Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 23:11, 18 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mathildis napisał(a)
o fajnie załapałam się na FIT kolację

O 22:30 kolacja? Na diecie jestem, ale w sumie FIT
____________________
Ania - Malutki pod lasem
rumiankowa 07:12, 19 maj 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Śliczna rzodkiewka szpinak już też spory, mój mniejszy, późno siałam.
No i buraczki... muszę mieć w przyszłym roku botwinkę, tyle fajnych przepisów znalazłam i tylko chodzę kupować a pęczek kosztuje tyle, co paczka nasion
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
zawitka 07:51, 19 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Czosnki to wdzięczna roślinka tylko trzeba je sadzić w większych roślinach bo jak przekwitną to liście nie są ładne Warzywka swoje to jest to Pozdrawiam I będę zaglądać
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
AnnaCh 20:22, 19 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Marto - buraczki sadzę co roku, choć ich nie lubię Ale moja córka lubi zimą ze słoiczka do obiadu wyjadać, ja przepadam tylko za botwinką i barszczem ukraińskim.

Halino - myślę gdzie by tu czosneczki upchać, zapraszam częściej
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:52, 19 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
M dzisiaj zabrał Jasia do teściów i miałam po pracy wolne Zabrałam się za kamyczkową rabatę. Część już była zrobiona wcześniej i rozgrzebana, teraz rozgrzebałam dalej Kamyki zdjęte, stara szmata też, nasypane dwie taczki ziemi, wykopane i wsadzone rośliny (oprócz tuji), trochę nowych dosadzonych, kamyki umyte i na miejsce Szmata nowa tylko na dużych odległościach.

Dosadziłam jeszcze drugą różę pnącą, łubin i kupiłam do pary drugiego rodka

Literkami poznaczyłam co gdzie rośnie Bo na zdjęciu ledwo co widać. Chcę dosadzić jeszcze jedną żurawkę, za nimi jakieś trawki a za nowym rodkiem przed tują mam położyć takiego ogromnego kamienia, którego muszę przetransportować od sąsiada.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anbu 21:44, 19 maj 2015


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Aniu dlaczego nie zdjęłaś całkiem tej szmaty?
____________________
Ania Ogród Ani :)
AnnaCh 21:56, 19 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Stara jest zdjęta zupełnie, nowa położona, ale wokół roślin ogromne dziury, tak żeby im korzenie dobrze oddychały i nie podchodziły do góry. Ona służy jako ogranicznik chwastów tylko na większej przestrzeni, rośliny mają dużo miejsca bez niej.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:58, 19 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No to jeszcze kwiatuszek na dobranoc
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 08:38, 20 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Aniu coraz bardziej mnie zachęcasz do warzywniaka, ja u mamy wsadziłam pomidorki cukinie i szpinak, ale marzą mi sie skrzynki M. mówi że zrobi mi piaskownice przez zimę zobaczymy mam nadzieje że w przyszłym roku też bedę szaleć z warzywniakiem
kwiatuszek cudny
____________________
Ogródowe-początki
AnnaCh 21:39, 20 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aniu, goń męża, niech robi skrzynie i szalej w przyszłym roku
Skrzynie bardzo ułatwiają, ja w przyszłym roku robię kolejne, tylko nie wiem czy nie zrobię małych i wyższych. Mają być takie podręczne na natki i zioła.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies