Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

JoannA 21:37, 20 sie 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Ciekawa i bezproblemowa. Miałam kiedyś tę roślinkę
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Iwk4 22:01, 20 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
jolka napisał(a)
Iwonka, wpadam z rewizytą
Ależ murek trzasnęliście!! Super fajny, klimatyczny i własnoręcznie zrobiony.
Pisałaś, że chcesz patyczki z limek do ukorzeniania. Jeśli mi się przypomnisz wiosną, to Ci wyślę bez problemu Mam z czego ciąć

Pozdrowienia zostawiam


Jolu, dziękuję za wizytę.
Murek taki zwykły, ale podoba mi się taka surowość. Do wiejskiego ogrodu pasuje. I też się cieszę, że sami zrobiliśmy. Poprzednie zresztą murki też, ale jakiś czas temu. Podobają mi się trawki hakonechloa A nad resztą trawek się zastanowię. Fajnie za nimi by wyglądał Red Baron, ale nie wiem, czy miejsca starczy. Tam w środku jest tylko 65 cm szerokości.

Ana-art też zadeklarowała mi patyczki z limek, na pewno się do was zwrócę wiosną
Twój wątek sobie zaznaczyłam do zaglądania. Fajnie u ciebie w ogrodzie. Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:04, 20 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Joasiu, to by się zgadzało z tymi moimi kwiatkami. Ale ty dużo wiesz o roślinkach. Naparstnicy mam młode sadzonki, ale werbeny nie mam.
____________________
Ogródek Iwony II
JoannA 22:11, 20 sie 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwk4 napisał(a)
Joasiu, to by się zgadzało z tymi moimi kwiatkami. Ale ty dużo wiesz o roślinkach. Naparstnicy mam młode sadzonki, ale werbeny nie mam.

Nasionka werbeny zdobędziemy.
Moja okazała się nieogrodowiskowa
W sobotę wyślę siewki stipy, podaj mi Iwonko adres na priw.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Iwk4 23:25, 20 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Joasiu, byłam u ciebie, masz piękne widoki z góry
Podałam ci namiary na priv. Wielkie dzięki, że pamiętałaś. Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:41, 20 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dobranoc
____________________
Ogródek Iwony II
zawitka 07:27, 21 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14081
Iwonko oto mi właśnie chodziło bo to pokazałaś u Małgosika to to jak to zdobyć czy to się kupuje ??? to zdjęcie u Małgosika--ogród na glinie--Kochana jesteś ?????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
08:02, 21 sie 2014
kosolka napisał(a)
A czy mogę uśmiechnąć się o sadzonki??

Kosolku chodzi Ci o winobluszcz? Ja nie mogę się go pozbyć zza ogrodzenia i nie wiem jak tam się znalazł,chyba robota ptaków.Był rundapowany już kilka razy i odrasta jak głupi.Dla mnie on też jest ekpsansywny tak jak napisała Iwonka.Jedna sąsiadka walczyła z nim jeszcze kilka lat po tym jak zdarła go ze ściany domu,wyłaził pod murem to tu to tam...
kosolka 08:07, 21 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ma mi nim zarosnąc garaż blaszak - który będzie pełnił role domku gospodarczego.. Czytam o nim sporo niepochlebnych opinii, a od zawsze tak mi się podobał!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 08:07, 21 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
To znaczy nadal mi sie podoba
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies