Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Bogdzia 21:30, 14 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajne Twoje ślimaczki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nikita 23:14, 14 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ivvvona – Iwonko, błąd w druku…oczywiście, że chodziło o Radomsko. Ale fatycznie, co się odwlecze to nie uciecze…a przez ten czas zdrowiej Iwonko, zdrowiej!

Urszulla – jeśli ślimaczki to tylko w hostach…nie mogłoby być inaczej

mateuszmichn – no i przyłapałeś mnie…a biegałam przecież na boso, żeby nie zostawić śladów…sooorki za pognieciony trawniczek, już nie będę.

Bogdzia – też mi się podobają te ślimaczki…lubię takie ogrodowe „durnostojki”
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
mateuszmichn 23:16, 14 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Nikita napisał(a)

mateuszmichn – no i przyłapałeś mnie…a biegałam przecież na boso, żeby nie zostawić śladów…sooorki za pognieciony trawniczek, już nie będę.



No ja myślę, bo jak cie złapie następnym razem to zagonię do roboty przy rabatach
____________________
Mój mały zakątek
rozark 08:32, 15 lip 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
jutro się widzimy to pogadamy
a starsza pani z ciebie taka jaka i ze mnie
____________________
pozdrowionka
popcorn 10:51, 16 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nikita napisał(a)


Milka – Irenko, ślimaczki wykonane za pomocą imadła i zaprzyjaźnionego spawacza. Muszę zapytać czy nie zrobiłby jeszcze kilku sztuk??? Jeśli się zgodzi to jeden na pewno pojedzie do cię.


i ja i ja! proszę o wycenę na priv
____________________
Mój nowy ogródek
07_Rene 10:49, 17 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Witaj Nikito
Cieszę się niezmiernie, że miałyśmy szansę się wczoraj spotkać u Alinki
Bardzo podoba mi się Twoja pompa. Czy tam masz studnię? czy ona jest takim sztucznym zbiornikiem? bo nie doczytałam
Bardzo ładnie u Ciebie Pozdrawiam


____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
popcorn 11:28, 17 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej,
relacji z wczoraj brak? no foch widziałam Cię na fotach
pozdro
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 16:56, 17 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
mateuszmichn – O nie! Nie ma tak dobrze, będę chowała się pomiędzy krzaczkami, więc mnie nie przyłapiesz…Przemknę po twoim ogrodzie niepostrzeżenie niczym nimfa…no może nie tak zupełnie niepostrzeżenie bo to będzie nimfa 40+ (z naciskiem na plus), więc proszę bądź wyrozumiały dla starszej pani

rozark – no, no coś koło tego, ale w pesel to sobie może nie zaglądajmy…ha, ha

popcorn – zaraz ci wyślę wycenę produkcji ślimaczków na priv…oczywiście wikt i opierunek już gotowych ślimaczków we własnym zakresie...i ja nie ponoszę odpowiedzialności za zeżartą np sałatę...
Focha nie strzelaj…fotki z wyjazdu zaraz wkleję. Wczoraj wieczorem jeszcze miałam gości, a dziś od rana u weterynarza z psem…antybiotyk, zastrzyki, kroplówka…skończyło się na wkuciu do żylnym i codziennym podawaniu przeze mnie antybiotyku…

07_Rene – Reniu, cieszę się bardzo, że mogłyśmy się spotkać…może następnym razem będzie więcej czasu żeby porozmawiać. Twój synek uroczy…ucałuj go od cioci Nikity.
Ta pompa to takie małe ciurkadełko…pompa + drewniany ceberek (od środka jest z jakiegoś tworzywa, żeby woda nie przeciekała) + 20 litrów wody w obiegu zamkniętym i już…takie małe nic, a jednak ciurkadełko.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 17:00, 17 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Wczoraj ekipa łódzka odwiedziła prześliczny ogród…prawdę mówiąc przez cały pobyt mojej bytności na O. tak fascynującego ogrodu jeszcze nie widziałam. Zdjęcia nie oddają klimatu i piękna tego kolorowego zakątka. Ale popatrzcie sami…




prezentacja wspaniałych hortensji…




drzwi do tajemniczego ogrodu


kolejne zaczarowane drzwi



____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 17:03, 17 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
cudowne oczko wodne


i romantyczny strumyczek


bajecznie kolorowa łąka dla…pszczółek


koniecznie jeszcze muszę pokazać ozdobne kurki oraz perliczki…


i największe dla mnie zaskoczenie …warzywniak! SUPER!!!


Przepiękny ogród, przesympatyczni właściciele, przepyszny serniczek!!! Takiego pysznego jeszcze nigdy nie jadłam, a uwierzcie mi jestem po prostu uzależniona od serniczków! Ten rozpływał się w ustach. I jeszcze ta pyszna naleweczka z kwiatów bzu..hmmmm


WIELKIE DZIEKI dla Konrada i Andrzeja, że mogłam gościć w ich ogrodzie i zobaczyć takie cudeńka!!! Bardzo się cieszę, że mogłam u was gościć. Buziaki ślę!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies