Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie

Anda 12:52, 19 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
rozark napisał(a)



Sharifa Asma



czy ktoś wie dlaczego te róże są prześwietlone nawet gdy zdjęcie robię w cieniu?


Tak, wiem, ale nie powiem

No powiem, powiem Twoj aparat mierzy swiatlo w ciemniejszym miejscu i wtedy jasniejsze sa przeswietlone. Jaki masz aparat? Sprawdz w instrukcji, czy mozesz ustawic pomiar swiatla na punktowy i mierz w najjasniejszym miejscu. Tylko ze wtedy ciemne miejsca moga wyjsc niedoswietlone. Ewentualnie mozesz zastosowac pomiar centralnie wazony.

A Wy znow gdzies na wycieczce bylyscie? Ale macie dobrze A kiedy we Forst bedziecie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Krys 13:37, 19 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Reni prosze wrzuc slajdy z wykladu dotyczce gnojowek i preparatow.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 13:28, 20 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajną wycieczkę miałyscie do Powsina i piękne widoki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
rozark 19:57, 20 cze 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Anda napisał(a)


Tak, wiem, ale nie powiem

No powiem, powiem Twoj aparat mierzy swiatlo w ciemniejszym miejscu i wtedy jasniejsze sa przeswietlone. Jaki masz aparat? Sprawdz w instrukcji, czy mozesz ustawic pomiar swiatla na punktowy i mierz w najjasniejszym miejscu. Tylko ze wtedy ciemne miejsca moga wyjsc niedoswietlone. Ewentualnie mozesz zastosowac pomiar centralnie wazony.

A Wy znow gdzies na wycieczce bylyscie? Ale macie dobrze A kiedy we Forst bedziecie?


dzięki, to z tel. było robione, obiecuję poprawę

Byłysmy na wycieczce w Powsinie, na różach . Zaspokoiłam apetyt na wydoki różane, na szczęście, bo bedę mieć gości w ten weekend i do Forst nie pojadę.

zostawiam dla ciebie taki widoczek


____________________
pozdrowionka
rozark 20:01, 20 cze 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Krys napisał(a)
Reni prosze wrzuc slajdy z wykladu dotyczce gnojowek i preparatow.


to zaczynamy

____________________
pozdrowionka
Pluszakowa 20:03, 20 cze 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
rozark napisał(a)


New Down jest malutka i zaczęła pierwsze kwitnienie, w Powsinie była duża i piękna
szkoda że nie pomogłam

Ostatnio w the gardners World chwalili tę odmianę może wróci moda na nią. A co do moich nn nam typy. Biała to byłaby iceberg a biało rozowa double delight. Możesz zerkać pod kątem tych moich typów.
____________________
Magda Mały ogród miejski!
frezja 20:04, 20 cze 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Reniu, dzięki, że dzielisz się z nami ziemniak mnie zaskoczył.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
rozark 20:06, 20 cze 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Bogdzia napisał(a)
Fajną wycieczkę miałyscie do Powsina i piękne widoki.


szkoda że z nami nie pojechałaś

tutaj przykład dlaczego nie należy stosować chemii w ogrodzie





____________________
pozdrowionka
rozark 20:15, 20 cze 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Pluszakowa napisał(a)

Ostatnio w the gardners World chwalili tę odmianę może wróci moda na nią. A co do moich nn nam typy. Biała to byłaby iceberg a biało rozowa double delight. Możesz zerkać pod kątem tych moich typów.


zerknę ale obawiam sie że nie dzisiaj
ze wstawianiem zdjęc mi trochę zejdzie

a to domek dla drapieżcy mszyc, i to nie prawda, że skorki wchodzą do uszu , doniczke wypełniamy słomą, trawą... i wieszamy



a to bzygowaty - bardzo podobny do os, pszczół a taki pożyteczny, zjada do 2000 szt mszyc , żeby go mieć trzeba sadzic rośliny miododajne



a teraz trochę o chorobach


____________________
pozdrowionka
Bogdzia 20:20, 20 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
rozark napisał(a)


szkoda że z nami nie pojechałaś






Miałam miec uroczystosc rodzinną ale z powodu choroby została przełozona na lipiec.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies