Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 00:54, 24 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ooooo, dzięki za podpowiedz, bo u mnie niestety nornica buszuje.... A tak będę miała rozwar wieloletni zamiast jednorocznego choć z drugiej strony korzeń będzie ograniczony, ale dobre i to niż obiadek dla nornicy
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 01:00, 24 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
w mojej młode pędy zabarwione na czerwonawo jedna i druga 90 cm
http://ogrodywodne.pl/phalaris_arundinacea_picta/

http://ogrodywodne.pl/phalaris_arundinacea_feesey/
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 01:33, 24 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Śliczne masz Kasia wszystko
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
KasiaWB 01:40, 24 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Martek napisał(a)
Śliczne masz Kasia wszystko


Ty mi tu nie kadź , tylko mów kiedy wpadniesz posiedzieć na ławeczce?
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
an_tre 13:07, 25 lip 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Dziękuję Kasiu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Martek 22:31, 26 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Kasieńka dziękuję za porwanie mnie do siebie na działeczkę .
Morwa 9 lat może dłużej dłubię na działce,a efekty wciąż marne .Kasia z mężem mają ładniejsze bylinowe obsadzenia przed zasiedleniem niż te moje wieloletnie wypociny ! Brawo Katarzyna,naprawdę kawał dobrej roboty i piękne zakupy,przemyślane
Już widzę jak stoi ich wymarzony dom (Kasia opisała mi gdzie co ma być ze skaczącym pulsem )) ,a dookoła jest pięknie,zielono i romantycznie ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
KasiaWB 22:55, 26 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Porwana niemal jak księżniczka z zamku ))) My dziękujemy za wizytę tak się rozkręciłyśmy, że noc by nastała a my byśmy gadały i nie zauważyły ))
Dziękuję Marta za takie miłe słowa i pochwały, ale wiesz, że jeszcze sporo pracy przed nami i daaaaleko do prawdziwego ogródka Ty to nie bądź taka skromna - rabaty masz cudowne i te piękne kanciki ach! ja to poćwiczyć jeszcze muszę ale jak minął te deszcze.... bo mi kanty zalewa

Będziemy teraz planować objazdy po szkółkach ogrodniczych
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
tyna 23:03, 26 lip 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
W waszych okolicach sporo szkólek, a w dodatku widziałam fabryczkę ceramiki na trasie do mniepozdrawiam
____________________
pozdrawiam :)
Martek 23:08, 26 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Już dzisiaj była niezła jazda po okolicach ,nigdy nie byłam w tej części miasta Dzięki Wam jeszcze raz za wycieczkę i piknik
Kasia pochwal się nowymi nabytkami ! Dziękuję Ci za żuraweczkę jest słodka "Vienna"będę się o nią troszczyć !
Każda z roślin ,które otrzymałam będzie podpisana od kogo otrzymałam zawsze patrząc na nie będę pamiętała o naszych spotkaniach
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 23:10, 26 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Tyna jak Kasia zacznie mnie zabierać na te objazdy to nie wiem czy z torbami nie pójdę ))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies