Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Donia72 17:58, 30 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kasiu, mam takie male pytanko W watku "ogrod rozowy" pokazalas swoje roslinki. Ja zadalam tam pytanie, ale chyba nikt tam nie zaglada. Ta roslinka jest na stronie 2, a fotka 3. Czy wiesz co to jest za roslinka?
PozdrawiamDorota.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
KasiaWB 09:01, 31 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kosolka napisał(a)



Kasiu.. Pięknie masz.. Najbardziej lubię takie zestawienia fotek Bo daja nadzieję! Pozdrawiam, zyczę pięknego dnia i będe odwiedzać!


Witaj u mnie dziękuję, bardzo mi miło. W większości to nie są docelowe nasadzenia. Będę zaczynać od początku
Zestawienia fotek są potrzebne i niezwykle dopingują
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:02, 31 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Tusiala napisał(a)
Kasiu śliczniusie te bukieciki Gdzie masz je powieszone?


Helo wiszą na gwoździach, na elewacji przy tarasie ))
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:07, 31 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joku napisał(a)


Pomysł wart skopiowania. Mogę? Cięcie dopiero przede mną . Wypatrzyłam u ciebie ostrogowca. Mam go od Ani Monte, bardzo mi się podoba. Ponieważ jest to jedna kępa to daję radę wycinać pojedyncze przekwitnięte pędy.


Witaj Jolu samo tak wyszło oczywiście, że możesz
Ostrogowce sama siałam 2 lata temu, w ubiegłym roku był raptem 1 kwiatek ) ale w tym to istne łany ) są w kilku miejscach - tam gdzie je zawiało Myślę, że na rabacie prostokątnej wyglądałby super
Serdecznie pozdrawiam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:12, 31 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ewa004 napisał(a)
Piękne masz te hortki Ja swoje mam jakieś mizerne ,a myślałam że w trzecim sezonie już poszaleją ,ale może za mało je nawożę (tylko florowitem ).
Pozdrawiam Kasiu serdecznie


Ewciu, w tym roku wreszcie pokazały na co je stać z braku czasu (mojego) chyba tylko florovit dostały, na wiosnę i w lecie... Nie pamiętam...
We wcześniejszych latach dostawały jeszcze regularnie nawóz do hortensji... Myślę jednak, że to kwestia gleby i podlewania.
Nic się nie martw, poszaleją
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 09:13, 31 lip 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Donia72 napisał(a)
Kasiu, mam takie male pytanko W watku "ogrod rozowy" pokazalas swoje roslinki. Ja zadalam tam pytanie, ale chyba nikt tam nie zaglada. Ta roslinka jest na stronie 2, a fotka 3. Czy wiesz co to jest za roslinka?
PozdrawiamDorota.


idę zatem do wątku zobaczyć o co chodzi
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Donia72 09:19, 31 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
KasiaWB napisał(a)


idę zatem do wątku zobaczyć o co chodzi
Pozdrawiam


Zatem...czekam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
popcorn 09:50, 31 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale masz hortki wielgasne! Cudo! Ile maja lat, 3, wiecej? Podziwiam i cofam sie jeszcze troche Buziam!!
____________________
Mój nowy ogródek
agniecha973 11:20, 31 lip 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Kasiu, ależ się wszystko rozrosło! Pamiętam początki Twojego wątku i pierwszą rabatkę pod sosną... Wiesz, że ten czas bardzo dobrze wykorzystałaś? Bardzo dobre jest to, że tworzyłaś rabaty "na brudno". Teraz świadoma tego co ci się podoba i co się u ciebie sprawdza stworzysz piękny ogród bez większych błędów i wpadek. Droga ciut dłuższa, ucząca cierpliwości, ale na pewno się to wszystko opłaci. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
nicol21 16:25, 02 sie 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
KasiaWB napisał(a)


Dziękuję mam chyba dobry grunt dla hortensji i róż co się bardzo dobrze składa Pozdrawiam


szczęściara!

zajrzałam też z nadzieją na nową porcję pisma obrazkowego Może jednak coś rzucisz na taśmę ?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies