Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 21:54, 27 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anabuko1 napisał(a)
Moje niektóre róże tez maja paczki

Niezapominajki lubię.
kilka z łąk przyniosłam do ogrodu ( korzonkami) niech sobie w kacie koło żółtej azalki rosną

Aniu, ja tą akurat różę mam dopiero pierwszy rok, tzn. zimowała ale w doniczce zakopana po ciężkim końcu lata, bo jak byliśmy na wakacjach, to mój tata zapomniał jej podlewać i mi ją ususzył. Już miał jechać kupić mi nową, ale odbiła

Iggia napisał(a)
Ja oprócz tego bobu w skrzyni w połowie kwietnia posadziłam w jeszcze jednym miejscu pod płotem trochę bobu -niby zszedł i rośnie, ale jeszcze nie całość. Mam nadzieję że jak się zrobi ciepło to na tych kwitnących szybko porobią się strąki i dojrzeje Też sie nie mogę doczekać
Ale Twój jakby wyższy od mojego.

Agnieszko, ja też powtykałam jeszcze resztkę ziarenek gdzie tylko się dało
Wydaje Ci się tylko, wcale mój nie jest taki wysoki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 07:42, 28 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
KasiaW76 napisał(a)
ale jakie one fajniutkie
Ty byś mojej trawy nie chciała widzieć z wypalony mi paskami. Lałam roundapem na pojedyncze chwasty, a ze dysza sie zacina to jak szłam tak leciało i tak trawę wypaliłm. Cala Ja
dobre Kasiu ale oczywiście trawki szkoda
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 07:44, 28 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
AnnaCh napisał(a)
Kasiu zazdroszczę możliwości drzemki

Brrrr..., jak zimno... Właśnie wyskoczyłam tylko na chwilkę po rzodkiewkę i stwierdzam, że po wczorajszej ulewie wszystko super urosło, niestety chwasty też Nie wiem jak ja sobie dam z tym radę. Chyba zawieszam na razie robienie rabat, bo muszę się uporać z warzywnikiem.
Moje zbiory: masa rzodkiewek, szczypior i rukola


Aniu super zbiory, rzeczywiście w deszczu wszysko rosnie w mig chwasty też u mnie tak mokro że nawet na skarpę nie wychodzę żeby sie nie zesunęła wraz ze mną masakra jakaś pogodowa już moja córcia załamana że słońce się zepsuło
____________________
Ogródowe-początki
ryska 07:58, 28 maj 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Witam serdecznie
Podoba mi się u Ciebie i Twoje podejście do meblowania swojego raju na ziemi
Bliziutko masz do Zalewu Sulejowskiego, (ja w sumie też ) mam do niego wielki sentyment.
Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
KasiaW76 09:14, 28 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Aniu jakie szkoda?, żałować nie będę urośnie bo Łaski nie robi
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
ewelaa74 15:01, 28 maj 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
wpadam z re-wizytą
Domek masz podobny do mojego, kanny lubisz i masz
I widzę, że pracuś z Ciebie
Dużo pracy wkładasz i widać efekty. Napisz kiedyś jak sprawuje Ci się warzywniaczek w skrzyniach - może jesienią albo przyszłą wiosną będę próbowała pójść w tym kierunku
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Emi 20:51, 28 maj 2015


Dołączył: 23 maj 2015
Posty: 33
Wpadam z krótką re-wizytą. Zrobiłaś u siebie kawał ciężkiej roboty. Jeśli tylka mi czas pozwoli to zagoszczę u Ciebie na dłużej i poczytam i pooglądam.
____________________
Emi I co dalej???
AnnaCh 22:58, 28 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_p_k napisał(a)
Aniu super zbiory

Aniu, dziękuję bardzo

ryska napisał(a)
Witam serdecznie
Podoba mi się u Ciebie i Twoje podejście do meblowania swojego raju na ziemi
Bliziutko masz do Zalewu Sulejowskiego, (ja w sumie też ) mam do niego wielki sentyment.
Pozdrawiam i będę zaglądać

Renato, dziękuję bardzo za miłe słowa, prawie sąsiadko Fakt do Zalewu, to na upartego pieszo dojdę, też lubię tam jeździć na spacerki. Zaraz lecę do Ciebie

ewelaa74 napisał(a)
wpadam z re-wizytą
Domek masz podobny do mojego, kanny lubisz i masz
I widzę, że pracuś z Ciebie
Dużo pracy wkładasz i widać efekty. Napisz kiedyś jak sprawuje Ci się warzywniaczek w skrzyniach - może jesienią albo przyszłą wiosną będę próbowała pójść w tym kierunku

Ewelino, witaj u mnie Domek z archonu, kanny faktycznie bardzo lubię
Z tym chwaleniem mojej pracy i efektów to trochę przesadziłaś, ale powoli idę do wyznaczonego celu, czyli pięknego ogrodu O warzywkach w skrzyni, pewnie nie raz będę pisać, bo warzywka to trochę mój osobisty priorytet

Emi napisał(a)
Wpadam z krótką re-wizytą. Zrobiłaś u siebie kawał ciężkiej roboty. Jeśli tylko mi czas pozwoli to zagoszczę u Ciebie na dłużej i poczytam i pooglądam.

Emi, Emilio? Zapraszam częściej i witam u mnie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:06, 28 maj 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Załamanie nerwowe mnie bierze jak wchodzę do ogrodu, a tam trawa nie skoszona, chwastów pełno, rabata kamyczkowa w połowie modernizacji, nie skończona, masakra jakaś...
No więc na poprawę humoru
Lilie niektóre już maja ładne pączki w kolorze

Buksiki dają radę

Obok nich lawenda zbiera się do kwitnienia, choć się tego nie spodziewałam w tym roku

No i na koniec przygotowania do jutrzejszego postnego obiadu Mój własny osobisty szpinak, mniam. Przepraszam za bałagan na blacie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Agatek 08:07, 29 maj 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Aniu warzywnik niby nie duży a ile w nim rośnie
ja muszę poprzerywać rzodkiewkę i dosiać jeszcze w inne miejsce, żeby była
i muszę spryskać bób bo mi go mszyca dopadła
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies