Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Kamajla 08:11, 21 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Iwonka, a te róże, o które pytasz to nie larissa? Noemi jest szczęśliwą posiadaczką

http://www.ogrodowisko.pl/watek/991-ogrod-magdalenka?page=554

na tej stronie zdjęcie
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 08:12, 21 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
ja cebul jeszcze nawet nie kupiłam, ale mam nadzieję, że zdąrzę - skoro komuś wyrosły posadzone w styczniu
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Dorota123 09:41, 21 wrz 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Iwonko piszesz, że przesadzałaś szałwie, czy przy okazji też rozmnażałaś? Moja próba zakończyła się niepowodzeniem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Napia 11:59, 21 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Iwonko, w moim ogrodzie rosną okrywowe bladoróżowe aspirinki, które pięknie kwitną przez całe lato. Ale one na początku są białe, a później się przebarwiają. Wieczorem postaram się u siebie wstawić dzisiejsze zdjęcia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 12:01, 21 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
atena13 napisał(a)
Witam ,witam

Przy chodniku chcę posadzić małe tuje kulki nie wiem jak się nazywają



Może chodzi o tuje danica albo hoseri
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ana_art 12:52, 21 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dorota123 napisał(a)
Iwonko piszesz, że przesadzałaś szałwie, czy przy okazji też rozmnażałaś? Moja próba zakończyła się niepowodzeniem.
jeśli nie przytniesz kwiatostanów to tak Ci się rozsieje, ze nie będziesz wiedziała co masz z nią robić
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 12:58, 21 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kamajla napisał(a)
ja cebul jeszcze nawet nie kupiłam, ale mam nadzieję, że zdąrzę - skoro komuś wyrosły posadzone w styczniu
a spokojnie, jeszcze czas na cebule, jest mnóstwo świetnych odmian np w Lidlu. Sadzić też jeszcze można. przyznam, że przeoczyłam w tamtym roku kilka cebul i leżały sobie w piwic, wiosną wcisnęłąm je w doniczkę bo zaczęły wypuszczać pędzik i miałam kwitnące tulipki w donicy oczywiście nie propaguje takiego sposobu, ale nic nie traciłam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 13:54, 21 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
JoannA napisał(a)

Tu kupowałam, to też Benex
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=12922&us_id=7430754

Joasiu, dziękuję za namiary, wczoraj na chwilkę weszłam na stronke i zauwazylam, ze ceny nizsze niz na stronie Benexu.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 14:02, 21 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniulka napisał(a)
Iwonka te tulipany i wiele innych fajnych są jeszcze w Biedronce Są teraz nowe dostawy Po co przepłacać za cebule i dodatkowo przesyłkę płacić

Aniu, ja te co mam kupowalam w Biedronce:
American Dream,
Salomon van Eijk - bladorozowe
w Auchan
mieszanke krokusow,
tulipany Claudia - fioletowo-biale,
Darwin Hybri Pink - rozowe.
Nie chce szalec z tulipanami, bo rabaty jeszcze wszystkie nie dokonczone. W Lidlu nie widzialam u nas cebul, musze jeszcze raz obaczyc.
Mialam kilka starych cebul, ale przy przekopywaniu rabat sie zapodzialy.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 14:07, 21 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
atena13 napisał(a)
Witam ,witam

Na razie jak wcześniej pisałam chcę zmienić tą rabatkę z trawą.
Przesadziłam z M wierzbę ale raczej tego nie przetrzymała,listka uschły i nie wiem czy coś z niej będzie
Przy chodniku chcę posadzić małe tuje kulki nie wiem jak się nazywają,myślałam żeby przesadzić 2 hortensje, bo tam gdzie są teraz nie służy im coś.

Anetko, dziewczyny tu napisały, że takie tuje kulkowe, to Danica. Zobacz w szkólce, u nas po 10 zl byly takie ladne kulki. Wierzba może odbije wiosna, daj jej czas. Ja przesadzalam forsycje, mimo lania duzej ilosci wody, swoje odchorowala, ale widze, że da radę.
A hortensje lubią kwaśną ziemię, pamiętaj o tym
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies