Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 00:14, 22 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Martek napisał(a)
Kasiu dziękuję Ci za pamięć i niesamowitą niespodziankę ,a mężowi za to,że się nie przestraszył głośno ! ))))))))))))))))))))))))



Marta jeszcze raz wszystkiego najlepszego od nas niech Ci zdrowo i pięknie rośnie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 00:19, 22 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ta "epidemia" niech trwa jak najdłużej
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaWB 00:24, 22 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)
Ta "epidemia" niech trwa jak najdłużej


)) dokładnie z radością zauważam, że ludzie (choć nie wszyscy niestety) zaczynają coraz bardziej dbać o swoje najbliższe otoczenie, aż miło popatrzyć
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
an_tre 00:26, 22 lip 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
KasiaWB napisał(a)

Śledzę Twoje poczynania od początku i jestem naocznym świadkiem połknięcia bakcyla o nazwie ogród, ogródek, ogródeczek leku na tę chorobę nie wynaleziono, leczenie wyłącznie objawowe


))) dobre Pamiętam dobrze Aniu jak mnie miło powitałaś tuż po założeniu wątku - od razu było mi raźniej, bo tu tacy zaprawieni ogrodnicy, ogrody, doświadczenie, lata pracy, a ja z tym moim ugorem i do tego zieloniutka w temacie jak szczypiorek na wiosnę )))) z czym do ludzi ))) trudno ukryć, że obecny wygląd ogródeczka, to nie sprawa przypadkowa, a wręcz przeciwnie, inspiracja i wsparcie Ogrodowiska chyba jesteśmy chorzy nieuleczalnie )))


Dziękuje Kasiu cała przyjemność po mojej stronie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
KasiaWB 01:15, 22 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Na dobranoc mój najcudowniejszy kwiatuszek ......ze zdobyczną szałwią



Dobranoc moi Drodzy

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 01:33, 22 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mam takiego kwiatuszka za płotem, tylko dopiero skończył roczek, codziennie mnie woła ...eeeeeeeee, bo mówić jeszcze nie umie Twój ładny aniołeczek
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 02:16, 22 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Rzeczywiście Janiołeczek
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 02:17, 22 lip 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
KasiaWB napisał(a)

Kasiu dziękuję Ci za pamięć i niesamowitą niespodziankę ,a mężowi za to,że się nie przestraszył głośno ! ))))))))))))))))))))))))



Marta jeszcze raz wszystkiego najlepszego od nas niech Ci zdrowo i pięknie rośnie

Broda ma się rozumieć ))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Joku 22:41, 22 lip 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Kasiu, pięknie wygląda twój zalążek ogrodu. Rośliny pięknie rosną, trawnik zadbany. Nie wygląda mi to ogród początkującej ogrodniczki
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
KasiaWB 23:20, 23 lip 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joku napisał(a)
Kasiu, pięknie wygląda twój zalążek ogrodu. Rośliny pięknie rosną, trawnik zadbany. Nie wygląda mi to ogród początkującej ogrodniczki


Witaj Jolu, chwilę mnie nie było, więc dopiero przeczytałam. Dziękuję Ci bardzo za te miłe słowa, to dodaje otuchy i dopinguje do dalszej pracy bo to naprawdę jest nasz pierwszy ogródek, choć w życiu bywało się i widziało piękne ogrody, ale wreszcie mamy swój własny zielony kawałek mam cichą nadzieję, że docelowo uda nam się stworzyć naprawdę piękny ogród
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies