Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Asiuniaa 15:27, 23 lut 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Iwona kupiłam nasiona krwawnika . Tylko tam jest napisane ,że kwitnie w drugim roku. Naprawdę zakwitł ci w pierwszym sezonie??
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Iwk4 16:51, 23 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Madzenka napisał(a)
Nadrobiłam zaległości, poczytałam o projektowaniu, kocimiętce i stipie
Do Bonica pasuja szalawia, lawenda, przetaczniki, niebieskie ostróżki ale tez purpurowe inne róze.

Ostróżki, szałwia tam są. Nie mam przetacznika. Jest na mojej liście chciejstw

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:06, 23 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
makkasia napisał(a)
dodam do Tego co napisała Madżenka, że przejrzałam to co masz w okolicy Bonici i wszystko co tam masz pasuje no oprócz Abrachama ze swoim jednak łososiowym różem
Bonica pięknie wygląda z kwitnącym przywrotnikiem.

Kasiu, dziękuję. Przywrotnika sobie zapisuję
Choć zaczynam się zastanawiać nad ilością gatunków. Czy nie mam ich za dużo?
Wprowadzam do ogrodu wszystkie chciejstwa i zaczynam się już zastanawiać, gdzie upchnąć następne
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:11, 23 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
olga80 napisał(a)
no to problem Bonicki rozwiązany
to może ja popytam co posadzić z Abrachamem ?
Iwonka widział Twój projekt w ogrodzie z pergolą jak dla mnie jest super podziwiam Cie za takie umiejętności i za to,że tak bezinteresownie z dobrego serca pomagasz. Pozdrawiam i miłego dnia

Tereniu, sama się zastanawiam. Na pewno będzie pasować kolor niebieski:
jak dziewczyny piszą, te same roślinki będą pasować do Abrahama. Ale jakie jeszcze róże ... o to jest pytanie. Abraham ma śliczne kwiaty, ale zmienne jak kameleon: brzoskinia, róż, ...
Mam dwa Abrahamy, posadzę je razem. szykuję rabatę pod różowe róe w tonacji zimnej i drugą rabatę dla e-Ma dla róż herbacianych. Więcej miejsca nie mam na róże. I teraz nie wiem, co zrobić ?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:14, 23 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Toszka napisał(a)
Iwonko, u Kawy napisałam ci w kwestii twoich cisów - tam pisałam, bo tam już cisowe dysputy idą, to niech idą w jednym miejscu

Toszko, bardzo dziękuję
Zaraz pójdę poczytać
Ha, Toszko zrobiłam odkrycie po raz drugi
Pisałaś o Cisach, a ja myślałam, ze o tych, co kiedyś planuję. Nigdy wiedzy nie jest dość, wiec poszłam czytać
I się okazuje, ze już drugi raz spotykają się dwa podobne Nicki i to myli:
Jest Ikwa i Iwk4.

Iwk4 była pierwsza
Więc trudno
Bynajmniej poczytałam o cisach i się dokształciłam. Fajnie, ze też pomyślałaś o mnie

Też bym takich maluchów nie cięła
____________________
Ogródek Iwony II
Anda 17:16, 23 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
Wg mnie Jude the Obscure pasuje do Abrahama. Też ma ciepłą tonacje. Summer Song też będzie pasować.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwk4 17:34, 23 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anda napisał(a)
Wg mnie Jude the Obscure pasuje do Abrahama. Też ma ciepłą tonacje. Summer Song też będzie pasować.

Ewo, super, że podpowiadasz
Jak znajdę inne miejsce na dwie bordowe róże, to miałabym miejsce na Abrahamy w takim towarzystwie.
I chyba zrobię sobie embargo na róże, bo za chwilę będę królową róż w malutkim ogrodzie
____________________
Ogródek Iwony II
Anda 17:48, 23 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
Iwonko, wstawiłam u siebie fotki tych róż. Jeśli chcesz zobaczyć, to wpadnij
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwk4 17:51, 23 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
MirellaB napisał(a)

Zastanawiam się nad molinią. Muszę poczytać o tej trawce

A wiesz, ze są różne?
Moja, to molinia variegata
Te 4 kępki koło bratków:

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 18:00, 23 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anda napisał(a)
Iwonko, wstawiłam u siebie fotki tych róż. Jeśli chcesz zobaczyć, to wpadnij

Ewuniu, dziękuję, byłam, zachwyciłam się i linkuję, żeby nie zgubić :
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6070-doswiadczalnia-bylinowo-rozana?page=279#post_4
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies