Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

ana_art 20:26, 21 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

Aniu, widziałam taką u nas w szkółce, nie wiem, czy taką jak ty masz, ale słabo kwitła, nie zachwyciła mnie i jej nie kupiłam. Ale mimo wszystko mam na nią chrapkę za to, że jest różowa
już teraz mam dużo siewek to wiosną mogę wysłać z pozostałymi rzeczami
Kurcze chyba muszę zapisywać co komu obiecałam żeby dobre paki porobić wiosną
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 20:29, 21 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ewakatowice napisał(a)
może ażurowy, nadający lekkości klon?

Ewa, jak już będzie brama, to przy płocie chciałam posadzić klon. Nie wiem jeszcze jaki, ale na pewno w moim ogrodzie będzie.
Mam problem, że moje tuje przycinałam do wysokości płotu. Jak taras miałam cały zasłonięty, to mi to nie przeszkadzało, ale wtedy ogrodu z tarasu nie widziałam. Teraz taras jest odsłonięty, a tuje nisko przycięte. Muszę czekać, aż urosną, będę je cięła tylko po bokach
Za płotem jest droga na pole, ale czasem na skróty ktoś przemknie tamtędy. Więc mam plany, co do drzew górujących nad tujami Ale na to przyjdzie jeszcze czas.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:33, 21 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
już teraz mam dużo siewek to wiosną mogę wysłać z pozostałymi rzeczami
Kurcze chyba muszę zapisywać co komu obiecałam żeby dobre paki porobić wiosną

Aniu, dla mnie patyczki limki, red baron i tą szałwię. Chyba, że coś jeszcze będziesz przerzedzać, to ja chętnie. Zanim będziesz wysyłać, to się skontaktujemy i ja pokryję koszty kuriera. Niedawno Joasia wysłała mi trawkę (stipę) i przez to, że poczta szwankowała, roślinki się tak zmęczyły, że nie dały rady. Szkoda roślin wystawiać na takie torury.
Nie wiem tylko Aniu, jak się będę mogła zrewanżować, ale o tym jeszcze pogadamy
____________________
Ogródek Iwony II
ModraSowa 20:36, 21 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Iwk4 napisał(a)

Aniu, nie mogłam wcześniej odpisać.
Wychodzi na to, że w tym miejscu magnolii nie posadzę. Zaczyna mi się zwężać ogród, hi, hi.
Poprosiłam Danusię i mi zrobiła szkic nasadzeń.
Dziękuję za dobre rady wszystkim.
Magnolia w moim ogródku się znajdzie, ale w innym miejscu i później. Robię ogród na zasadzie rabatka, po rabatce, więc trochę potrwa.
Wiesz Iwonko, mi tez ten sposób robienia wydaje sie logiczny,staram sie i ja tak robić, tylko jak tu czasem sie powstrzymać
____________________
Ania Ogród to życie
Iwk4 20:55, 21 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ModraSowa napisał(a)
Wiesz Iwonko, mi tez ten sposób robienia wydaje sie logiczny,staram sie i ja tak robić, tylko jak tu czasem sie powstrzymać

Aniu, mi też trudno się powstrzymać. Na przykład przy ciurkadełku mają być jeszcze trawki, ale ich jeszcze nie ma i kupię dopiero wiosną. Najważniejsze, że wiem, co ma tam być.
Wymienię jeszcze tam hortensje na limki, bo te, co są NN są 2 takie same i jedna inna, i niskie. Kupiłam jedną limkę i jest piękna Tam też je dosadzę
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 20:56, 21 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

Aniu, dla mnie patyczki limki, red baron i tą szałwię. Chyba, że coś jeszcze będziesz przerzedzać, to ja chętnie. Zanim będziesz wysyłać, to się skontaktujemy i ja pokryję koszty kuriera. Niedawno Joasia wysłała mi trawkę (stipę) i przez to, że poczta szwankowała, roślinki się tak zmęczyły, że nie dały rady. Szkoda roślin wystawiać na takie torury.
Nie wiem tylko Aniu, jak się będę mogła zrewanżować, ale o tym jeszcze pogadamy

ja zawsze wysyłam kurierem, po pierwsze szybciej po drugie łatwiej dla mnie bo kurier codziennie przyjeżdża do mnie
Pamiętaj, że ja nigdy nie oczekuje rewanżu, niech dobrze rośnie po prostu...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 21:02, 21 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)

ja zawsze wysyłam kurierem, po pierwsze szybciej po drugie łatwiej dla mnie bo kurier codziennie przyjeżdża do mnie
Pamiętaj, że ja nigdy nie oczekuje rewanżu, niech dobrze rośnie po prostu...



Aniu, masz zamknięty swój wątek? Mam nadzieję, ze się unormuje wszystko, widziałam, że Bogdy wątek już jest otwarty.
Madźenka też ma zamknięte
____________________
Ogródek Iwony II
ewakatowice 21:07, 21 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Jak to zamknięte? o co chodzi z tym zamykaniem???
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Iwk4 21:36, 21 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Sama nie wiem. Jak w sklepie: otwarte, zamknięte ...
____________________
Ogródek Iwony II
ModraSowa 21:40, 21 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Iwk4 napisał(a)

Aniu, mi też trudno się powstrzymać. Na przykład przy ciurkadełku mają być jeszcze trawki, ale ich jeszcze nie ma i kupię dopiero wiosną. Najważniejsze, że wiem, co ma tam być.
Wymienię jeszcze tam hortensje na limki, bo te, co są NN są 2 takie same i jedna inna, i niskie. Kupiłam jedną limkę i jest piękna Tam też je dosadzę
Iwonko, chyba że do wiosny zmienisz zdanie Ja mam trzy limki na froncie, długo się zastanawiałam czy nie anabel, albo vanilki ale dziś wiem,ze to to tego chciałam, piekne sa i już.
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies