Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

wietrzyk 13:50, 02 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Mysza napisał(a)
Asiu jak pięknie wszystko rośnie
Kwiaty cudne.
Różyczka mnie zachwyciła


Dzięki Gosiu
czekam na te moje róże i już się doczekać nie mogę

Domówiłam jeszcze z Rosarium Sonnenroschen miniaturowe i okrywowe Bienenweide Rot. Ja bym nie dała rady z minimalizmem...
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
ren133 13:55, 02 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
wietrzyk napisał(a)


Reniu,
rabata jest słoneczna, ale krwawnik od góry trochę zasłaniają listki róży. Przesadziłam go tutaj niedawno i nie wiem jak sobie poradzi. W ubiegłym roku miałam go w pełnym słońcu i kwitł obficie aż do mrozów. Jakby mu nie odpowiadało to na przyszłą wiosnę powędruje dalej


Ja mam taką rabatę w półcieniu, bardzo wąską i chciałam tam dać coś kwitnącego. Bardzo podoba mi się krwawnik ... ale chyba nie da rady w półcieniu...
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
wietrzyk 14:02, 02 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Reniu, a może tawułki Arendsa - Astilbe, one takie ładne ażurowe i kwitną do późnej jesieni
świecznica - cimicifuga też jest piękna do półcienistych miejsc

edit:jeszze naparstnie przyszły mi na myśl, sporo kolorów do wyboru i też długo kwitną, ale to dwuletnie
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
ewa004 17:54, 02 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Asiu ale wszystko cudownie kwitnie .
Jakie masz RH?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
malgorzata_s... 18:11, 02 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Asiu ale cudności pokazujesz Busz już niezły się zrobił. Ja kupiłam dwa purple fountain i oba nie to co podpisane. Ja nie wiem co to się dzieje w tych szkółkach.
Buziam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
frezja 20:51, 02 cze 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
wietrzyk napisał(a)



rabata iryskowa..jak ja lubię ten kolor w ogrodzie...;trawnik przycinany przez mistrza widzę
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 20:54, 02 cze 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313



ile czasu potrzebuje,aby pokazać swą urodę?? u mnie pojedyńcze trawki posadzone w maju i jak narazie nie ruszają.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 20:58, 02 cze 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313

ziemniaki coraz większe


pomidory, które nie zmieściły się do szklarni upchane w donicach




nie mam miejsca na ziemniaczki ...aż szkoda bo widzę plony będą;pomidorki też mam w donicach i chyba im dobrze...tu widzę taki porządeczek i zachowany rytm
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Pszczelarnia 21:07, 02 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ogrodniczko z fasonem i toyą na tyłach z madżentą! Ucztę odbyłam w Twoim ogrodzie. Ależ to wszystko solidne i porządne. I współpracuje z Tobą.
Czy gruszom nie obetrą się pnie od wiązadeł?
Ta linka lekko widoczna na innym zdjęciu mocowana jest na śledziu? Potrzebuję do wygięcia róży na sznurku i podwiązania. Kupiłam śrubę rozporową. Jedna sztuka 19 zł. - a do róży potrzebuję 4 szt. Jak to się kalkuluje? Nijak.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
zabaewa 23:26, 02 cze 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
wietrzyk napisał(a)

Przywiezione ze szkółki oczywiście moją tojką. Na końcu zawiesiłam jedwabny szalik w kolorze magenta (zagadka dla mojego M ) jak na ogrodniczkę z fasonem przystało]


Widzę Asiu, że CMYK i RGB przestało Ci być obce To teraz czas na żąglowanie pełnym kołem barwowym hi hi

A tak serio - pięknieje Ci ogród - podziwiam.
Mój aparat niestety stał się nic nie wartą puszką. Może znajomemu uda się dostać płytę głôwną do niego - zobaczymy...
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies