Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 09:09, 03 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
I takie tam widoczki:


Montana kwitnie nieprzerwanie od 7 czerwca
____________________
Ogródek Iwony II
bacowa 10:23, 03 sie 2015


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Zakątek z hostami fajny , ściana wodna pasuje tam jak ulał. Ależ gracki nabrały masy.
Dzisiaj wracam do domu , nareszcie , część techniczną mojej ścianki wodnej już obgadałam z Grzegorzem ,będziemy działać.

Iwonka wrzuć 1 zdjęcie z rozchodnikami z mojego ogrodu

Edit. Wczoraj byłam w domu, moja nowa róża w hostach zakwitła myślałam że kupiłam białą a tu śliczna brzoskwinia , coś mi się ten kolor w ogrodzie zaczyna podobać , nie pomarańcz a taka brzoskwinia.
margaretka3 10:26, 03 sie 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Iwk4 napisał(a)

Małgosiu, cynie są z nasionek od ciebie
Konkurują pięknością razem z daliami
A koperek wylądował tu z kompostu

U mnie koperku też pełno, najwięcej w naparstnicach i kosmosach. Ładnie się kopmponują I tylko w kwiatkach mszyce koperku nie dopadły.

Hosty przepiękne przywiozłaś.
Rety, jak Wam te zmiany idą szybko. Co będzie w miejscu wierzby?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
ana_art 11:43, 03 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
u mnie na pisardi sadzonej (malutka była) w 2012 w tym roku pierwszy raz owoce, aż w szoku jestem, bo nie myślałam że ona owocuje. Wczoraj z eM jedną na pół spróbowaliśmy, żeby sprawdzić czy to w ogóle jadalne i pyszne są
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kitek81 11:46, 03 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Dawno mnie u Ciebie nie było, powód ten sam co u większości! Ale pomału zbliżam się do urlopu, to i czasu będzie więcej wtedy na spokojnie mus i Ciebie przestudiować rabatki! Bo widzę, że zmiany zaszły spore, oczywiście na korzyść!
Pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Iwk4 13:04, 03 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bacowa napisał(a)
Zakątek z hostami fajny , ściana wodna pasuje tam jak ulał. Ależ gracki nabrały masy.
Dzisiaj wracam do domu , nareszcie , część techniczną mojej ścianki wodnej już obgadałam z Grzegorzem ,będziemy działać.

Iwonka wrzuć 1 zdjęcie z rozchodnikami z mojego ogrodu

Edit. Wczoraj byłam w domu, moja nowa róża w hostach zakwitła myślałam że kupiłam białą a tu śliczna brzoskwinia , coś mi się ten kolor w ogrodzie zaczyna podobać , nie pomarańcz a taka brzoskwinia.

Róże brzoskwiniowe mają ładny subtelny kolor, nie kuś mnie proszę
A która to?

Ewa, ty z Grzegorzem rozmawiałaś o ściance. Ja w sprawie ścianki rozmawiałam z moim fachowcem, tym razem chyba poproszę go o wsparcie. Część murku musi być tynkowana z bloczka, bo mam za mało cegły, a tynkować nie umiem
Za dwa tygodnie umówiłam się, ze wpadnie wyłożyć mi kostkę przy garażu, to wtedy pomógłby mi przy ściance.

Jeśli chodzi o fotki, to kusi mnie więcej fotek. Nie tylko z rozchodnikami.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:04, 03 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
A więc uwaga - kilka zdjęć z ogrodu Ewy
W czasie urlopu odwiedziłam ogród Ewy - bacowej.
Niestety nie miałąm aparatu, więc fotki z telefonu zrobiłam (mogą nie być doskonałe technicznie). Zdjęcia nie oddają rzeczywistych wrażeń, kolorów, wyrazistości barw, mimo to ogród bardzo mi się podoba. Ogród jest duży, ma dwa poziomy, część roslin sadzona jest naskarpie, co wzmacnia efekt wizualny:




____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:04, 03 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022




____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:05, 03 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022




____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:07, 03 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Chociaż na fotkach sobie go pooglądam, zanim wrócę do mojego mini-ogródka



____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies