Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Malgosik 22:35, 21 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
a wracając do żywotników, to u mnie smaragdy zimowały w plastikowych donicach i nawet tak kazał nam sprzedawca, nic im nie było
nie wiem jak ta odmiana akurat się zachowa, ale macie tam nawet styropian
____________________
Ogród na glinie
ana_art 22:47, 21 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Małgosia bardzo dobrze pisze, żólte thuje przysłonią murek, a w tą najwyższą dałabym rozplenice i tulipany, dużo tulipanów
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Malgosik 22:54, 21 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
kratki bym też zdjęła, by mieć widok na ogród,
te żółte tuje to może 2, a trzecia za zakrętem?
jak zdejmiecie blachę z najwyższego murka, to można na jego szczyt położyć cegłę w poprzek, tą samą co na dole

u mnie okazałe, gęste rozplenice po 13 zł
____________________
Ogród na glinie
Malgosik 23:03, 21 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
myślę jeszcze
do tej najwyższej ceglanej donicy można posadzić ekran z cisa lub trzmieliny na pniu, byłaby lekka przesłona, niewysoka
a tym tujom czy co to tam rośnie pod płotem można pozwolić rosnąć do góry, będzie zasłona od sąsiada

tutaj murki przy tarasie
nawet hortensje idą dołem
zdjęcia są na dole, a jak nie, to trzeba nacisnąć na te z czerwonymi poduszkami

http://greencubelandscapes.co.uk/portfolio/portfolio.html
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 22:40, 22 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziś całą rodzinką pracowaliśmy w ogrodzie Niewiele czasu było na fotki. Na koniec dnia nasz najmłodszy synek (10 lat ) chwycił za aparat i cyknął taką fotkę:
____________________
Ogródek Iwony II
Napia 00:20, 23 sie 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ufff, nadrobiłam
Iwonko, wiele się u Ciebie dzieje, ogród coraz ładniejszy, a murki cudo po prostu. Dziewczyny fajnie podpowiadają Pomysł z trawami,tulipanami i ekranem z cisa lub szczepionej na pniu trzmieliny naprawdę fajny.
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Malgosik 10:46, 23 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
fotka piękna
____________________
Ogród na glinie
ryska 11:01, 23 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Iwk4 napisał(a)
Dziś całą rodzinką pracowaliśmy w ogrodzie Niewiele czasu było na fotki. Na koniec dnia nasz najmłodszy synek (10 lat ) chwycił za aparat i cyknął taką fotkę:



Iwonko u Ciebie też piękna fotka i cieszy bardziej bo zrobiona przez dzieciaczka pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Iwk4 20:33, 23 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Napia napisał(a)
Ufff, nadrobiłam
Iwonko, wiele się u Ciebie dzieje, ogród coraz ładniejszy, a murki cudo po prostu. Dziewczyny fajnie podpowiadają Pomysł z trawami,tulipanami i ekranem z cisa lub szczepionej na pniu trzmieliny naprawdę fajny.
Pozdrawiam ciepło

Hej Agnieszko, nie miałam czasu wcześniej odpisać. Rano tylko luknełam do telefonu i przeczytałam wiadomość od ciebie. Uśmiechnęłam się, bo zawsze tak piszę u Madżen, bo pędzi ze swoim wątkiem.
A tu u mnie tak napisałaś. Cieszę się z twoich odwiedzin. Pozdrawiam Cię
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 20:34, 23 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Małgosiu, Renatko, dziękuję za pochwałę zdjęcia. Pokazałam małemu komentarze, bardzo się ucieszył.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies