Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Gocha 22:42, 21 lip 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu- cudny ten Twój kawałek ogrodu. Rośliny genialnie rosną, piękne hortensje, jeżówki genialne- te zwykłe też przepiękne- środek cudo. I zestaw- jeżówki i motyle- the best. Te wysokie trawy to miskanty ? Jeżeli tak to jakie.Ja chcę takie do posadzenia pod matą wiklinową za hortensjami U mnie nie ma motyli- to niesprawiedliwe. Mam za to pełno bąków.Kasiu jak to fajnie pisać do osoby, którą się poznało.Jeszcze raz dzięki, że przyjechaliście całą rodzinką. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
nicol21 08:18, 23 lip 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Kasiu, Ty to chyba założyłaś ogród botaniczny dla motyli Pięknie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Aneta1309 18:56, 23 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Hortensje giganty, cudniaste w dodatku o jeżówkach już nie wspomnę trochę się na nie zafiksowałam w tym roku czekam na sadzonki które obiecała mi wykopać koleżanka z ogródka jej mamy obie dziwnie na mnie patrzą jak mówię że jeżówki chętnie przygarnę ale one Ogrodowiska nie czytają
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
popcorn 08:44, 25 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
KasiaWB napisał(a)


Karolcia, przed oknem - patelnia południowo-zachodnie słońce więc napewno będą tuż pod nim róże i lawenda i pewnie bukszpan
wzdłuż ogrodzenia ale od środka będą Umbry, a i mur będzie rzucał trochę cienia. Chcę ładnie zakomponować ten widoczek z okna może wrzucę jakąś płaskorzeźbę w tym miejscu naprzeciwko okna? ...


no, pięknie będzie! na pewno miłego dnia!!
____________________
Mój nowy ogródek
Asiulek 10:34, 25 lip 2014


Dołączył: 03 cze 2014
Posty: 19
Hortensje i cały ogród szałowy.
____________________
Asia-Do trzech razy sztuka
Betka 13:33, 25 lip 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kasiu podałam przepis na ciasto snikers
pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 13:46, 25 lip 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Nadrobiłam trochę po patrzyłam na motylki i bardzo mi sie podoba ciasto polecam bo łatwe i pyszne pozdrowienia zostawiam!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
KasiaWB 19:43, 27 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
hanka_andrus napisał(a)
Teraz masz siatkę,to widok na przestrzał. Potem mur, ceglany, zjasnej cegły, ale ciemny i masywny jednak.musisz coś zwiewnego sadzić,tyle wiem.
A co? Nie wiem ,co lubisz.


Haneczko, siatka docelowo niestety być nie może. Masz rację,że musi być lekko chyba posadzę coś niskiego, a na mur puszczę róże... Hmm...muszę sobie narysować
Buziaki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:06, 27 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gocha napisał(a)
Kasiu- cudny ten Twój kawałek ogrodu. Rośliny genialnie rosną, piękne hortensje, jeżówki genialne- te zwykłe też przepiękne- środek cudo. I zestaw- jeżówki i motyle- the best. Te wysokie trawy to miskanty ? Jeżeli tak to jakie.Ja chcę takie do posadzenia pod matą wiklinową za hortensjami U mnie nie ma motyli- to niesprawiedliwe. Mam za to pełno bąków.Kasiu jak to fajnie pisać do osoby, którą się poznało.Jeszcze raz dzięki, że przyjechaliście całą rodzinką. Buziaki


Dzięki Gosia my również bardzo się cieszymy ze spotkania u Ciebie - było bardzo miło i faktycznie raźniej się teraz pisze )
Hortensje i miskanty są mojego wzrostu a nawet wyższe te wysokie trawy to Miscanthus sinensis 'Variegatus', ale równie wysokie są już moje Morning Light. Za rok lub dwa miskanty są już wysokie
Sepcjalnie dla Ciebie małe porównanie
Rabata w 2012 r.zwróć uwagę na hortensję na tym zdjęciu widać, że najpierw posadzony był miskant ML

Jak w czerwcu kupiłam Variegatusa to ML poszedł w inne miejsce, a tu już widać Variegatus'a.


2013


2014

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:09, 27 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
Kasiu, Ty to chyba założyłaś ogród botaniczny dla motyli Pięknie!


jestem zafascynowana jeżówkami i motylami ) nie mam nic przeciwko )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies