Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 17:11, 28 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasia_w 17:17, 28 cze 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ten obrazek zaczarował moje serce Przechodząc koło takiego domu i ogrodu, można czuć się jak w krainie czarów. Jak żałuję, że mam tak daleko- chodziłabym Danusiu pod Twoim płotem tam i z powrtotem

Gardenarium napisał(a)


____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
lojalna_ 17:18, 28 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
To festiwal roz chcialabym mieszkac naprzeciw
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kasiek 17:49, 28 cze 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
I ja dolacze sie do slow zachwytu i uznania. Twoje przedplocie jest najpiekniejsze, takie prawdziwe, robione z miloscia i z sercem, zyjace wlasnym zyciem i bardzo naturalne, chcialoby sie tam stac i stac i podziwiac....To pierwsze przedplocie na Ogrodowisku i najpiekniejsze

Danus, blagam zdradz tajemnice kwitnacych wisni, co to za cudo?
____________________
Bawarka
Sebek 17:59, 28 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Takich kwiatów wiśni to ja jeszcze nie widziałem Nawet nie wiesz jak mnie kusi by utworzyć sobie na P. tablicę z Twoim ogrodem i ogrodami z forum, co by obiegły kulę ziemską wzdłuż i wszerz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Urszulla 18:08, 28 cze 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Wspaniały czas róż i wspaniałe róże
drzewa kwitnące cały sezon to ciekawy eksperyment
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Peppermint 18:10, 28 cze 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
Byłam, oglądałam, ślad po sobie zostawiam Droga Danusiu Twój ogród to niedościgniony ideał. Wczoraj Twoją wizytówkę pokazałam mojej sąsiadce, była zachwycona, a nie jest ogrodomaniakiem jak my tu wszyscy. Najbardziej spodobały Jej się Twoja ogrodniczka i bożonarodzeniowe kompozycje.
I jeszcze Imieninowy kwiatek dla Ciebie. Najlepszego, zdrówka ponad wszystko!
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
Kasiek 18:30, 28 cze 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Danus jeszcze troszke pozawracam Ci glowe
w tym artykule znalazlam roze ktore bardzo mi sie podobaja, fotka 41, plis podaj nazwe
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/461-ogrody-jak-obrazy-impresjonistow-czyli-kwiatowe-fantazje-cz-i/photos
____________________
Bawarka
Mala_Mi 19:37, 28 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
O kurcze.. imieniny Twoje i mojej Mamy... a ja pupa blada zapomniałam

Mówią, że jak dobra impreza to i tydzień można świętować...
A ja napiszę, że jak dobra solenizantka to można i miesiąc świętować

Samych życzliwych ludzi wokół
Sukcesów wielkich i małych
Radości z każdego dnia
100 lat

Kwiatka nie wstawiam, bo Twoje i tak najpiękniejsze
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 08:04, 29 cze 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasiek napisał(a)


Danus, blagam zdradz tajemnice kwitnacych wisni, co to za cudo?


Wydaj mi się, że jest to róża 'Paul's Himalayan Musk' bo taką pamietam przywiozłam z Anglii i posadziłam, gdzieś zniknęła w gąszczu teraz się przebiła w koronę drzewa i zakwitła na koronie wiśni niezwykle obficie.

Na zdjeciach w necie pokazuje się jako róża zaróżowiona, ale też biała- więc myślę, że to jest ta właśnie. Nazwy nie dojdziesz bp nie wiem, gdzie jej poczatek, korzenie i metka z nazwą. Inny typ to 'Little White Pet', ale niemozliwe chyba żeby tak poszła w górę. Pąki ma różowawe..więc - nie wiem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies