Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 17:03, 17 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Po południu znalazłyśmy jeszcze chwilkę aby odwiedzić jeszcze jeden bajkowy ogród…ogród u stóp klasztoru cudownej Alinki.
Będę podła żmija, ale wkleję kilka fotek z tego wspaniałego ogrodu żebyście mam jeszcze bardziej zazdrościli…hi, hi…












Przepraszamy Alinko za taki „najazd” z zaskoczenia i dziękuję za wspaniałą gościnę. Masz cudowny ogród i sama jesteś cudowna!!! Do zobaczenia wkrótce (mam taką nadzieję), słodkie buziaki przesyłam.


____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Kasya 17:08, 17 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42262
No ogrod sliczny bardzo wyjątkowy do tego

a wlasciwie oba ogrody

A wy ciagle gdzies podróżujecie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mateuszmichn 17:33, 17 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Nikita napisał(a)
mateuszmichn – O nie! Nie ma tak dobrze, będę chowała się pomiędzy krzaczkami, więc mnie nie przyłapiesz…Przemknę po twoim ogrodzie niepostrzeżenie niczym nimfa…no może nie tak zupełnie niepostrzeżenie bo to będzie nimfa 40+ (z naciskiem na plus), więc proszę bądź wyrozumiały dla starszej pani




Hmmm będzie problem bo jak mama zobaczy, że się do mnie w nocy zakładasz to nie będzie zadowolona
A nie lepiej było napisać 18+?
No ale jeśli wolisz to może być 40+
Oczywiście pozdrawiam i zapraszam na mój wątek.
PS. Super ogrodzik na zdjęciach, robi klimacik, no a altanka z tymi firaneczkami naprawdę ekstra, tylko odpalić latarenkę i spędzić aż właściciele niewygonią
____________________
Mój mały zakątek
Kondzio 17:57, 17 lip 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Nikita napisał(a)
Wczoraj ekipa łódzka odwiedziła prześliczny ogród…prawdę mówiąc przez cały pobyt mojej bytności na O. tak fascynującego ogrodu jeszcze nie widziałam. Zdjęcia nie oddają klimatu i piękna tego kolorowego zakątka. Ale popatrzcie sami…




prezentacja wspaniałych hortensji…




drzwi do tajemniczego ogrodu


kolejne zaczarowane drzwi





Bardzo dziękuję za tak miłe słowa i wreszcie mam zdjęcia przedogródka. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
popcorn 19:43, 17 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
biedna psina! mam nadzieję już ok??
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:45, 17 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
ogrody cuuudne!
____________________
Mój nowy ogródek
rozark 21:33, 17 lip 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Nikito dziękuję za miłe towarzystwo wczoraj, bez ciebie to nie byłoby to samo
____________________
pozdrowionka
Mala_Mi 23:42, 17 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Świnka jestem ale lecę śladem ogrodu Kondzia
Ogród Alinki znam Więc zaskoczenia wielkiego tu nie ma, ale Kondzio ciągle coś ukrywa i mało fotek pokazuje
Przy okazji zachwyciłam się Twoimi hostami ze ślimakami... i myślę, że te Twoje są większe i te inne ślizgacze pogonią
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 01:10, 18 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej Magda,
jakie cudne miejsca odwiedziłyście, jakimi pięknymi widokami napasłyście oczy...że o brzuszkach już nie wspomnę...
trochę teraz żałuje że nie mogłam pojechać.........ale cóż rodzina rzecz ważna, a nawet najważniejsza.....i dzieciaki bym zawiodła nie przyjeżdżając do nich........
Ale wycieczki zazdroszczę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
alinak 17:37, 18 lip 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Magda .....planujecie już jakiś wyjazd ...może się podłączę . a uwierzysz że twoje slimaczki też u mnie w kajeciku do wykonania . widziałem je u Kasi -Robaczka w Poznaniu jak byłyśmy na święcie lilaków . widzę ze popularna ozdoba sie robi ,a to dlatego że jest fantastyczna
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies