Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

frezja 13:36, 05 cze 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313

Ewo - Frezjo
dziękuję za tyle miłych słów
Imperatę podlewaj i czekaj cierpliwie. Ja moją sadziłam jesienią i dopiero teraz widzę zaczyna się delikatnie rozłazić. Ona ma bardzo luźne korzonki, upewnij się, że nie przesychają. A żeby się lepiej wybarwiała na czerwień potrzebuje dużo potasu, więc możesz podlać delikatnie nawozem do pomidorów

dziękuję ...wskazówki baaardzo przydatne
____________________
Ewa - Ogrodowy song
wietrzyk 09:18, 08 cze 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Ha, ha Dziękuję
muszę dodać, że przesiadywać na dworze zaczęliśmy już na etapie Wielkiego Chwastowiska. Właściwie kiedy tylko został zrobiony taras. Mieliśmy wtedy starą kanapę Ikea, którą rozkładaliśmy, zawijaliśmy się w koce i oglądaliśmy filmy na laptopie do późnej nocy. Napawaliśmy się nocną ciszą i pachnącym powietrzem. I tak już zostało, przesiadujemy jak na wikingów przystało od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Jako jedyni w okolicy, bo nasi sąsiedzi siedzą "normalnie" w domach i patrzą na nas jak na jakieś dziwolągi Myślimy nad częściowym zadaszeniem tarasu, żeby móc siedzieć na tarasie o każdej pogodzie. W sezonie oglądanie tv spada u nas do zera
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Mathildis 11:34, 08 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
W tym roku udało mi się usiąść wieczorkiem na ławeczce aż 3 razy siedziałam, gapiłam się na ogród i słuchałam lasu... aż dwa razy na te trzy miałam szczęście i wdychałam jeszcze cudny zapach lasu po deszczu...

śliczny fornt, piękne zdjęcia nocne (ogniska jeszcze u Ciebie nie widziałam, ale może przegapiłam ) warzywnik świetny, i ziemniaczki i pomidorki uhuhu cieszę się, że udało się buka wymienić, z perypetiami, ale jednak postawiłaś na swoim
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Pszczelarnia 11:55, 08 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ren133 napisał(a)


O to mi chodziło ... o nazwy ...bo ja zielona jestem w temacie kwitnących Aaa jeszcze podoba mi się oset,o którym wspomina Danusia w ostatnim artykule

Ale ten oset, cirsum rivulare to lubi słoneczko.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
katiaxx 13:19, 08 cze 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
a komary wa nie żro , jak tak po nocach siedzicie ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
ren133 18:35, 08 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
wietrzyk napisał(a)


Renia,
obcinałam kwiatostany i kwitła mi do końca jesieni. Ostatnie zostawiłam i mam teraz mnóstwo siewek.


A to dziękuję za radę
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Mysza 19:38, 08 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Asiu klimatycznie u Ciebie nocą
____________________
Gosia
katarzynkak 23:15, 18 cze 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Asiu fajne te zdjęcia nocne. Kula na niebie i kula w ogrodzie
pozdrawiam,
k.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Magdalena25 23:59, 18 cze 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Ale piękne nocne zdjęcia
Pozdrawiam
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
jalos 06:03, 19 cze 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Asia, ogród zachwyca nie tylko w dzień, ale również w nocy - księżyc wiedział do czyjego ogrodu wpaść

Pokaż, co posadziłaś ostatnio
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies