Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

ana_art 22:20, 05 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Luki napisał(a)
Iwonko ja też kupiłem aparat przez internet, zaoszczędziłem tym sposobem 4 stówki Nie ma się czego bać. Ja nawet pustaki siostrze na budowę zmawiałem przez internet, wanna na palecie też przyjechała kurierem
Łukasz dokładnie o tym piszę, np cegły takie stare rozbiórkowe do dekoracji przyszły na 2 paletach, cała ceramika tzw biała, płytki na podłogę, glazura. Mogłabym tak wymieniać Naprawdę można bardzo dużo zaoszczędzić i wcale nie ma co się bać.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
22:49, 05 sty 2015
odpowiem w twoim watku na pytanie zadane u Marzenki ...nie robie nic!!!
ze 3 moze i 4 lata temu zaczoł jezdzic po polnych drogach 20-30 na godzine ( odsniezał , pomagał w ogródku, sprzatał byle tylko ze 100m moc pojechac samochodem) i odliczał jak w wojsku dni kiedy to na kurs sie juz bedzie mógl zapisac.

w maju matura ale nie widze zeby 3lata sie do niej tak ochoczo przygotowywał
ana_art 23:17, 05 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
obiecana fotka FP
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ewa777 23:17, 05 sty 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18491
Iwonko, ja dziś w Gdyni nawet byłam oglądać aparaty i jestem już tak zakręcona i zniechęcona, że muszę chyba odpocząć od tego tematu. Też się napaliłam na Nikona D5200 z obiektywem 18-105 i widziałam go tylko na ekspozycjach i do tego usłyszałam, że robi gorsze zdjęcia niż D5100 (którego też nie można kupić)
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
zabaewa 23:24, 05 sty 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Sprzęt od lat kupuję w necie - ostatnio z odbiorem w konkretnym sklepie osobiście. Pewne sieci to zapewniają. Kupuję w necie ale zanim zapłacę biorę sprzęt do ręki. Kupując obiektyw jadę po odbiór razem z body i przykręcam go do swojego body i robię kilka fotek. Jeszcze mi się nie zdażyło, żeby sprzedawca mi odmówił. W końcu chcę u niego zostawić kilka tysięcy
A na tzw żonglowanie obiektywami mam sposób Do każdego aparatu przykręcić trzeba inne body hi hi A tak na poważnie - mamy od lat dwa aparaty. W podróży, w górach itp do jednego przykręcamy szeroki kąt 17-50 a do drugiego mój ulubiony 70-200. Jak idziemy na łąkę lub ogrodu to do jednego przykręcamy 90 makro a do drugiego ... mój ulubiony 70-200 Czasami do 90 makro dokręcam pierścień pośredni a do drugiego 70-200 też pierścień ale mniejszy. Czasami chcę blików o do jednego przykręcam 50 pentacona na M 42 a do drugiego 50 nikkora ... i w ten sposób nie muszę nosić wielu obiektywów na raz - noszę dwa aparaty z obiektywami - razem jakieś 4-5 kg plus czasami statyw i to wszystko np na Wetlinę albo na Baranią na własnych plecach
Fotografia wymaga poświęceń !!
Aaaaa - na safari w Kenii - dodatkowo worek z 2 kg drobnej fasoli - jako podkładkę i amortyzator drgań samochodu (statyw nie wchodził w grę).
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Iwk4 23:26, 05 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do Ewy z Gdanska:
No to masz Ewa ten sam problem . Aparaty tylko na ekspozycji zostały w niewielu miastach.
Chwilowo temat odkladam.
Za dwa dni M wraca do pracy, będę musiała spokojnie sobie wtedy plan rabat zrobić, podsumować, co zmienić, co dosadzić, co przekopac. Zaplanować zakupy ogrodowe.
____________________
Ogródek Iwony II
zabaewa 23:30, 05 sty 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Tak dla otuchy to powiem jeszcze, że aparat aparatem. Są lepsze i gorsze ale jak ktoś nie ma foograficznego spojrzenia i nie ma wiedzy ani z fotografii ani mal#rstwa ni z tzw podstaw sztuki to najlepszym aparatem i obiektywem dobrego zdjęcia nie zrobi. Bo nawet jak zrobi to nie będzie tego wiedzieć, bo niby skąd. A kto ma talent i wiedzę to każdym aaratem storzy arcydzieło. Polecam choćby naszych mistrzów : Hartwiga i Bułhaka - taka klasyka
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
ana_art 23:30, 05 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 23:32, 05 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
EWO (zabawewa), no to ładnie sobie dźwigacz taki sprzęt. Ja tak daleko nawet nie byłam.
Faktycznie fotografia wymaga poświęceń, jak i inne pasje
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:36, 05 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, dziękuję za fotke. Mój ulubiony zestaw widzę.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies