Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

nicol21 21:45, 16 lip 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Świetnie, że zabrałaś aparat do tego odludnego i niedostępnego miejsca - widoki rzeczywiście super!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Pszczelarnia 10:35, 17 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wietrzyku, ostróżki lepiej podzielić w sierpniu.

Jakie róże są na różance?

Całość piękna. Precyzja i dopracowanie. A miejsce odpoczynku wakacyjnego - zazdroszczę. Czy niedaleko są jeziora?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
HanaK 15:08, 17 lip 2015


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Cześć, podglądam Twój ogród i podziwiam, białe róże z szałwią mnie zachwyciły, cudo. Będę zaglądać częściej


wietrzyk napisał(a)
Red Barony i stipy dołączyły do towarzystwa kosówek, śliw dziecięcych i berberysów na skarpie przy tarasie:



żurawki przy hortensjach wanilkach


aspirynki z fioletową szałwią
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Magdah 23:38, 17 lip 2015


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 128
wietrzyk napisał(a)
w warzywniku
dojrzewają pomidorki



Red Pear czy Yellow Pear?

I karczochy chyba jedziemy na tych samych inspiracjach Kasi B. Niestety karczochy zasuszyłam na etapie kiełkowania...

Zgapiłam od Ciebie żywokost. Na szczęście trafiłam na znajomej łące i mam już w ogrodzie. No, nie jest taki ekskluzywny, tylko nasz krajowy, ale ma nadzieję, że właściwości podobne

Różanka z ostróżkami... WOW! najlepsza rabata jaką widziałam w tym roku!!!
____________________
Magda Za karę na koniec ogrodu:)
MirellaB 19:19, 31 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aśka kiedy się pojawisz ? Brakuje Ciebie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
wietrzyk 18:53, 04 sie 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Hej
witam się ze wszystkimi bardzo serdecznie Stęskniłam się za Wami i za moim ogrodem również. Z powodu całkiem spontanicznego zrywu zostawiłam rośliny pod czułą mężowską opieką i uciekłam przed upałami Jestem już z powrotem, naprawiam ogrodowe szkody po fali deszczu i wichur, a teraz jeszcze walczę z upałem. Jak nie... , to... wiadomo co

moje klimaty... choć roślin przez szkło powiększające trzeba szukać


magnolia sadzona w tym roku wygląda tak...
podpórka została wyrwana przez wiatr



powojnik przewrócony razem z podpórką




____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 19:07, 04 sie 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Bardzo mnie ucieszyły kwitnące już hortensje, które zostawiłam w pąkach. Choć z drugiej strony, to pierwsze przypomnienie o zbliżającej się powoli jesieni...




i pąki na wrzosach za chwilę pękną...


____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 19:19, 04 sie 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Borbetko
Siakowa Kasiu
Agdula
Asiu Deszczowy Maj
Karolu

dziękuję, że byliście, kiedy mnie nie było i za wszystkie pochwały, od których czerwienię się jak moje pomidory

Ulko i Frezjo mój sąsiad ma za płotem maliny. Rozłażą się potwornie. Wyrywam z pędami, tak jak różane "dziki", lepszego sposobu na razie nie wymyśliłam

Aga hi, hi pamiętam opowiadałaś mi o tym
Jak jeździliśmy z dzieciakami to tresowaliśmy żaby na łące, graliśmy w piłkę i "bandingtona", podglądaliśmy bobry na żeremiach, chodziliśmy na wycieczki i sto innych. Teraz pierwszy raz sami można wstać o 3:30, żeby obfocić wschód słońca na przykład, a potem jeść śniadanie o 11:00, iść w 10km trasę po suwalskim parku i nie słuchać, że kogoś nogi bolą, albo pić się chce...
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 19:22, 04 sie 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
nicol21 napisał(a)
Świetnie, że zabrałaś aparat do tego odludnego i niedostępnego miejsca - widoki rzeczywiście super!


Dziękuję
Zaczęłam sięgać po aparat nieśmiało, żeby robić zdjęcia roślinkom w ogrodzie i podoba mi się to focenie coraz bardziej Jedna pasja wciąga w następną Tylko jak to wszystko czasem obdzielić?
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 19:29, 04 sie 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Pszczelarnia napisał(a)
Wietrzyku, ostróżki lepiej podzielić w sierpniu.

Jakie róże są na różance?

Całość piękna. Precyzja i dopracowanie. A miejsce odpoczynku wakacyjnego - zazdroszczę. Czy niedaleko są jeziora?


Pszczółko, dziękuję za pochwały i radę w sprawie ostróżek. Czy dzieliłaś je już kiedyś? Słyszałam, że to nie takie proste. Byłabym wdzięczna za jakieś szczegóły w tej kwestii
Na różance mam same odmiany historyczne: Boule de Neige, Mrs John Laing, Louise Odier, Comte de Chambord, Jacques Cartier, Reine des Violettes. Niestety po lipcowej fali opadów u nas, obecnie nie wyglądają najlepiej

Suwalszczyzna jest piękna, niestety jedzie się dłuuugo. A jezior dużo, z czego większość objętych strefą ciszy
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies