Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

rozark 07:50, 11 mar 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
powiało latem, pięknie ,
widać, że serce wkładasz w każdy detal
____________________
pozdrowionka
Joku 08:41, 11 mar 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
paniprzyroda napisał(a)



Cześć Mariola! Witam wiosennie. Wyczytałam że u ciebie już przekwitają przebiśniegi a u mnie dopiero śmielej rozwinęły kwiatki.
Zacytowałam te zdjęcia, bo bardzo spodobały mi się zestawienia kolorystyczne.
Podziwiam umiejętności artystyczne różne zazdroszcząc (pozytywnie) talentu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kindzia 08:42, 11 mar 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pozdrawiam po zimie Mariolko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Monic 09:24, 11 mar 2016


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Piękne mebelki!!!
A propos tych niebieskich czosnków - u mnie wyginęły po roku. Czy one są jakieś wrażliwe?
____________________
mój ogród Monika
Mala_Mi 21:34, 11 mar 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Portrety ciemierników , wspomnienie lata po prostu cudne... ale ja przyszłam psiuńcię obejrzeć.. i nie ma
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 11:58, 25 mar 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pozdrawiam świątecznie !
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 16:54, 25 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
paniprzyroda napisał(a)
Tess, dziękuję Tak dłubię zimą. Planować nowych roślin nie mogę, bo rabaty upchane, siedzieć spokojnie nie umiem, to wymyślam... domowo, tym razem w kolorze starego srebra
Margarete, manekin będzie w sypialni, obok toaletki Na razie określiłam jej kolorystykę: srebro, biel i plamy pastelowych dodatków. Najtrudniej było się zdecydować na kolory wiodące, bo i pudrowy róż i turkus piękny szafka nocna była w kolorze mięty, wczoraj jednak przemalowałam ją złamaną bielą i położyłam srebrny wosk i siłą rozpędu poszły świeczniki i pojemniki; krzesło do toaletki po świętach dostało obicie, podnóżek jeszcze muszę okleić, bo falbanka odstaje widzę teraz, że fotki kiepskie, w realu wygląda to dużo lepiej




Mala Mi
dzięki, to nic takiego, za to nie narzekam na nudę
Karola, cuda nie cuda, eM twierdzi, że wydziwiam teraz szyję/kleję abażury duże i małe


Dawno cię nie było.
Super zmiany z mebelkami, świetnie wyszło i na dodatek tapicerka też, ale będzie sypialnia
Kolory lata i kompozycje, zachwycające, pozdrawiam Mariola
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
paniprzyroda 22:58, 27 mar 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gabrielo - kompozycyjnie to jakoś samo wyszło i przesadzanie do skutku aby kolory zgrać
Małgosiu - oj tam, oj tam szkoda tylko, że doby nie da się wydłużyć, może wtedy zdążyłabym ze wszystkimi planami
rozark lubię detale, w domu i ogrodzie ale i tu i tu jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość
Yoku trytomy cytrynowe wygniły, a cytowana pomarańczowa ledwo zipie przebiśniegi kwitną nadal, zimne noce im sprzyjają
Kindziu pozdrawiam również
wiosna się zaczęła i u mnie



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:19, 27 mar 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Monic, błękitne czosnki z tego co wiem, lubią być przesadzane, bo drobnieją. W ubiegłym sezonie zmieniłam im miejscówkę, w tym nie i zobaczymy, jak zakwitną. Na razie wyglądają tak, te drobne zielone niteczki obok to ich siewki ubiegłoroczne

a tak przezimowały w doniczkach siane przeze mnie ubiegłej wiosny


krokusów ciąg dalszy, stipa do cięcia we wtorek, muszę odsłonić tiarelki, ale dzięki niej wyglądają całkiem dobrze, w ubiegłym roku dużo liści było zmrożonych, upchane są tam jeszcze błękitne orliki, również z mojego siewu na pielenie na razie czasu brak, uprzątanie suchelców po zimie ważniejsze

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:43, 27 mar 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826




Mała Mi psiuńcio jest charakterny, na razie gryzie wszystko, co z drewna: nogi od podręcznego stolika kawowego, gałki od mebli itp. Kości preparowanych nie może, więc dostaje lagi, tylko potem odkurzacz idzie w ruch. Już przyzwyczajamy go do nowego miejsca na zewnątrz, ale zrobić mu fotkę to nie lada sztuka, bo ciekawy albo oglada aparat, albo ma ważniejsze sprawy, które wymagają biegu

____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies