię
A z tymi podpórkami to kombinowałam jak Pomysłowy Dobromir, nie wiem, czy pamiętasz taką dobranockę Choć M. musiał poprawić, jednak męska ręka więcej ma siły. Czasami się przydaje
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 11:15, 04 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
ren133 napisał(a)


O to mi chodziło ... o nazwy ...bo ja zielona jestem w temacie kwitnących Aaa jeszcze podoba mi się oset,o którym wspomina Danusia w ostatnim artykule


Renia,
a widziałaś Danki artykuł o Chelsea? I fotki?
Bajka...
Pocieszam się, że tam cały sztab ludzi nad efektem końcowym pracuję, a ja mam tylko dwie słabe ręce. Ale inspiracja jest
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 11:19, 04 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Urszulla napisał(a)
Asiu, z przyjemnością pooglądałam twoje uprawy warzywne i ogród. Świetnie się wszystko rozrasta, szkoda że rodki zastrajkowały. Buka wymieniłaś i prawidłowo też mam chrapkę na fontannęja podobnie źle kupiłam magnolię w renomowanej szkółce


Ulka, ja do rodków coś ręki nie mam. Może się jeszcze nauczę, a jeśli nie to trudno. Wychodzę z założenia, że jak coś nie chce u mnie rosnąć to nie należy się upierać. Są inne roślinki Za duży mam ogród, żeby pozwolić sobie na tyle specjalnej troski tylko dla wybranych roślin.
A fontannę, jeśli będziesz miała okazję i możliwość kupuj koniecznie. Piękna jest
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 11:25, 04 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Front w tym roku tak:

Hosty na razie malutkie, ale mam nadzieję, że troszkę się będą zwieszać.
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 11:32, 04 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Ogród nocny
Owijamy się kocami, wdychamy sobie ogrodowy zapach i siedzimy do nocy, to moja najlepsza pora




____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
omelka1 12:20, 04 cze 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Piękne wejście a zdjęcia nocne bajkowe.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
wiunia 00:33, 05 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
wietrzyk napisał(a)
Ogród nocny
Owijamy się kocami, wdychamy sobie ogrodowy zapach i siedzimy do nocy, to moja najlepsza pora








Cudnie Asiu, aż dech zapiera!!!!!!!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
MirellaB 01:54, 05 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ja też siedzę do późna w ogrodzie,ale nie mam tak pięknie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Borbetka 10:09, 05 cze 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ale piękne wejście!
I noc też nie byle jaka. Aż chce się siedzieć do rana. Chociaż wczoraj się zdziwiłam, bo wieczorem zrobiło się tak zimno, że brrr.
____________________
borówcowy wizytowka
wiunia 11:39, 05 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
MirellaB napisał(a)
Ja też siedzę do późna w ogrodzie,ale nie mam tak pięknie


Witaj w klubie Mirella
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies